Masum 34.Bölüm Özeti – 25 Nisan Cumartesi

Herkes Gopi ve Ahem AŞKINI KONUŞUYOR

Masum dizisinde Gopi ve Ahem yarışmada birinci olmuş, Rashi kıskançlığından küplere binerken Kinjal için ise nişan tarihi ayarlamaya karar verilmişti.  Tabii ki Kinjal ,Umang ile kaçma planları yaparken bu durum hiçte iyi olmamıştır.

Bu arada Kokila’nın Gopi’ye kızgınlığı eve dönünce tekrar başlar. Gopi ise şükreder. Tüm olumsuzluklara rağmen başarılı olmuş ve herkesi gururlandırmıştır. Rashi ise Gopi’ye öfkelidir. Onu gölgelemiş ve üstüne de iyi bir para almıştır. Rashi tüm bu olanlardan Urmila’yı suçlar. Annesinin yaptığı planlar yüzünden tüm olanlar yaşanmıştır.

Diğer yandan Ahem odasında kazandıkları ödülü görünce deliye döner. Gopi tüm olanları bir yakınlaşma bir ilk adım olarak görürken Ahem tam tersi hala öfkelidir. Her şeyi sadece annesi için yapmıştır. Ödülü ise odasında istemez ve gönderir. Gopi ise ödülü Ahem’in ona hediye ettiği zannederek mutlu olmaya devam eder.

Ertesi gün ise Gopi’nin birinciliği ve dansı dillere düşmüştür. Komşular gelip Gopi’yi ziyaret ederler. Ona övgülerde bulunurlar. Kokila’ya da böyle güzel ve yetenekli bir gelin seçtiği için tebrik ederler. Kokila tüm bu iltifatlardan oldukça memnun kalır. Bu arada Ahem de gelir. Övgüler Ahem ve Gopi aşkı üzerine olunca Ahem bu durumdan pek memnun kalmaz. Kokila ise sonunda Gopi’yi affeder.

Bu arada Hetal ve Kokila kendi altınlarını Rashi’ye vererek ona sahip çıkmasını söylerler. Rashi bu takıları saklayacaktır. Başta bu duruma sevinse de zorlu bir iştir bu. Takılara bir şey olursa başı derde girebilecektir. Özellikle Kokila Rashi’ye bu konuda oldukça dikkatli olmasını söyler. Ne de olsa daha önce konağa hırsız girmesine sebep olan kişide Rashi’dir.

Bu arada Kinjal’in görücüleri gelir. Kıyafetler, takılar nişan için hazırlıklar yapılıyordur. Kinjal bu durumdan kurtulmak için Umang’ı arasa da Umang oldukça rahattır. Kinjal’e rahat olmasını söyler.

Bu arada Eleş ise Kinjal için oldukça pahalı takılar almıştır. Eleş takıyı Kinjal’in boynuna takarken Umang gelir ve onları görür. Kinjal Umang’a gitmesini söyler. Umang giderken Ahem onu görür ve burada ne aradığını sorar. Umang bir  işi olduğu için burada olduğunu söyler. Gopi ise gece evlerine giren esrarengiz kişinin bu adam olduğunu anımsar. Ahem’in aklına ise eski aşkı Anita gelir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir