Masum 339.Bölüm Özeti- 24 Şubat Çarşamba

Mera’da Gopi’ye AĞIR SÖZLER! Keşke Ölseydin…

Masum dizisi 339.bölüm özetinde Mera Modiler’e oyun oynamış ve onların Sanskar hakkında söylediklerinin yalan olduğunu düşünmüştü. Mera Ahem’e beni kandırdınız derken Gopi araya girer. Kızının olayları yanlış anladığını düşünen Gopi ondan sakinleşmesini ister. Ancak Mera gözüne Gopi’yi kestirerek ona yüklenmeye ve hakaretler etmeye başlar. Tüm başına gelenlerden Gopi’yi sorumlu tutar. Mera Gopi’yi hayatını mahvetmekle suçlar. Mera daha da ileri giderek Gopi’ye tokat atmak ister ancak Vidya araya girip Mera’nın elini tutar. Ardından onu yere fırlatır. Masum dizisi 339.bölüm özeti devam ediyor.

Koki, Mera’nın bu yaptıklarına artık son vermesini ister. Koki, Mera’ın Gopi’yi aşağıya ittiğini ama Gopi’nin onu affettiğini söyler. Mera’nın bu davranıştan sonra Gopi’yi el üstünde tutması gerekirken onun hakaret ettiğini söyler. Mera ise uslanmaz. Gopi keşke o gün orada ölseydi der. Ahem, Mera’nın bu sözlerini duyunca kızına tokat atmak ister ancak Gopi onu engeller. Kokila da Ahem gibi öfkeden deliye döner. Mera’yı kolundan tuttuğu gibi kapının önüne atar. Böyle saygısız bir kızın Modi konağına giremeyeceğini söyler. Gopi’nin anne yüreği buna dayanamaz. Gopi gözyaşları içinde Koki’ye  yalvarır. Gopi’nin bu ısrarlarıyla Koki, Mera’yı konağa geri alır. Tabi Mera’nın yaptıklarının cezasını da keser. Onu kolundan tuttuğu gibi odasına götürür ve kapısını kilitler. Mera’nın aklı başına gelene dek odadan çıkmayacağını söyler.

Diğer tarafta Urmi ise Kinjal’e hayatı dar eder. Kinjal’in yeni kıyafetlerinin hepsini keser. Fare yemiş imajı verir. Kinjal kıyafetlerinin halini görünce delirir. Urmi Kinjal’in keyfini sürekli kaçırmaya devam eder. Televizyon keyfini bozar. Tüm bunların üstüne Urmi’ye gelen kiracı Kinjal’i hizmetçi sanınca Kinjal sinir küpüne döner. Urmi ise Kinjal’in bu hallerini keyifle izler.

Modi konağında ise Gopi Mera için endişelenmeye devam eder. Ancak hiç kimse Koki’yi kararından döndüremez. Ahem de annesine destek olmasını söyler. Modiler, Mera’ya yemek götürmek için odasına çıkınca gördükleri karşısında şoke olurlar. Mera’nın akıllanmasını beklerken Mera duvarları baştan aşağıya yazılarla donatmıştır. Modiler nefret söylemleriyle dolu duvarları görünce şaşkına döner. Mera’nın yaptıkları bununla da kalmaz. 2 bin rupi değerinde yüklü bir internet alışverişi yapar. Modiler mecburen gelen siparişleri almak zorunda kalır. Ancak Koki alınanlara el koyarak hepsini Meeti’ye hediye eder.

Mera tüm bu olanlara dayanamadığını söyler. Bu evde hapis hayatı yaşamaktan bıktım evi terk ediyorum diyerek kapıya yönelir. Gopi ve Vidya hemen Mera’nın peşinden koşarak onu durdurur. Mera blöfünün işe yaradığını görünce sevinir. Gopi’yi yalvartmaya başlar. Ancak Koki araya girerek buna müsaade etmez. Mera’nın gitmekte özgür olduğunu söyler. Mera Koki’nin sözleriyle bir anda ne yapacağını şaşırır. Lafının altında kalmamak için konaktan ayrılır. Gopi durumu engellemeye çalışsa da Kokila, Gopi’den sabırlı olmasını ister.

Mera Modi konağından ayrılırken nereye gideceğini bilemez. Resmen sokakta kalmıştır. Tüm bunların üstüne sağanak yağmur başlayınca Mera sırılsıklam olur. Şemsiye satan satıcı kızdan şemsiye almak ister. Ancak cebinde beş kuruş para yoktur. Mera yüzüğünü vermek ister ama satıcı kız kabul etmez. Mera zorda kaldığı için şemsiyeyi alıp kaçmak ister ancak yere düşer. Satıcı kızda onu yakalayıp şemsiyesini geri alır.

Bu arada Modiler olanları camdan izlerler. Koki ayrıca herkesi yemeğe oturtur. Mera aç olmasına rağmen inadında kararlıdır. Bu oyun serserilerin Mera’ya sarkıntılık etmesiyle son bulur. Mera çığlık atınca Modiler dışarı çıkıp onu serserilerden kurtarır. Mera eve gelince üstü başı çamur içindedir. Koki Mera’ya yerleri kirlettiği içi kızar. Yerlerdeki çamuru ona temizletir. Mera oflaya poflaya yerleri silip odasına giderek temizlenir. Döndüğünde Kokila yeni kararını herkese açıklar. Bundan sonra ev işlerini Mera ve Vidya’nın yürüteceğini söyler. Mera bu sorumluluğu istemese de Koki kararlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir