Masum 320.Bölüm Özeti- 5 Şubat Cuma

Ahem Gopi’yi Evden KOVDU!

Masum dizisi 320.bölüm özetinde Gopi, Ahem’in nerede olduğunu öğrenmiş oraya doğru yola çıkmıştı. Partiye vardıklarında her yer rengarenktir. Gopi ve Jigar, Holi kutlamalarını ve bu mutlu ortamı görünce neşelenirler. Gopi’nin içinde Ahem’i bulmanın heyecanı vardır. İkili partiye girdiklerine ortalık boya tozları ve kalabalık insanlarla dolu olduğu için ayrılarak aramaya karar verirler. Diğer tarafta Modiler de Holi’yi kutlar. Daval her şeyin giderek eski düzenine dönmesinden cesaret alarak Kinjal’in yanına gider. Ona sindur sürerek tekrar eskisi gibi olmayı düşünür. Ancak Kinjal, Daval’ın elini tutarak buna engel olur. Bu olumsuzluğa rağmen Modiler gelecek günlere umutla baktıkları için Holi de çok eğlenirler. Masum dizisi 320.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Gopi aramalara devam eder. Gopi’nin kızı Mira ise alkolü kaçırmış partiyi coşkuyla kutluyordur. Dans, eğlence her şeyi dibine kadar yaşar. Hatta şişme havuza arkadaşlarıyla girerek dansı orada da sürdürür. Mira’ya göre daha sakin ve aklı başında davranan Vidya kardeşine sahip çıkmak için onun peşinden ayrılmaz. Bu arada Mira eğlencenin dozunu kaçırmış eline aldığı hortumla herkesi ıslatıyordur. Mira suyun yönünü Gopi’ye çevirince Gopi sırılsıklam olur. Üstüne dengesini kaybederek şişme havuza düşer. Gopi bu durumdan dolayı çok öfkelenmiştir.

Gopi Mira’ya kızarken Mira burası parti diyerek onu tersler. Bu arada Gopi sonunda Ahem’i görür. Ahem’in peşinden gitmeye başlar. Gopi’nin gözünde gülücükler açar. Gopi eline aldığı tozla Ahem’in Holi’sini kutlamak için ona yanaşırken Mansi bir anda ortaya çıkar ve Ahem’in Holi’sini kutlar. Gopi neye uğradığını şaşırmış şok içinde kalmıştır. Bu arada kızlarda gelip Mansi’ye anne der. Ardından Holi kutlayıp fotoğraf çekinirler. Gopi onca yıllık hapis hayatından sonra Ahem ile ilgili kurduğu tüm hayalleri yok olmuştur. Gopi gözyaşları içinde hemen partiden ayrılır. Gopi’nin koşturmasını gören Jigar da onun peşinden gider. Bu arada Ahem Gopi’yi gördüğünü zanneder ancak kızlar ona seslenince dikkatini oraya vermez.

Jigar Gopi’ye yetiştiğinde Gopi gözyaşları içinde kalmıştır. Jigar onu avutmak istese de Gopi gitmek ister. Ahem’in ona artık hiçbir şey veremeyeceğini, onu unuttuğunu söyler. Jigar kızların için geri dönmelisin dese de Gopi’nin yaşadığı acı duygu geriye dönmesini engeller. Gopi bir an önce uçakla geri dönmek ister. Gopi otele geldiğinde Kokila’yı arayarak ona da bilgi vermek ister. Koki, Gopi’nin onu aradığını görünce çok mutlu olur. Ancak Gopi’nin anlattıkları onu şok içerisinde bırakır. Gopi Ahem’in başka birini bulduğunu onu unuttuğunu ayrıca kızlarının başka birine anne dediklerini anlatır. Mira’nın ise alkolik biri olduğunu söyler. Ancak Kokila Gopi’ye karşı çıkar. Pes etmemesini söyler. Benim gelinim pes edip dönmez der. Gidip kızların için karşısına çık ve hesap sor diye ekler. Gopi Koki’nin sözlerinden sonra yüzleşmeye karar verir.

Gopi verdiği kararın ardından hemen yola koyulur ve eve gider. Kapıyı çalar. Kapı açıldığında Gopi’nin karşısındaki kişi Ahem’dir. Ahem Gopi’yi gördüğünde yüzünde gülücükler açar. Gopi’de Ahem’in bakışlarını görünce onunda yüzü güler. Ahem elini uzatıp Gopi’ye sarılmak ister ancak tam Gopi’ye dokunacağı esnada aklına o talihsiz olay gelir. Gopi’nin katil olduğu o gün. Ahem’in gözlerindeki ışıltı yerini bir anda karanlığa bırakırken Ahem Gopi’yi kovmak ister. Buraya neden geldiğini sorar. Ahem Gopi’yi kovarken Gopi gitmez. Ahem’e hesap sorar. Bunca yılın ardından Ahem ona ihanet etmiştir. Ahem ise Gopi’ye öfkelidir. İkili tartışırken kızlar sesi duyup ne olduğunu anlamak için yukarı çıkarlar.

Gopi kızlarını görünce onlara kendini tanıtır. Mira Gopi’ye öfkeliyken Vidya gözyaşlarına boğulur. Vidya annesi gittikten sonra onu aramış ama bulamamıştır. Bu arada kızlar olanlardan habersizdirler. Vidya’nın aksine Mira Gopi’ye ateş püskürür. Gopi’nin onun annesi olmadığını söyleyip onun derhal buradan gitmesini ister. Vidya bu sözlerden sonra annesine sarılmaktan vazgeçer. Mira’nın sert sözlerini Mansi durdurur. Gopi kızlarının onu reddetmesiyle adeta çöker.

Ahem artık olanlara daha fazla dayanamaz. Gopi’nin kolundan tutarak onu dışarı atar. Bu esnada kapıda Jigar vardır. Jigar Ahem’e sarılmak isterken Ahem ona da sert davranır. Jigar’ı da kovar. İkili otele döner. Gopi Ahem ile evliliklerini artık hiçbir anlamının kalmadığını Jigar’a söyler. Bu arada Mansi ise Ahem’i sıkıştırır. Ahem’e hala Gopi’yi sevdiğini söyler. Ahem ise sevmediğini söyleyerek çıkışır. Mansi buna inanabilmesi için Ahem’in kendisiyle evlenmesini ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir