Masum 336.Bölüm Özeti- 21 Şubat Pazar

Mera Kaçırıldı! Gopi ve Ahem ENDİŞELİ!

Masum dizisi 336.bölüm özetinde Kinjal’in oyunu ortaya çıkmış ve konaktan kovulmuştu. Mera ise Gopi’ye ağır sözler söylemişti. Herkes şaşkınlık içinde Mera’ya bakarken Mera ne olursa olsun Gopi’yi asla affetmeyeceğini tekrar dile getirir. Ahem, Mera’ya tokat atarak dersini vermek isterken Gopi onu durdurur. Bu arada Pari, Kinjal’in eşyalarını ona atarken Kinjal, Pari’nin düşüncelerini zehirlemek ister. Rashi’nin eve geri döndüğünden dem vuran Kinjal çok yakında Gopi seni de konaktan şutlayacak der. Daval’ın gelişiyle Kinjal konaktan ayrılır tamamen ayrılır. Ancak Pari konağa döndüğünde küçük Rashi’ye kötü davranırken Jigar tam tersi Rashi’yi sahiplenir. Masum 336.bölüm özeti devam ediyor.

Akşam olduğunda tüm Modiler eskiden olduğu gibi yemek masasına oturmuşlardır. Tek eksik sorunlarıyla Mera’dır. Ahem, Mera’yı arayıp nerede olduğunu sorar. Mera konağın hemen önünde olduğunu geldiğini söyler. Ancak tam o anda 4 haydut Mera’ya saldırır. Onu arabanın bagajına atarak kaçırırlar. Ahem ve Modiler konağında camından olanları görür. Tolu ve Molu hemen motorlarına atlayarak haydutların peşine düşer. Ancak haydutlar yere çivi atarak Tolu ve Molu’nun takibini engelleyerek kaybolurlar. Gopi gözyaşları içinde Mera için ağlamaya başlarken herkes çok ama çok üzgündür.

Modiler ne yapacaklarını düşünürken çok geçmeden haydutlar Ahem’i arar. Ahem telefonu açtığında elleri kolları bağlı şekilde Mera’yı görür. Ahem Mera ile konuşurken Gopi’de gözyaşları içinde kızının durumunu öğrenmek ister. Haydutlar konuşma faslını kısa keserek Ahem’den polise gitmemelerini ve haydutlardan gelecek telefonu beklemelerini söyler. Ahem kızının güvenliği için mecburen söylenenleri yapmak zorunda kalır.

Tabi ki Modiler polise haber vermez ancak boşta durmazlar. Ahem kamera kayıtlarına bakarak tekrar olayı izlerken Vidya bunun planlı bir saldırı olduğunu söyler. Yani haydutların daha önceden burada gözlem yapmış olabileceklerini dile getirir. Ahem hemen o günkü kaydı geri sarar. Kamerada Mera ve Mera’nın sevgilisi Sanskar vardır. Mera sevgilisiyle tartışıp tokat attıktan sonra Sanskar arabaya binerek gitmiştir. Gopi bu çocuğu hemen hatırlar. Gece kulübünde Mera ile gördüğü kişi budur. Ahem de geçmişte Mera’nın yanında görüp dövdüğü kişinin bu olduğunu hatırlar. Vidya da Sanskar’ın hastaneye geldiğini söyleyince tüm oklar bir anda Sanskar’ı işaret eder. Modiler hemen bir plan yaparlar. Vidya, Sanskar’ın arkadaşını arayarak ona Mera’nın ailesinin Sanskar’ı kabul ettiğini söylemesini ister. Bunun içinde Sanskar’ın adresini ondan ister.

Modiler hemen adrese giderler. Ancak kapıyı çaldıklarında kimse açmaz. Ahem arkadan eve girdiğinde Sanskar’ı bulur. Ahem, Sanskar’ı yakaladığı gibi dövmeye başlar. Sanskar’ın ağzı burnu kan içinde kalırken Ahem ona kızının nerede olduğunu sorar. Ancak Sanskar bilmediğini söyler. Ahem’den sonra Gopi de içeri girince Sanskar’a saldırıp tokat atar. Ancak Sanskar herkesin suçlamalarını inkar eder. Tam bu kargaşada haydutlar tekrar ara. Mera gözyaşları içinde ağlayarak haydutların istediklerini yapmasını söyler. Arama bitince Modiler, Sanskar’ı boşuna dövdüklerini düşünüp konağa geri dönerler.

Modiler konağa döndüklerinde ise kapıda bir paketle karşılaşırlar. Jigar paketi eline aldığında çok soğuk olduğunu fark eder. İçeri girdiklerinde paketi açınca içinde kesik parmak görürler. Herkes şoke olurken haydutlar tekrar arar. Parmağın sahte olduğunu ama söylenenleri yapmazlarsa gerçeğini yollayacaklarını söyler. Haydutların Modiler’den istediği ise yüklü miktarda fidyedir. Ahem fidyeyi hazırlayacaklarını söylerken haydutlar fidyeyi Gopi’nin tek başına getirmesini ister. Modiler mecburen bu durumu kabul eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir