Masum 325.Bölüm Özeti- 10 Şubat Çarşamba

Kokila Ölümün PENÇESİNDE! Ahem Ona İNANACAK MI?

Masum dizisi 325.bölüm özetinde Mera Tolu’nun kafasında vazo kırmış ve Tolu hastaneye götürülmüştür. Bu durumdan panik olan Mera yanına Mansi’yi de alıp babasına gitmek istediğini söyler. Ahem ikilinin bu aceleci halinin nedenini sorar. Mera gerçekleri gizleyerek Modiler’in onlara kötü davrandığı yalanını söyler. Bu arada Gopi Mera’nın Tolu’ya yaptıklarını öğrenmiştir. Gopi, Mera’nın hatalarını saklayıp yalan söylemesine sinir olur. Kızına tokat atarak onun yalanlarına son verir. Ahem, Gopi’nin bu hareketine şoke olurken Gopi tüm gerçekleri anlatır. Mera’nın Tolu’nun kafasında vazo kırdığını, Mansi’nin de ona uyarak yalanınıı sakladığını. Ahem bu durumdan dolayı ikiliye kızar. Masum dizisi 325.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer yandan Kinjal ise ajanlık peşindedir. Kokila’nın tekrar Modi konağına dönmesini istemeyen Kinjal onun ilaçlarını alır. Kinjal, Koki’nin bir şeyler karıştırdığını düşünür. Bunu açığa çıkarmanın peşindedir. Nitekim Kinjal eczanede Koki’nin ilaçlarının aslında kalp ilacı değil vitamin olduğunu öğrenir.

Kinjal öğrendiği bu bilgiyle soluğu hemen Urmi’nin evinde alır. Ahem’e gerçekleri söyleyecek ve bu oyuna son verecektir. Böylelikle Kokila’nın Modi konağına gelme ihtimali de yok olacaktır. Kinjal,Ahem’i masada tek bulunca hemen yanına gider. Bu arada Koki ise uzaktan olanları izler. Kinjal, Ahem’e Kokila’nın kalp hastası olmadığını ve yalan söylediğini anlatır. Koki’nin tüm bunları sen ile Gopi’yi bir araya getirmek için yaptığı oyunun parçaları olduğunu söyler. Ahem elbette Kinjal’e inanmaz. Annesine güveni tamdır. Ancak Kinjal’in elinde kanıtlar vardır. Kalp ilacı olarak Koki’nin içtiği vitamin hapları. Kinjal bunları Ahem’e göstererek gerçeği ortaya çıkarmak ister. Ancak işler pek de yolunda gitmez. Urmila bir anda ortaya çıkarak hapları yere atar. Üstüne ortalığı da karıştırınca Ahem, Kinjal’den gitmesini ister.

Kinjal öfke içinde evden çıkar. Ahem’e gerçekleri anlatmak istemiş ama başarılı olamamıştır. Kinjal Mansi’yi arayarak ona da olanları anlatır. Ancak Mansi hiç oralı olmaz. Kinjal ise bu meseleyi Ahem’e kanıtlamaktan vazgeçmeyecektir.

Modi konağında Hetal yavaş yavaş Mira ile anlaşmaya başlar. Mansi uzaktan ikiliyi görünce bozulur. Kinjal’in yakında seni tek Modi konağından yollayacaklar sözleri Mansi’nin aklına gelir. Mansi hemen Ahem’i arayarak gitmek istediğini ona söyler. Çünkü burada ne kadar fazla kalırsa kızlar ve Ahem’i o kadar çok kaybediyordur. Ahem ise annesinin iyileştiğini ve yakında gideceklerini Mansi’ye söyler. Bu sözleri duyan Kokila hemen yalancıktan bayılma numarası yapar. Ahem annesine koşar ve onu yatağa götürür.

Tüm Modiler Şah evinde toplanırken Kokila artık vadesinin doğduğunu söyleyerek herkesi üzer. Acilen doktor çağrılır ve Koki muayene edilir. Doktor Koki’nin durumunun ciddi olduğunu ve hastaneye götürülmesi gerektiğini söyler. Ancak Koki son anlarını ailesiyle geçirmek istediğini söyleyerek bunu reddeder. Koki dua etmek için onu sunağa taşımalarını ister. Bu arada Kinjal ise tüm olanları titizlikle izler. Koki sunağa geldiğinde Ahem’e son dileğini söyler. Koki’nin son arzusu Gopi ile Ahem’in tekrar evlenmesidir. Ahem elbette bu isteği reddeder.

Kinjal ise Koki’nin hastaneye gitmesi için köşede duran közleri yere döker. Annesine ya hastaneye gideceksin ya da bunların üzerinde yürüyeceğim der. Kinjal kızgın közlerin üzerinde doğru giderken Ahem araya girer ve onu engeller. Kinjal yerine kendisinin közlerin üzerinde yürüyeceğini söyler. Ahem közlere doğru yürüyüp ayağıyla tam basacakken Koki atılır. Elini Ahem’in ayağının altına koyarak oğlunun canını acımasını engeller. Tüm bunlara son verilmesi içinde gerçeği açıklar. Evet Koki hasta değildir ve tüm yaptıkları oyundur.

Ahem bu yalana elbette katlanamaz. Annesi onu kandırmış ve büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Kokila gözyaşları içinde kahrolur. Oğlunu sonsuza dek kaybedeceğini düşünür. Ahem eşyalarını toplayıp gitmek için hazırlanırken onu durdurabilecek hiçbir güç yoktur. Koki bu duruma aşırı kahrolur. Tapınağa giderek dualar eder. Son olarak Ahem’in tapınağa gelmesini ister. Onu son kez görmek ister. Ahem tapınağa gelir. Annesini görür ve gider. Koki oğlunu durdurmak istese de Ahem onu kandırdığı için kızgındır. Ahem giderken Kokila bir anda yere yığılır ve kalp krizi geçirmeye başlar. Ahem annesinin onu kandırdığını düşünse de bu kez her şey gerçektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir