Masum 328.Bölüm Özeti- 13 Şubat Cumartesi

Ahem ve Gopi Yıllar Sonra AYNI YATAKTA!

Masum dizisi 328.bölüm özetinde Pari Gopi’yi konaktan kovmuştu. Gopi hemen soluğu Urmi’nin evinde alır. Gopi Kokila’ya tüm olanları bir bir anlatır. Pari’nin onu evden kovduğunu ve diğerlerine de baskı yaptığını anlatır. Ahem şaşkın şaşkın Gopi’yi dinlerken içten içe Pari’ye sinir olur. Modi konağında kendisinin de hakkı olduğunu ve Gopi’nin oranın en büyük gelini olarak bunu hak etmediğini düşünür. Gopi ise gözyaşları içinde anlattıklarını bitirir. Koki’ye burada da kalamayacağını söyler. Çünkü Ahem onu istemiyordur. Bu arada Mansi ise Ahem ile akşam yemeği için sözleşmiş ancak Ahem yaşananlardan dolayı onu unutmuştur. Mansi neler olduğunu öğrenmek için Urmi evine gelir. Bu esnada Gopi evi terk ediyordur. Peşinden de Ahem  giderek Gopi’yi engeller. Mansi tüm bu manzarayı görünce şoke olur. Ahem ile Gopi’nin tekrar yakınlaştığını düşünür. Masum dizisi 328.bölüm özeti devam ediyor.

Mansi Modi konağına giderken Ahem ona yanlış anlaşılma olduğunu açıklamak ister ancak başaramaz. Ahem’de Mansi’nin peşinden Modi konağına gider. Bu Arada Pari Gopi’yi arar. Tüm bunlar ikilinin oyundur. Ahem’in konağa dönmesi ve Mansi’nin gitmesi için Gopi ve Pari hazırlamıştır. Ve plan şuana kadar kusursuz ilerlemiştir.

Bu arada Modi konağının kapısına gelen Ahem Mansi’ye ulaşmak ister. Ancak bir türlü ulaşamaz. Telefonla arar ancak Pari telefonunu alıp hemen meşgule atar. Ahem Pari’yi görünce sinirini ondan çıkarmak ister. Ancak Jigar karısını savunur.  Bu arada Mansi’de gelip Ahem’e onu terk edeceğini söyler.

Her şey oldukça iyi giderken tüm planları bozacak kişi Kinjal olur. Kinjal Pari ile Gopi’nin konuştuğunu duyunca tüm olayın bir plan olduğunu anlar. Kinjal hemen Mansi’nin yanına giderek ona olanları anlatır. Ardından da Mansi’nin gitmemesini ve gerçeği Ahem’e ispatlamasını söyler. Mansi soluğu Urmi evinde alarak Ahem’e bütün bunların Pari ve Gopi’nin oyunu olduğunu söyler. Ahem hemen Hetal’i arayıp Pari’nin gerçekten Gopi’yi kovup kovmadığını sorar. Tabi Hetal gerçek olduğunu söyler. Bunun üzerine Ahem, Hetal ve Jigar’dan Pari’yi kovmasını ister. Ancak ikili bunu kabul etmez. Hatta Jigar Ahem’e ben senin gibi eşimi yüz üstü bırakıp gitmem diyerek laf sokar. Tabi bu cevap Ahem’i deliye döndürür.

Olay şimdilik açığa çıkmasa da Kinjal Mansi’yi doldurur. Ona gerçekleri açığa çıkaracak bir plan yapmasını söyler. Akşam olduğunda Mansi Ahem’i arayıp onunla konuşmak ister. Ancak telefonu Gopi açınca Mansi delirir. Gopi’den telefonu Ahem’e vermesini ister ancak Gopi Ahem’in uyuduğunu söyleyerek suratına telefonu kapatır.

Bu arada Ahem gece uyanıp annesine bakar. Ardından yatağa yaslanırken uyuklar. Kendi yatağına gittiğini düşünürken uykulu uykulu Gopi’nin yanına yatar. Ahem ile Gopi yıllar sonra aynı yatakta beraber uyurlar. Gopi Ahem’in elini belinde hissedince uyanır. Gopi’de Ahem’in yüzüne dokunur. Bu sırada Koki öksürünce Gopi kalkıp Ahem’in yatağına geçer. Sabah olduğunda ikilinin birbirlerinin yataklarında uyanmaları Koki ve deli Urmi’nin dikkatinden kaçmaz.

Diğer yandan Kinjal ve Mansi ise Gopi’nin foyasını ortaya çıkarmak için büyük çaba sarf eder. Ancak her seferinde ikilinin planları suya düşer. Ahem Kinjal’e kızarken Kinjal başta Koki olmak üzere meydan okuyarak gerçeği ortaya çıkaracağını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir