Masum 334.Bölüm Özeti- 19 Şubat Cuma

Ahem Gopi AŞKI YENİDEN BAŞLIYOR!

Masum dizisi 334.bölüm özetinde Ahem, Kokila ile dua etmek istemiş ancak Koki onu yanından kovmuştu. Ahem hastane kenarında dua eden kadınları görünce onlara poja yapmak istediğini söyler. Kadınlar Ahem’e gülerken Pari onun yardımına koşar. Pari Ahem’e poja yaptıracak ve her ritüeli ona anlatacaktır. Ancak öncelikle Ahem’in poja için yıkanması ve arınması gereklidir. Ahem eve gidip gelemeyeceği için hemen köşede duran çeşmenin yanına gider. Kovayı suyla doldurarak başından aşağı döker. Ahem artık yıkanmıştır. Ardından poja için kıyafetleri giyerek gelir. Mera ve Mansi Ahem’i şaşkınlık içinde izlerler. Ahem’i böyle ilk defa görmüşlerdir. Ahem Pari ile birlikte ritüelleri bir bir yerine getirir. Gopi için yaptığı bu pojada sürekli onunla yaşadığı güzel anları düşünür. Ahem ardından tanrıya Gopi’nin canını bağışlaması için dua eder. Kendi hatalarının bedelini Gopi’nin ödememesini ister. Masum dizisi 334.bölüm özeti devam ediyor.

Ahem tüm bunları yaparken uzaktan Kokila da Gopi için dua ediyor ve oğlunun bu değişimini izliyordur. Ancak tüm bu dualara rağmen Gopi için işler hiçte iyi gitmez. Doktor Gopi’nin tansiyonunu ve kalbini kontrol eder. Kan basıncının gittikçe düştüğünü gören doktor Gopi’ye iğne yapar ancak Gopi tedaviye yanıt vermez. Doktor Modileri bilgilendirirken Vidya hemen babasını arayıp gelmesini ister. Ahem gelir gelmez doktor ile konuşur. Doktor aynı şeyleri ona da söyler. Gopi’nin hiçbir tedaviye yanıt vermediğini ve kendilerini ölüme hazırlamalarını bildirir.

Ahem doktorun sözlerinden sonra Gopi’nin yanına gider. Ahem Gopi ile konuşmaya başlar. Onu yıllar geçse de hiçbir zaman unutmadığını. O koca 10 yıl boyunca hep kalbinde taşıdığını anlatır. Ardından Gopi’ye senin için poja yaptım der. Gopi’nin ona taktığı ipi Ahem tekrar Gopi’ye takar. Tam bu esnada Gopi’nin bilinci kısa bir süreliğine yerine gelir. Gopi Ahem’in gözlerinin içine bakarak onun adını söyler. Ancak söyler söylemez bilinci gider ardından da kalbi durur. Ahem doktoru ağırırken hemşire hemen kalp masajı yapar. Ancak masaj etkili olmaz. Ardından doktor elektro şok getirerek Gopi’ye müdahale eder. Ancak Gopi’nin yorulmuş kalbi onada cevap vermez. Hemşire Gopi’nin öldüğünü söyler. Ahem Gopi’ye seslenirken dışarıda dua eden Kokila gözyaşları içinde duasına devam eder. O anda bir mucize gerçekleşir ve Gopi’nin kalbi tekrar çalışmaya başlar. Hemşire tekrar kalp masajına başlarken Gopi hayati tehlikeyi artık atlatmıştır.

Gopi’nin durumunun iyileşmesi herkesi sevindirriken Mansi ise artık bir karar vermesi gerektiğini anlamıştır. Ahem’in Gopi için sarf ettiği sözler ve onunla geçirdiği 10 yıla rağmen Ahem’in kalbinin hala Gopi’de oluşu. Masni tüm bunları düşününce gitmesinin en doğru karar olduğunu anlar. Modilerle tek tek vedalaşır. Mera Mansi’nin gitmemesini istese de Mansi kararlıdır. Mansi hastaneden ayrıldıktan sonra Modiler Gopi’nin yanına gider. Gopi kendine geldiğinde ilk sorduğu kişi Mera olur. Herkes Mera’yı suçlu bulurken Gopi gerçeği anlatır. Zemindeki ıslaklık yüzünden kaydığını ve Mera’nın hiçbir suçu olmadığını söyler.

Gopi herkesten Mera ile kendilerini yalnız bırakmasını ister. Odadakiler çıktığında Gopi Mera’nın elinden tutarak konuşur ancak Mera bir anda şeytana dönüşür. Gopi’nin elini sertçe iter. Ardından Gopi’ye ailemi böldün herkesi kandırdın ama beni kandıramayacaksın diye çıkışır. Gopi şoke olur ve gözyaşları içinde kalır. Dışardakiler Gopi’nin ağlama sesini duyunca tekrar içeri girerler. Mera hemen Gopi’nin elini tutarak rol yapar. Anneciğim özür dilerim der. Kısaca Mera iki yüzlülük yaparak herkesi kandırır. Ardından dışarı çıkıp babasının kendisini affetmesini ister. Ona da yalandan ağlayarak kendisini affettirir.

Diğer yandan Ahem’in artık tüm ilgisi Gopi’dedir. Gopi’nin etrafında pervane olan Ahem ona yemek yedirir. Kokila ise Ahem’e inanmaz. Onun değişmediğini ve rol yaptığını düşünür. Gopi Ahem’in eskisi gibi olduğunu söylese de Koki Ahem’e sert davranır. Hetal’de araya girer. Ahem’in bu süreçte yaptıklarını anlatır ancak Koki kararlıdır. Koki’yi ikna edecek kişi ise Ahem olur. Ahem yere mum yakıp koyar. Ardından Gopi’yi kucağına alarak ateşin etrafında üç kez tur atar. Ahem evlilik ritüelini yerine getirir. Ardından Gopi’nin ona geri verdiği evlilik kolyesini de çıkartarak Gopi’ye takar. Artık Kokila oğluna inanmıştır. Ahem’in boynuna sarılırken herkes mutludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir