Masum 324.Bölüm Özeti- 9 Şubat Salı

Ahem ve Gopi YANYANA! Urmi Mansi’yi TOKATLADI!

Masum dizisi 324.bölüm özetinde Kokila’nın planı doğrultusunda Urmi’nin evinde bunalan Mera Modi konağına gitmişti. Mera yıllar sonra Modi konağına geldiğinde geçmişini hatırlar. Eskiden ailesiyle bir arada olduğu o güzel günleri. Bu arada Tolu ve Molu da Mera’nın yanına gelir. İkili Mera ile geçmişten konuşmak ister. Ancak Mera geçmişini hatırlamadığını söyleyerek Tolu ve Molu’yu odadan kovar. Avluda ise Gopi Mera’nın konağa gelişini Modiler’le konuşur. Gopi Mera’nın uzun zamandır başı boş kaldığını ve oldukça saygısız bir çocuğa dönüştüğünü söyler. Bu yüzden onu düzeltmek için Modiler’den yardım ister. Masum dizisi 324.bölüm özeti devam ediyor.

Aşağıda bu konuşmalar olurken bir anda yukarıdan cam kırılma sesleri gelir. Modiler hemen apar topar yukarı çıkar. Mera yukarıda odada bulunana aile resimlerini parçalayıp yırtıyordur. Gopi Mera’nın bu hareketini görünce elinden hemen resimleri alır ve onu engeller. Mera ise Gopi’ye hakaret etmeye başlar. Buraya onu Gopi’yi affetmeleri için getirdiklerini ancak onu asla affetmeyeceğini söyler. Gopi’nin değil Mansi’nin onun tek annesi olduğunu da sözlerine ekler. Gopi bu sözlere çok üzülse de durumu alttan alır. Mera’ya odasında istediğini yapabileceğini ancak evin geri kalanında hiçbir şeye dokunamayacağını söyler. Mera Gopi’nin gözleri önünde aile resmini ikiye ayırır.

 Urmi evinde ise Rashi babasına dondurma vermek ister. Dondurmayı götürürken Ahem’in bilgisayarına gözü çarpar. Rashi babasının resmine bilgisayarına bakarken elinden dondurma damlar ve tüm bilgisayar kirlenir. Ahem bu durumu görünce çok öfkelenir. Rashi’ye kızar. Geçmişte Gopi’nin bilgisayarını yıkadığı an gelir aklına. Ahem bilgisayarını alıp giderken Mansi küçük Rashi ile baş başa kalır. Mansi Rashi’ye Ahem’in sürekli dibinde dolaşmamasını söyler. Onu rahat bırakmasını ister. Rashi ise Mansi’ye karşı çıkar. Ahem’in babası olduğunu ve istediği zaman onun yanına gidebileceğini söyler. Rashi Mansi’nin de gitmesini ister. Bu sözlere sinir olan Mansi küçük Rashi’ye tam tokadı geçirecekken Gopi elinden tutar. Gopi, Mansi’ye sert çıkarak Rashi’den uzak durmasını ister.

Bu tartışmayı duyan Ahem Gopi’nin neden buraya geldiğini sorar. Gopi’nin bir an önce yanlarından gitmesi için baskı yapar. Ancak Koki, Gopi ile Ahem’in eşit olduğunu söyleyerek buna karışmayacağını söyler. Diğer tarafta ise Tolu ve Molu Mera’dan intikam almak için hackerlık yaparlar. Onun bilgisayarını ele geçirerek Mera’yı delirtirler.

Bu arada Kokila ise yakın zamanda yaşadığı kalp krizi nedeniyle hala hastadır. Koki acıkmış olduğu için yemek ister. Ahem Gopi’nin yemek yapmasını istemediği için Mansi’ye annesi  için çorba yapmasını ister. Ancak Mansi tuzu fazla kaçırınca rezil olur ve Ahem’in tepkisiyle karşı karşıya kalır. Onun yerine Gopi tekrar çorbayı yaparak herkesin beğenisini alır.

Bu arada Urmila ise sürekli yatan Kokila’ya kızar. Ondan kendisine reçel yapmasını ister. Tabi Ahem Urmila’ya kızar ve onu rahat bırakmasını söyler. Yarım akıllı Urmi tuzlu çorba yaparak Kokila’yı hasta edenin Mansi olduğunu düşünür. Kokila senin yüzünden bana hizmet edemiyor diyerek Mansi’ye tokadı geçirir. Mansi bir anda neye uğradığını şaşırır. İçeri giden Mansi gözyaşları içinde Mera’yı arar. Mera’da Tolu ve Molu yüzünden delirmiştir. İkili geri dönmek için sözleşirler. Mansi, Ahem’in yanına giderek onunda gelmesini ister. Ancak Ahem annemi bu halde bırakıp hiçbir yere gidemem diyerek onu reddeder. Bu karmaşanın önüne yine Kokila geçer. Koki Mera ve Mansi’nin Modi konağında kalmalarını ister. Bu arada Tolu ve Molu’da Mera’dan özür dileyince olay tatlıya bağlanır. İkili Modi konağına giderler.

Bu arada Gopi Urmi’nin evinde kalmıştır. Saatler ilerleyince Gopi’nin evde kalmasını istemeyen Ahem onu konağa bırakacağını söyler. İkili yıllar sonra tıpkı eskisi gibi motora beraber binerler. Gopi Ahem’e tutunur ve ikili konağa gider. Bu anlar yıllar sonra ikilinin en yakın halidir. Bu arada Urmi olanları Mansi’ye haber verir. Urmi Koki’nin evden gitmesini istemediği için ona yardım eder. Mansi ise Modi konağının balkonunda Ahem ve Gopi’yi yan yana görünce ikiliyi kıskanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir