Masum 337.Bölüm Özeti- 22 Şubat Pazartesi

Mera ve Sasnkar EVLENECEK Mİ?

Masum dizisinde 337.bölüm özetinde haydutlar Mera’yı kaçırmış ve Modiler den fidye istemişti. Modiler fidyeyi hazırlarken haydutların isteği üzerine buluşma yerine sadece Gopi gidecektir. Gopi çantayı alarak verilen adrese giderken Koki gizlice bagaja girerek onunla beraber gider. Gopi buluşma yerine vardığında haydut kırmızı bir minibüsle gelir. Gopi parayı vermeden önce kızını görmek isterken haydut bu isteği geri çevirir ve Gopi ile boğuşmaya başlar. Maskeli adam Gopi’yi iterek ondan kurtulurken Koki’de gelip adamla boğuşmaya başlar. Bu arada Vidya’da Mera’yı kurtarmak için arabaya yönelmiştir. Ancak maskeli adam Kokila’yı alt edip Vidya’yı da araçtan uzaklaştırmayı başarır. Vidya bu hengamede adamın ayağına tırnaklarını geçirir. Ancak bu çabası adamın kaçmasını engelleyemez. Haydut Mera’yı da alarak uzaklaşır. Gopi, Koki ve Vidya’nın tüm çabaları boşa gitmiştir. Masum dizisi 337.bölüm özeti devam ediyor.

Üçlü eve döndüğünde Gopi oldukça üzgündür. Ahem onu sakinleştirmek için sarılır. Ancak herkes gibi Ahem de çok endişelidir. Bu arada Mera’yı kaçıran adamın tehditleri ise devam eder. Bu arada Modi konağına Sanskar gelir. Sanskar Modiler’den özür dileyerek onları epey oyalar. Sasnkar’ın bu tavrının nedeni yukarıdaki maskeli hırsıza zaman kazandırmaktır. Yukarıdaki hırsızın amacı Mera’nın pasaportunu çalmaktır. Koki sesleri duyunca hırsızı yakalar. Ancak hırsızın yüzündeki maskeyi açmayı başaramaz. Hırsız kaçarken aşağıda Vidya ise büyük bir ipucu yakalar. Sanskar’ın ayağında tırnak izlerini görür.

Yukarıdan Koki’nin sesleri gelince Sanskar kargaşayı fırsat bilerek konaktan kaçar. Vidya onu kovalasa da yakalayamaz. Sanskar ve Mera dışarıda buluşurken Mera pasaportu çalamadığını söyler. İkili eve giderken Mera Sasnkar’a sürekli Gopi’yi kötüleyerek durumları farklı aktarır. Modiler ise tüm puzzlerı birleştirmek üzeredir. Koki hırsıza ait ipuçlarını bulurken Vidya tüm parçaları birleştirmeyi başarır. Sanskar’ın ayağındaki izleri söyler. Ardından yukarıda Mera’nın pasaportunun çalınmaya çalışmasını. Kısaca Modiler tüm bunları yapanın Mera ve Sanskar olduğunu anlamıştır. Bu arada Mera ve Sanskar ise başarısız planın ardından bu işi kökten bitirecek bir plan yaparlar. Bu plan ikilinin evlenmesidir.

Bu arada Ahem Mera’ya ulaşmayı başarır ancak Mera gerçeği itiraf ederek Gopi’yi istemediğini ilan eder. Ahem kızının böyle şeyler yapmasından dolayı üzgündür. Ahem tekrar Mera’ya ulaşmaya çalışır ancak Mera telefonuna bir daha cevap vermez. Tolu ve Molu’nun aklına GPS üzerinden telefonun yerini tespit etme fikri gelir. İkili telefonun yerini tespit eder. Modiler hep beraber ilgili adrese gider. Ancak Modiler adrese gittiklerinde orada kimseyi bulamaz. Modiler ne yapacaklarını düşünürken Ahem sabit hattı görür. Son aramaları teker teker aramaya başlar. Bu aramaların sonucunda Modiler bir acentenin numarasına erişir.  Hemen araca atlayıp acenteya giden Modiler orada Mera ve Sanskar’ı görünce şoke olur. İkili gelinlik ve damatlık içindedir.

Koki ikilinin evlenme planı yaptıklarını anlar. Modiler ikili evlenmeden bunun önüne geçmeleri gerektiğinin farkındadır. Üstelik hem Koki hem de Gopi Sanskar’ın güvenilmez biri olduğunu düşünüyorlardır. Ne yapıp edip Mera’ya Sasnkar’ın ne halt olduğunu göstermeleri gerektiğini düşünür. Böylece evliliğe engel olabileceklerdir.

İkili araçla giderken Modilerde peşlerine takılır. Yolda giderken Sanskar’ın morali oldukça düşüktür. Sanskar, Modiler’in polise haber vermesinden endişeleniyordur. Hem Modilerin kızlarını alıkoymuş hem de yüklü miktarda parayla seyahat ediyordur. Sanskar’ın tam tersi Mera ise onu sakinleştirir. Mera ailelerinin haberi olduğunu ve kimsenin polise haber vermeyeceğini söyler. İkili mabede doğru giderken Modiler bu durumu engelleyebilecekler mi? Yoksa Sanskar ve Mera evlenecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir