Masum 327.Bölüm Özeti- 12 Şubat Cuma

Ahem Gitmekten VAZGEÇTİ! Pari, Gopi’yi KOVDU!

Masum dizisi 327.bölüm özetinde Koki, Ahem ile gitmeye karar vermiş bu karar herkesi şoke etmişti. Gopi Kokila ile konuşur. Ancak Koki oğluna verdiği sözün arkasında durmaya karalıdır. Koki, Gopi’nin bu derece çabuk pes etmesine de kızar. Onu yanından kovar. Gopi, Kokila’nın ona olan öfkesine anlam vermez. Bir anda kapıda kalmıştır. Bu arada deli Urmi’de Koki’nin gidişinden mutsuzdur. Urmi’de Koki ile beraber gitmek ister ancak Ahem, Urmi’yi umursamaz. Urmi’nin yanı sıra küçük Rashi de oldukça mutsuzdur. O da Kokila’nın gitmesini istemez. Rashi, Ahem ile konuşmak istese de Ahem, Rashi’yi de görmezden gelir. Küçük Rashi gözyaşları içinde kalır. Masum 327.bölüm özeti devam ediyor.

Evden kovulan Gopi’yi aydınlatan Pari olur. Gopi, Koki’nin ona davranışlarını söyleyince Pari, Gopi’yi aydınlatır. Kokila’nın bunu Ahem’in gidişini engellemek için yapmış olduğunu söyler. Bunun üzerine Gopi’de bunu engellemek için elinden geleni yapacağını söyler.

Kokila aile üyeleriyle bir bir vedalaşırken olaya büyükanne ve Hetal de dahil olur. Büyükanne Ahem’e Koki’yi götürmesi konusunda izin vermez. Ancak Ahem’in kimseyi dinlemeye niyeti yoktur. Hetal de bu konuda Ahem’i uyarsa da Ahem Hetal’e saygısızlık yaparak herkesi şaşırtır. Büyükanne vedalaşmak için Modi konağına Ahem’in gelmesini ister. Ancak Ahem bunu kabul etmez. Sadece Vidya’yı göndereceğini söyler. Vidya Modi konağına gelir. Modiler onu karşılar. Vidya duvarda gördüğü eski resimlere bakarken Gopi yanına gelir. Gopi, Vidya’ya geçmiş günlerden bahseder. Bir aile iken ne kadar mutlu olduklarını anlatır. Vidya Gopi’nin anlattıklarından çok etkilenir. Babasını vazgeçirmek için elinden geleni yapmaya karar verir.

Vidya’nın aksine Mera Modi konağına gelince sinir krizi geçirir. Köpekler ve Mera giremez tabelası konulmuş, eşyaları internetten satışa sunulmuş Tolu ve Molu onun odasını bilardo salonu yapacaklarını söylemiştir. Mera tüm bunlar karşısında delirir. Kısacası Modiler kızları istedikleri şekilde yönlendirmiştir. Mera’yı hırslandırmış Vidya’yı ise duygulandırmışlardır.

Nitekim kızlar babalarına bu konuda serzenişte bulunurlar. Son olarak Gopi’de Ahem’e baskı yapar. Annesini ondan kopardığı için onsuz yaşayamayacağını söyler. Ancak Ahem hala gitmekte karalıdır. Koki’nin ayrılış zamanı geldiğinde Modiler’le vedalaşır. Hetal, küçük Rashi herkes gözyaşı içinde kalır. Duygusal konuşmalar ağlamalar olur. Gopi ve Koki’nin yüzünden akan damlalar. Kısacası bu ayrılık günü çok ama çok duygusal olur. Nitekim Ahem de daha fazla dayanamaz. Gitmekten vazgeçtiğini söyler. Gopi ve Koki birbirlerine sarılırken herkes çok mutludur. Mansi ve Mera dışında herkes havalara uçar. Vidya babası ile konuşup bu kararı verdiği için ona teşekkür eder. Ahem’in de yüzü bu karardan dolayı gülüyordur.

Koki Ahem’in bu kararını Gopi’ye olan aşkına yorarken Mansi’nin yüzü ise bir hayli düşer. Mera ise Modi konağına döndüğünde ortalığın altını üstüne getirir. Tolu ve Molu’nun gitarını parçalar. Çerçeveleri indirir. Pari, Mera’ya kızarken Gopi bunu engeller. Daha sonrasında Gopi, Pari ile bu konuyu konuşur. Mera konusunda sabırlı olmalarını, onun davranışının aksine iyilikle karşılık vermelerini söyler. Bu arada Kinjal ise olanları dinler. Kinjal ortalığı karıştırmak için Pari’yi Gopi’ye karşı doldurmaya çalışır.

Nitekim Kinjal’in istediği fırsatlar bir bir ayağına gelir. Evde akşam yemeğinde Pari ve Gopi yemek yapar ancak herkes Gopi’nin yemeklerini yer. Kinjal, Pari’yi hemen doldurur. Gopi’nin gelişi hemen seni ikinci plana itti der. Bu olaydan sonra Jigar küçük Rashi’nin eve dönmesini ister. Babalık edemediği için vicdan azabı çekmiştir. Kinjal bu durumda da Pari’yi hemen doldurur. Gopi her istediğini yaptırıyor der. Pari ise tüm bu olanlardan sonra Gopi’ye parlar. Gopi’nin kendisini ikinci plana itemeyeceğini söyler. Tabi Gopi bu duruma anlam veremez. Hatta Pari o kadar ileri gider ki Gopi’yi kolundan tutup dışarı atar ve kovar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir