Masum 323.Bölüm Özeti- 8 Şubat Pazartesi

Kokila Ahem’i GERİ GETİRDİ!

Masum dizisi 323.bölüm özetinde Kokila Ahem’in evine geri dönmesini istemiş, Ahem bunu kabul etmemişti. Koki tüm bunların üzerine kalp krizi geçirip hastanelik olsa da Ahem’in keçi inadı devam eder. Kokila Ahem’e kalan ömrünü oğluyla geçirmek istediğini söyler ancak bunlarda fayda etmez. Koki son olarak Ahem’e bugün onunla gelmese de öldüğü zaman onu yakmak için elbet geleceğini söyleyerek Ahem’e çok ağır sözler eder. Ahem yerine taş olsa Koki’nin sözleri karşısında çatlar. Koki hastane koridorundan çıkarken hala Ahem’in geleceğini düşünür. Ancak Ahem Koki’nin yüzüne dahi bakmaz. Gözyaşları içinde kalan Gopi, Koki’nin kötüleşmemesi için onu götürür. Koki giderken Ahem arkasından elini uzatır. Ona gitme demek ister ancak inadı buna izin vermez. Kokila’nın gidişiyle Ahem yere çöker ve gözyaşları içinde kalır. Kızlar Ahem’e sarılırken bu anlar oldukça duygusaldır. Masum dizisi 323.bölüm özeti devam ediyor.

Koki, Gopi ve Jigar havaalanına giderken Jigar durumu diğerlerine haber verir. Pari durumu Modiler’e anlatırken Hetal çok üzülür. Ahem’in gelmeyecek olmasına tek sevinen Kinjal’dir. Düzenin eskisi gibi devam edeceğini düşünen Kinjal halinden memnundur. Ancak olaylar pek de onun düşündüğü gibi gitmez. Koki havaalanında beklerken Ahem gelir. Ahem’in gönlü annesini bırakmaya el vermemiştir. Ahem kızları ve Mansi’yi de alarak annesine gelmiştir. Kokila, Ahem’in gelmesinden çok mutlu olmuştur. İçinden hep Ahem’in geleceğini hissetmiştir.  Ancak Koki Mansi’nin de onlarla beraber gelecek olmasını öğrenince morali bozulur. Koki Gopi’ye bakarken Gopi onun mutluluğu için her şeye razıdır.

Ahem ve diğerleri uçak yolculuğuna başlarken Kinjal konakta Gopi’yi kötülemek ister. Ancak Pari, Kinjal’e haddini bildirir. Urmi’nin evine dönmemek için böyle ucuz numaralar yapmamasını söyler. Bu arada Ahem ve diğerleri uçuşu tamamlamıştır. Kokila konağa gitmek isterken Ahem buna karşı çıkar. Evet Ahem geri dönmüştür ancak Modiler için değil annesi için geri dönmüştür. Bu yüzden Ahem annesi ile beraber Urmi’nin evine gitmek ister. Ahem ayrıca Gopi’yi istemediğini de belli eder. Gopi’yi bırakıp Urmi’nin evine giderler. Daval, Ahem’i gördüğü için oldukça mutlu olur. Ancak Ahem oldukça ketum ve hissiz davranır. Buz gibi yüzüyle kimseye samimi yaklaşmaz. Ahem’i babası sanan minik Rashi’de koşarak ona sarılır. Babasına yakın olmak ister ancak Ahem Rashi’ye de soğuk davranır. Aman yüz vermeyin şu Ahem’e.

Bu arada Modiler de Urmi’nin evine gelirler. Ahem’i görmek için apar topar haber alır almaz çıkmışlardır. Ancak Ahem onlara da saygısızlık eder. Hetal’in kendisine dokunmasını istemez. Diğer aile üyeleriyle de oldukça mesafeli davranır. Görüşme bittiğine göre artık gidebilirsiniz diyerek de resmen gelenleri kovar. Büyükanne dahi bu duruma üzülür.

Modiler’in gidişiyle herkes eve girer. Urmi delisi alışkanlığı gereği Kokila’yı dövmeye başlar. Ahem bir anda Urmila’yı annesini döverken görünce şoke olur. Ahem, Urmi’nin elindeki süpürgeyi hemen alır. Kokila ise yıllardır bunları yaşadığını Ahem’e itiraf eder. Ahem annesini böyle bırakıp gittiği için vicdan azabı çeker. Ahem annesini yatağa yatırırken Gopi Ahem’e yeşil çay getirir. Ahem çayı içecekken Mera çaya vurur ve çay yere dökülür. Mera çayı Gopi’nin yaptığını söyleyerek babasının o çaydan içmesini istemez.

Ahem ve Gopi tartışmaya başlarken Koki uyanır. Kokila, Gopi’den gitmesini ister. Ahem konusunu ise halledeceğini söyler. Gopi annesinin sözlerini dinleyerek gider. Koki’nin ise planları vardır. Koki bu plana minik Rashi’yi de dahil eder. Onunla anlaşma yaparak istediklerini yaptıracaktır. Bu arada deli Urmi ‘de ikilinin konuşmalarını duyar. Urmi Koki’nin evden gitmesini istemiyordur. Rashi ise Koki’nin söyledikleri doğrultusunda Mansi ve diğerlerini rahatsız etmeye başlar. Sinek ilacı sıkarak herkesin rahatsız olmasını sağlar. Mera spreyden dolayı öksürmeye başlar ve sinir olur. Vidya ise su içmek isterken bardağının içinde böcek görüp çok korkar. Rashi gece de sesler çıkararak Mansi ve kızları korkutur. Ertesi sabah Mera duş almak için banyoya girer. Su yerine çamur akınca Mera daha fazla dayanamaz ve buradan gitmek ister. Ahem buna izin vermezken Tolu ve Molu Mera’yı konakta kalmasını ister. Kokila’nın planı doğrultusunda ilk kişi konağa gitmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir