Masum 333.Bölüm Özeti- 18 Şubat Perşembe

Gopi Komada! Kokila DELİRDİ!

Masum dizisi 333.bölümde Gopi hastaneye kaldırılmıştı. Mansi ise Mera’yı alarak Modi konağına gelir. İkiliyi Kinjal karşılarken olanlardan ötürü Kinjal’de oldukça endişelidir. Bu arada Gopi’nin durumunu Hetal’de Pari’den öğrenir. Pari olanları Hetal’e anlatırken Hetal şaşkınlık içerisinde Pari’yi dinler. Hetal Gopi’nin durumunun kritik olduğunu da öğrenmiştir. Kendini bilmez halde aşağıya inen Hetal karşısında Mansi ve Mera’yı görünce gözü döner. Hetal, Mansi’ye sert bir tokat atarak tüm olanlardan dolayı onu suçlar. Çocukların aklını yıkadığını Mera’yı, Gopi’ye düşman ettiğini haykırır. Mera’nın Gopi’yi itmesinden onu sorumlu tutar. Mera her ne kadar bunu ben yapmadım dese de tüm oklar onu gösteriyordur. Masum dizisi 333.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta hastane de çaresizce bekleyen Ahem’de oldukça çaresizdir. Gopi ölüm kalım savaşı veriyor o ise sadece bekliyordur. Ahem, Gopi’yi düşünürken geçmiş güzel günler aklına gelir. Gopi ile evlilikle, çocuklar ile beraber mutlu bir aile olduğu günler. Kısaca Ahem geçmişine baktığında en güzel günlerini Gopi ile yaşadığını hatırlar. Ayrıca Ahem’in elinde bulunan Gopi’nin ona taktığı ipte dikkat çeken bir diğer ayrıntıdır. Bu ayrıntı Ahem’in nefreti karşı Gopi’yi hala kalbinde taşıdığının ispatidir.

Urmi evinde ise Kokila’nın olanlardan haberi yoktur. Kalp sorunu olduğu için Modiler gerçeği Kokila’dan gizlemek istemişlerdir. Urmi Koki’ye olanları söylemek istese de Jigar onu engeller. Bu arada hastanede doktor Ahem’in yanına gelir. Gopi’nin durumunun çok kritik olduğunu acilen ameliyata alınması gerektiğini söyler. Ameliyata alınmazsa düşmenin etkisiyle felç kalabilir. Ancak ameliyata girerse de kurtulma şansının düşük olduğunu da belirtir. Ahem Gopi’nin üzerinde hakkı olmadığını düşünerek belgeleri imzalamak istemez. Ancak Vidya babasına ikna eder ve kağıtları imzalatır. Böylelikle Gopi’nin ameliyatı başlar.

Ancak işler yine yolunda gitmez. Ameliyat başlayacakken şehir genelinde büyük bir elektrik kesintisi yaşanır. Gopi’nin ameliyat olacağı hastanede jeneratör bulunmaması ameliyatı sekteye uğratır. Gopi için işler zaten kötü giderken bu aksaklık işleri daha da karamsar bir hale sokar. Ahem bir araç ayarlayarak Gopi’yi başka bir hastaneye götürür. Ameliyat burada tekrar başlar. Kokila ise giderek Gopi’yi merak etmeye başlar. Ondan ne ses vardır ne de seda. Tolu ve Molu Koki’yi kandırmak için Mera’yı zorla onu aratmaya ikna ederler. Kokila’ya Gopi ile barıştığını ve her şeyin yolunda olduğunu söyletirler. Koki Mera’nın sözlerini duyunca içine birazda olsa su serpilir.

Ancak Koki’ye söylenen yalanın ömrü o kadar uzun sürmez. Koki Jigar’ın telefon konuşmasını duyar. Jigar telefonda Gopi’nin durumunu öğreniyordur. Koki bütün bunları duyunca Jigar’a neler olduğunun hesabını sorar. Jigar mecburen tüm olanları anlatır. Koki oldukça endişelenir. Hemen motora atlayarak tek başına hastaneye gider.

Koki hastanede Ahem’i görünce gözü döner. Ağzına gelen tüm hakaretleri Ahem’e eden Koki adeta Ahem’i yerin dibine sokar. Gopi’yi onun öldürdüğünü tüm sorumlunun sadece o olduğunu söyler.  Mansi ile buraya gelerek Gopi’yi her gün her an öldürdüğünü belki şimdi ölürse Gopi’nin bu acıdan kurtulacağını Ahem’e haykırır. Ahem annesinden duyduğu sözler karşısında sarsılırken Jigar ona destek olmaya çalışır. Bu arada Mera’da hastaneye gelir. Koki’nin ağır sözlerinden o da payını alır. Bu kaos doktorun gelişiyle son bulurken doktor hiç iyi haberler vermez. Gopi yapılan tüm tedavilere karşılık vermiyordur.

Koki bu sözle daha da yıkılır. Yoğun bakımda olan Gopi’nin yanına giderek onunla konuşur. Koki Gopi’nin yanından çıktığında öfkesi hala tazedir. Ahem ve Mira’ya tekrar çıkışırken Mansi’nin gelişi onu tekrar delirtir. Bu arada Koki Ahem’in elinde bir şey fark eder. Gopi’nin ona bağladığı iptir bu. Koki ipi Ahem’den alarak bunu hak etmediğini söyler. Hastanenin penceresine giderek ipi aşağı atar. Ahem ise ipin atılmasıyla deliye döner. Hemen aşağı iner ve ipi arar. İpin ağaçta asılı olduğunu görünce de tırmanarak onu tekrar alır. Ahem dua eden annesinin yanına girer. Onunla beraber dua törenine katılmak ister ancak Koki kendisinden af dileyen Ahem’i yanından kovar.

2 Comments on “Masum 333.Bölüm Özeti- 18 Şubat Perşembe”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir