Masum 326.Bölüm Özeti- 11 Şubat Perşembe

Kokila Ölümlerden DÖNDÜ! Ahem USLANMIYOR!

Masum dizisi 326.bölüm özetinde Kokila kalp krizi geçirmiş, Ahem ise bunun yine bir oyun olduğunu düşünmüştü. Gopi Ahem’in öylece çekip gitmesine delirir. Ahem’in karşısına çıkar ve ona tokat atar. Eğer annesine bir şey olursa ona dünyayı dar edeceğini söyler. Ahem tokadın etkisiyle kendine gelir. Annesini yerde görünce koşarak onun yanına gider. Annesinin gerçekten kalp krizi geçirdiğini anlayınca hemen kolundan tutarak kaldırır. Masum dizisi 326.bölüm özeti devam ediyor.

İkili Koki’yi hemen hastaneye götürür. Kokila acilen ameliyata alınır. Gopi gözyaşları içindeyken Ahem ise büyük bir pişmanlık ve korku yaşar. Bu arada hemşire faturaları getirir. Gopi Jigar’ı arayarak ödemeyi bildirmek ister ancak Ahem hemen kartını uzatarak kendisi halleder. Bu arada Modiler de hastaneye gelir. Pari, Mera herkes gözyaşları içinde iyi bir haber bekler. Ancak gelen doktor durumun hiç de iyi olmadığını söyler. Koki’nin kalbinin defalarca durduğunu ve ölümüne hazır olmalarını ister.

Doktorun bu sözleri herkesi paramparça eder. Ahem tüm suçlusu olarak kendini görür. Annesine inanmamış ve Koki’nin dakikalarca orda durmasına sebep olmuştur. Eğer onu birkaç dakika daha erken getirebilse belki de tüm bu olanların yaşanmayacağını söyler. Bu arada Jigar da Daval’ı arayıp yaşananlar hakkında onu da bilgilendirir. Jigar, Daval’a Rashi’ye bir şey söylememesini ister. Ancak Rashi her şeyi anlar. Jigar’a Daval’ın telefonundan mesaj atarak adresi öğrenir. Ardından kumbaradan para alıp yola çıkar. Rashi için Kokila büyük bir anlam ifade ediyordur. Uzun yıllar ona anne ve babalık yapan tek kişi Koki’dir. Hastanede ise Mansi Ahem’in uzun zamandır yemek yemediğini bildiği için onu kafeteryaya götürmek ister. Ahem şu anki durumunda yemek yemek istemez. Mansi ısrar edince de Ahem ateş püskürür.

Küçük Rashi ise tek başına çıktığı yolculukta hastaneye gitmekte gecikir. Bu durum başta Gopi olmak üzere herkesi korkutur. Ancak Rashi geç de olsa hastaneye gelerek herkesi mutlu eder. Rashi’nin yanı sıra deli Urmi’de hastaneye gelmiştir. Urmi’de Koki’nin ölmesini istemez. Ne de olsa ona baka tek kişidir. Urmi Kinjal’i görünce sinirlenir. Ona tokat atar. Ardından vazoyu alıp Kinjal’in kafasına geçirmek ister. Modiler araya girerek ikiliyi ayırır. Urmi tüm olanlar Kinjal’in suçu diyerek okları ona çevirir. Yaptığı ateş oyunu ile Koki’yi yalancı çıkaran o der. Ahem’de düşününce tüm olanların Kinjal’in suçu olduğunu anlar. Ahem kardeşine kızmaya başlarken Gopi araya girer. Gopi hem Kinjal’in hem de Ahem’in suçlu olduğunu söyler. Kinjal’i Modi konağında kalmak için bu işleri yapmakla suçlarken Ahem’i de annesine inanmadığı için suçlar.

Bu uzun bekleyiş giderek herkesin psikolojisini bozar. Ahem yerlere kapanıp ağlamaya başlar. Annesinin ölmesini istemez. Gopi Ahem’in yanına gelerek ondan ağlamamasını ve dua etmesini ister. Ahem Gopi’nin ayaklarına kapanarak annesi için yalvarır. İkili birbirlerine sarılarak acılarını paylaşırken Mansi onları görür.

Bu arada Kokila’nın durumu ise kritikliğini korur. Modiler uzun süredir Koki’nin başında beklediği için yemek yememişlerdir. Hetal baygınlık geçirince Gopi herkese atıştırmalık hazırlayıp getirir. Ahem yemek istemeyince Gopi Kokila uyandığında bizi dik görmeli diyerek onu ikna eder. Mansi kendisi yemek yüzünden Ahem’in kendisine kızdığını hatırlayıp ikinci kez üzülür.

Bu arada doktor tekrar açıklama için gelince herkes toplanır. Doktor Koki’nin durumunda ilerleme olmadığını söyleyerek herkesi üzer. Gopi ve Ahem Koki’nin yanına girmek isterler. Doktor izin vermese de ikili zorla girer. Ahem annesi ile konuşarak uyanmasını isterken Modiler de dua ederler. Bu arada Koki’nin kalbi tekrar durur. Gopi hemen kalp masajı yaparak Koki’nin kalbinin çalışmasını sağlar. Bu hareket Koki’nin uyanmasını ve tehlikeyi atlatmasını sağlar.

Bu arada Ahem ile Mansi’nin arası yine bozulur. Ahem başta Mansi’yi kovar. Onun gitmesini ister. Ancak Mera araya girerek ikiliyi düzeltir. Ahem de Mansi’yi konaktan gitmeden yakalar ve ona sarılıp özür diler. Koki ise taburcu olup Urmi’nin evine gelir. Ahem’in burada herkese kötü bir sürprizi vardır. Ahem Gopi’ye kendisini sevip sevmediğini sorar. Gopi alnındaki sinduru göstererek açıkça söyleyemese de evet der. Ahem sinduru alır. Herkes Ahem’in Gopi’yi tekrar kabul edeceğini düşünmeye başlar. Ancak Ahem sinduru aralarına çizgi olarak çeker ve Gopi’nin bu evde ona yakınlaşmamasını söyler. Ahem ayrıca Kokila’yı da kendisi ile beraber götüreceğini söyler. Koki de oğlunu kıramaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir