Masum 330.Bölüm Özeti- 15 Şubat Pazartesi

Kızlar Gopi’nin Katil Olduğunu ÖĞRENECEKLER Mİ?

Masum dizisi 330.bölüm özetinde Ahem Mansi’nin kendisini odaya kapattığını öğrenip Modi konağına gelmiştir. Ahem konağa girmeyeceğine dair kendine verdiği sözden ötürü kapıdan Mansi’nin gelmesini ister. Ancak Pari Mansi’nin onlara cevap vermediğini söyleyince Ahem başka bir yöntem aramaya koyulur. Ahem bu amaçla bahçeye inerek Mansi’nin olduğu odaya doğru seslenir. Mansi cama çıktığında da Ahem onun kapıya gelmesini ister. Mansi gözyaşları içinde gelirken Ahem ondan Mera ile birlikte hazırlanmasını ister. Ahem ikiliyi tekrar yanında götüreceğini söyler. Masum dizisi 330.bölüm özeti devam ediyor.

Mera ve Mansi bu durumdan hoşnutken diğer tarafta Koki ve Gopi bu durumdan dolayı pek de memnun kalmazlar. Ancak yapabilecekleri bir şey yoktur. Ahem kendi elleriyle Mansi’ye çorba içirir. Ardından onları odaya yerleştirir. Gopi Ahem’in yanına gitmek ister ancak Vidya ona izin vermez. Vidya’nın Gopi’ye olan hırsı hala dinmemiştir. Gözyaşları içinde merdivenlere oturan Vidya annesinin onu 10 yıl boyunca terk edip gittiğini hatırlayıp tekrar gözyaşı döker. Vidya gözyaşı dökerken yanına Rashi gelir. İkili arasındaki konuşmalar Vidya’nın aklında büyük bir soru işareti oluşturur. Vidya annesizlik yüzünden Rashi’ye kızarken Rashi’nin de 10 yıl boyunca annesiz kaldığını öğrenir. Oysa Vidya Gopi’nin Rashi ile beraber olduğunu düşünmüştür. Şimdi bu duydukları da neyin nesidir.

Vidya bu sorunun cevabını aramaya koyulurken Gopi ise iyi niyetli davranarak Mansi’ye baş ağrısı için yağ götürür. Ancak Mansi’nin içinden tam bir canavar çıkar. Mansi Gopi’ye meydan okuyarak Ahem’i asla ondan alamayacağını söyler. Gopi Mansi’nin sözlerine şaşırırken ikili Ahem için büyük bir rekabete gireceklerdir. Bu arada Vidya ise kafasındaki soru işaretini çözmeye kararlıdır. Bu amaçla önce Daval’ın yanına gider. Daval’a Gopi’nin 10 yıl boyunca nerede olduğunu sorar. Ancak Daval lafı sürekli ağzında geveleyerek Vidya’nın sorusunu yanıtsız bırakır. Vidya soluğu bu sefer Koki’nin yanında alır. Koki ile baş başa konuşan Vidya aynı soruyu ona da yöneltir. Koki başta gerçeği söyleyecek gibi olsa da Gopi arkadan Madhu’nun resmini göstererek Koki’den yalan söylemesini ister. Koki’de Gopi’nin Mansi’nin yanında olduğunu Vidya’ya söyler. Ancak Vidya aynadan Gopi’nin yaptığı hareketleri görmüştür.

Gopi ve Koki’nin bu davranışlarından sonra Vidya’nın merakı daha da artar. Annesinin yıllardır nerede olduğunu neden kimse ona söylemiyordur. Vidya bu sefer babasının yanına gider. Ancak Ahem geçmişi zihninde silmek istediği için Vidya’nın bu sorusunu kestirip atar. Ertesi gün olduğunda Vidya sorusuna belki Modi konağında bir cevap bulabileceğini dünür. Konağa gittiğinde Tolu ve Molu ile eski albümlerine bakar. Eski albümlerde oldukça mutlu bir aile olduklarını görür. Vidya soruyu bir kez daha Tolu ve Molu’ya sorar. İkizler Gopi’nin yurtdışında olduğunu bildiklerini söyler. Vidya aynı soruyu Hetal’e sorar ve ondan da benzer ama çelişkili bir cevap alır. Kısacası Vidya kendilerinden oldukça büyük bir şeyin saklandığına artık emindir.

Vidya tüm olanları Mera ve ikizlere anlatır. İkizlerde yıllardır Gopi’nin yurtdışında olduğunu zannediyorlardır. Kısaca onlarında hiçbir şeyden haberi yoktur. İkizler bunun gerçek mi yoksa yalan mı olduğunu öğrenmek için dolaptaki belgelere bakmaya karar verirler. Gopi’nin pasaportuna bakarlarsa onun yurtdışına çıkıp çıkmadıklarını öğreneceklerdir. Bu amaçla ikili hemen yemekte Pari’den dolabın anahtarlarını çalarlar. Anahtarı aldıktan sonra kızlar ve ikizler odaya çıkıp pasaportlara bakarlar. Pasaportta Gopi’nin hiç yurtdışına çıkmadığını öğrenirler. Peki Gopi yıllardır nerededir? Bu arada olayları daha da karmaşık hale getirecek ve kendi avantajları için kullanacak biri daha vardır. O da Kinjal.

Kinjal gençlerin neyin peşinde olduklarını anlamıştır. Onlar depoya yönlendirir. Tabi öncesinde depoya kendisi önemli belgeler koymuştur. Gençler depoda bu belgeleri bulup okur. Bu belgelerde Rashi’nin velayeti vardır. Velayet belgesinde Rashi’nin Jigar ve Rasha’nın çocuğu olduğu yazılıdır. Gençler bu yazanlardan bir şey anlamasa da Kinjal ve Mansi’nin planı oldukça iyi işliyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir