Masum 329.Bölüm Özeti- 14 Şubat Pazar

Gopi ve Mansi Arasında Sular Durulmuyor!

Masum dizisi 329.bölüm özetinde Mansi ve Kinjal, Pari’nin oyununu ortaya çıkarmaya çalışsa da başarılı olamamıştır. Ancak Kinjal tüm bunlara rağmen Koki’ye meydan okuyarak gerçeği ortaya çıkaracağını söyler. Kinjal’in aksine Koki ve Gopi ve Ahem’in eskisi gibi olacağına inancı tamdır. Mansi tüm bu olaylardan sonra öfkeyle Modi konağına döner. Mansi Ahem ile yıllardır aynı evde yaşadığını ama hala onunla bir aşama kaydedemediği için öfkelidir. Mansi bu öfkesini Mera’dan çıkartır. Mera ile konakta karşılaşınca onu tersler. Mera Mansi’nin ona neden böyle davrandığına anlam vermezken bunu Gopi’nin yaptırdığını düşünür. Ancak diğer yandan da Mansi ile arası da bozulur. Kinjal ise bu durumdan hiç hoşnut olmaz. Hemen Mansi’nin yanına giderek Mera’ya böyle davranmamasını söyler. Kızlarla arasının bozuk olmasının Ahem ile geleceğini tehlikeye düşüreceğini söyler. Masum dizisi 329.bölüm özeti devam ediyor.

Mera bu konuda Vidya ile de konuşsa da ondan da destek alamaz. Mera ile ilgili diğer bir garip olay ise Tolu ve Molu tarafından fark edilir. Tolu ve Molu motorlarıyla giderken Mera’nın arabadaki bir adamla hararetli konuştuğunu görür. İkili ne olduğunu anlamaya çalışsa da araç ikili gelmeden gider. Diğer yanda Modi konağında aile büyüklerinden birinin ölüm yıl dönümü için tören yapılacaktır. Hetal bu amaçla Koki’yi arayıp davet eder. Koki davete geleceklerini söylerken Ahem Modi konağına gitmek istemez. Bu yüzden törenin tapınakta yapılmasına karar verilir.

Mansi Kinjal’in söyledikleri doğrultusunda Mera’dan özür diler. Mera’da Mansi’yi affeder. Bu arada Kinjal şeytanı yine Modileri dinlemeye devam eder. Bu seferde büyükannenin törendeki planını öğrenir. Büyükanne törende yapılacak poja törenini Gopi ve Ahem’e yaptıracaktır. Kinjal bunu Mansi’ya söyleyince Mansi soluğu hemen tapınakta alır. Ahem’den de özür dileyen Mansi, pojaya Gopi yerine kendisi katılmak ister. Ancak peder Mansi ile Ahem’in evli olmamasından dolayı buna müsaade etmez. Gopi kıyafetini koyarak Pojanın yapılmasını sağlamak isterken Mansi kıyafeti kaldırmaya çalışır. Gopi buna kızar ve Ahem’in yanına oturur. Ahem kalkmak isteyince de ona izin vermez.

Gopi Ahem’e aile büyüğünün ölüm yıldönümünde saygısızlık yapmamasını söylemiştir. Herkes Gopi ve Ahem’in beraber poja yapmasından mutlu olurken Mansi deliye döner. Bu arada Mera dışarı çıkmış ve yine o gizemli kişiyle konuşuyordur. Vidya ablasına konuştuğu kişinin kim olduğunu sorsa da Mera onu geçiştirir. Bu arada peder pojadan sonra ikramları dağıtır. Mansi ikramı almak istemez ve onu reddeder. Gopi Mansi’ye öfkelenir. İkili tartışırken Gopi epey ileri gider. Ona yıllarca Ahem’in yanında olmasına rağmen onun kalbinde olmadığını er ya da geç Ahem’in kendine geri döneceğini söyler. Ahem ise Gopi’nin sözlerini keser ve bunun asla mümkün olmayacağını söyler.

Ahem’in sözlerine rağmen Mansi gözyaşları içinde Modi konağına döner. Her ne kadar Ahem öyle konuşsa da Mansi artık yorulmuştur. Kinjal onu ayakta tutmaya ve Ahem için savaşmasını söyler. Bu arada Pari konuşmaları duyar ve Gopi’yi arayıp ona olanları haber vermek ister. Bu arada Pari ve Mera yine kavgaya tutuşurlar. Mansi Mera’yı savunmak isterken Mera Mansi’yi tersler. Kendini savunabileceğini söyler. Mansi önce Gopi şimdi de Ahem gittikçe morali bozulur.

Mansi ve Mera’nın kavgasının tam tersine Vidya’da Gopi ile kavga eder. Vidya mutfakta yemek yapamayınca onun yerine yemeği Gopi hazırlar. Ahem ise Gopi’nin yemeğini görünce sinirlenip elindeki bardağı yere fırlatıp kırar. Ahem bu fevri hareketi yüzünden elini de kanatır. Vidya ise babasının yaralanmasından Gopi’yi sorumlu tutar. Vidya her ne kadar sessiz davransa da o da içindeki acıyı Gopi’ye kusar. Gopi’nin 10 yıl boyunca nerede olduğun hesabını sorar.

Diğer tarafta Mansi ise kendisini odaya kapatır. Odadaki tüm eşyaları kırmaya başlayan Mansi’yi kimse durduramaz. Mansi, Ahem’in gelmesini ister. Ahem ise Modi konağına girmeme konusunda kararlıyken Mansi için bu kararından vazgeçecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir