Masum 335.Bölüm Özeti- 20 Şubat Cumartesi

Ahem ve Kokila Modi Konağına DÖNDÜ!

Masum dizisi 335.bölüm özetinde Ahem Ve Gopi barışmış ve evliliklerini tazelemişlerdi. Bu durumdan herkes mutluyken tek mutsuz olan kişi Mera’dır. Mera Mansi’nin gidişine karşı çıktığı gibi iki yüzlü davranarak Gopi’ye ateş püskürmüştü. Gopi’nin artık iyileşmesiyle taburcu olma zamanı gelmiştir. Ahem Gopi için harika bir gelinlik alıp getirir. Gopi ve Ahem 10 yıl sonra tekrar Modi konağına gireceklerdir. Gopi’nin yıllardır hayal ettiği an artık geliyordur. Ahem, Gopi’nin gelinliğini giydirip onu hazırlar. Gopi şimdi tam bir prensese dönmüştür. İkili birbirlerine sarılarak bu güzel anın mutluluğunu yaşar. Koki ve Hetal ikiliyi görünce mutlu olup gülüşürler. Diğer aile üyeleri de yıllar sonra gördükleri bu manzara karşısında çok mutludurlar. Kısaca Mera dışında herkes oldukça mutludur. Masum dizisi 335.bölüm özeti devam ediyor.

Modi konağında Kinjal ise Koki’nin odasında klimayı çalıştırıp keyif çıkartıyordur. Ancak Pari Kinjal’in keyfini kaçırır. Odaya gelip klimayı kapatır ve Kinjal’e odanın sahibinin geleceğini odayı boşaltmasını söyler. Kinjal bu sözlerden aşırı rahatsız olurken Gopi’yi ikna etmenin yollarını düşünür. Belki bir şekilde bu lüks hayatta kalmayı başarabilecektir.

Diğer tarafta bu gelişmelere üzülen bir kişi daha vardır. O kişi de deli Urmi’dir. Urmi, Kokila’nın gidişinden çok mutsuzdur. Bir nevi hizmetçisi gidiyordur. Kokila deli Urmi’ye üzülmemesini onu iyileştirmeden gitmeyeceğini söyler. Koki önce Urmi’yi tutar ve sandalyeye oturtur. Ardından onu güzelce bağlar. Urmi panik içinde Koki’yi izlerken Koki elektrik kablosunu eline alıp Urmi’nin yanına gelir. Urmila’ya elektrik vererek onu iyileştireceğini söyler. Tabi Koki’nin bu oyunu Urmila’nın yıllardır oynadığı deli rolünü itiraf etmesine sebep olur. Urmi Koki’nin ona hizmet etmesi için yıllarca rol yapmıştır. Tabi Koki bu oyunu başından beridir biliyordur. Koki Urmila’ya sarılıp yıllarca onunla aynı kedere ortak olduğu için teşekkür eder. Urmi böylelikle rahat bir nefes alır.

Bu arada Modi konağında ise Kinjal Gopi ile konuşmaya karar verir. Konağa alıştığını söyleyen Kinjal gitmemek istese de Gopi’den istediğini bulamaz. Gopi yıllarca burada rahat sürdüğünü artık kendi sorumluluklarını yapmanın zamanının geldiğini söyler. Daval’ı ve çocuğuna karşı sorumluluklarına dönmelisin der. Kinjal elbette Gopi’nin bu sözlerine öfkelenir. Kinjal Gopi ile konuşurken Pari’de Kinjal’in bavulunu hazırlayıp ona getirmiştir. Kinjal’e vererek bir an önce gitmesini ister. Kinjal konaktan tam çıkacakken Mera onu tutar. Mera Kinjal’den Gopi’yi alt etmek için yardım isteyince Kinjal şaşırır. Mera’nın annesini affettiğini düşünmüştür. Ancak Mera bunun gerçek olmadığını ve Gopi’den intikam almak istediğini söyler. Kinjal ise yardım etmeye dünden razıdır.

Kinjal ve Mera hemen kötülüklerine başlarlar. Mera Vidya’nın Koki için hazırladığı desenin üzerinden geçerek onu mahveder. Sonrasında görmediğini söyleyerek işin içinden sıyrılır. Kinjal ise gizlice mutfaktaki yemekleri sabote etmek ister. Ancak Gopi onu görüp engeller. Gopi Kinjal’in neden hala burada olduğunu sorup gitmesini ister ancak Kinjal gitmeyi reddeder. Kinjal ve Mera yemekleri sabote edemedikleri için tartışırken Kokila Urmi evinde herkesle vedalaşır. Oldukça duygusal anlardan sonra Modi konağına doğru yola çıkarlar. Koki Modi konağına adeta bir gelin gibi girer. Törenler ve ritüeller yapılır. Ahem ve Koki yanlarında Rashi’yi de getirmiştir. Pari, Rashi’nin gelişinden pek memnun kalmaz.

Modiler mutluluk içinde dua törenlerini yaparlar. Herkesin yüzü gülüyordur. Ancak Kinjal ve Mera rahat durmazlar. Gizlice Gopi’nin terliğine yağ sürerler. Kinjal ve Kokila birbirlerine sarıldığında Koki Kinjal’in elindeki yağı fark eder. Bu esnada Gopi terliklerini giyip tören için gelirken kayıp düşer. Neyse ki Ahem Gopi’yi düşmeden yakalar. Koki Kinjal’in yanına gelerek ona tokat atar. Gopi’nin terliklerine onun yağ sürdüğünü söyler. Elinin yağlı olmasıyla da bunu kanıtlar. Kinjal köşeye sıkıştığı için her şeyi itiraf eder. Gopi’den nefret ettiğini haykırır. Tabi Mera’yı da ele verir. Mera’da Gopi’yi affetmediğini söyleyerek herkesi şaşkına çevirir. Kinjal evden kovulurken Mera herkesin tepkisini üzerine çeker.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir