Masum 33.Bölüm Özeti-24 Nisan Cuma

Ahem ve Gopi Dans Yarışmasını Kazandı!

Masum dizisinde Rashi ve Jigar Dandiya töreninde yarışacaklardır. Bu yüzden tüm Modi ailesi ve görücüler yarışmanın yapılacağı yere giderler. Bu arada Kinjal’de oradadır ve Umang’ı bekliyordur. Biri tarafında gözleri kapatılır. Kinjal bu kişiyi Umang sanar ancak aslında bu kişi yeni talibi Eleş’tir. Kinjal, Eleş’i görünce şok olur. Onu Umang sanmıştır. Eleş ise Umang’ın kim olduğunu sorar. Kinjal uzaktan bir kuzenim diye yalan söyler.

Bu arada Gopi’de törene gelmiştir. Her ne kadar ona yasak olsa da Rashi Hetal’i ikna edip onuda törene getirmiştir. Ahem, Gopi’nin geldiğinden habersizdir. İkilinin karşılaşması yine istenmedik şekilde olur. Ahem yanlışlıkla telefonunu düşürür. Yerden alıp ona veren kişi ise Gopi’dir. Ahem, Gopi’yi dibinde yine görünce şok olur. Ney yaparsa yapsın anlaşılan Gopi’den kaçamayacaktır.

Sonunda yarışma başlar. Başta Kokila yarışmanın kazanılması noktasında çok isteklidir. Rashi ise oldukça gergindir. Sahneye çıkmamak için sarisini yırtar. Ancak Gopi çengelli iğnelerle bu işin üstesinden gelir. Atrık Rashi’nin çıkmaması için bir engel yoktur derken Rashi bu seferde bilerek yere düşer ve ayağını incitir.

Ayağı bile kalkamayacağını söyleyerek yarışmaya Gopi’nin katılmasını ister. Rashi’nin amacı elbette Gopi’nin yarışmada rezil olmasını sağlamaktır. Nitekim görücülerin de bu yönde görüşüyle birlikte bir anda Ahem ile Gopi yarışmaya katılmak zorunda kalır. Urmila ve Rashi’nin planı kusursuz ilerlemiştir.

Bu arada Umang ile Kinjal’de görüşürler. Umang Kinjal’i Ameika’ya kaçıracağını söyler.  Urmila tesadüf eseri bu plandan haberdar olur.

Diğer yandan Ahem ile Gopi’nin sırası gelmiştir. Ahem yarışmaya katılmak istemez. Gopi ile dans etmeyi düşünmüyordur. Kokila’nın tüm ısrarlarına rağmen çıkmamakta kararlıdır. Gopi ise içeride Ahem’in gelmesini beklemektedir. Ahem gelmeyince mecburen tek başına sahneye çıkar.

Gopi sahnede öylece duruyordur. Dansın başlamaması izleyicilerin söylenmesine sebep olur. Her şey oldukÇa kötü giderken aniden ışıklar kapanır ve sahneye Ahem gelir. Ve ardından dans başlar. Ahem ve Gopi harika bir dans gerçekleştiriyordur. Gopi’nin bu dansı bilmediğini zanneden görücülerin ağzı açık kalmıştır. Elbette Gopi dansı biliyordur ama Ahem ile yarışmaya katılmaları istenmesin diye bilmediğini söylemiştir. Ahem dansa başlarken Gopi’yi cesaretlendirmiştir.  Gopi dansın yanı sıra güzel sesiyle şarkılarda söyler.

Dans gösterisi herkesi mutlu ederken Rashi ve Urmila ise şok içerisindedir. Yaptığı planları ellerinde patlamıştır. Ahem ile Gopi’nin danslarının finali de müthiş olur. Alkış tufanı kopar. Elbette yarışmayı bu güzel performanslarıyla Ahem ile Gopi alır. Ahem ödülü annesine armağan eder. Gopi’de ödülü tüm ailesine armağan eder. Ahem bu yarışma ile beraber Gopi’ye hafif ısınmaya başlamıştır.

Tüm bu övgülerin üstüne görücülerin Gopi’ye ödül olarak para vermeleri de Rashi’ye son darbe olur. Rashi resmen kendi ayağına sıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir