Masum 319.Bölüm Özeti- 4 Şubat Perşembe

Gopi Yıllar Sonra Ahem’i GÖRDÜ!

Masum dizisi 319.bölüm özetinde Gopi Tolu ve Molu sayesinde Ahem’in adresini öğrenmiş ve ona doğru yolculuğa çıkmıştır. Bu arada Kokila ise Urmila’nın bakımıyla ilgilenir. Radha’nın kızı Rashi, Koki’nin yanına gelerek babasının geri dönüp dönmeyeceğini sorar. Rashi, Gopi’yi annesi Ahem’i de babası zannediyordur. Kokila çok yakında evlerine geri döneceklerini söyler. Yeni haliyle bir hayli komik görünen Urmila ise Koki’nin gitmesini pek istemiyordur. Ne de olsa yemesinden içmesine kadar tüm işleriyle Koki ilgileniyordur. Urmi gibi bu duruma üzülen bir kişi daha vardır. O da Kinjal. Masum dizisi 319.bölüm özeti devam ediyor.

Koki Ahem’in çok yakında döneceğini Hetal’i arayarak ona söylerken Kinjal konuşmaları duyar. Kinjal bu durumdan hiç hoşnut olmaz. Ne de olsa Koki’nin gelişi onun gidişi demektir.

Gopi ve Jigar, Ahem’e ulaşmak için onun oturduğu yere doğru gitmeye devam ederken Modi konağına ise polisler gelir. Polisler Tolu ve Molu’nun banka hesaplarına sızdığını öğrenmiş ve şikayet üzerine onu tutuklamaya gelmiştir. Hetal durumu anlatıp Tolu ve Molu’yu kurtarmak isterken fırsattan istifade Kinjal, Gopi’nin gelişini uğursuzluk olarak niteler. Tüm ikna çabalarına rağmen polisler şikayetin Ahem’den değil onun hesaplarının aktarıldığı Mansi adlı kişiden geldiğini söyler. Tolu ve Molu tutuklanırlar. Modiler ikiliyle beraber karakola gider. Karakola Urmila da gelmiştir. Urmi gidik aklıyla orada da ortalığı karıştırmayı başarır.

Bu arada Gopi ise sonunda Ahem’in adresini bulmuştur. Gopi adrese doğru yürürken motorlu iki kız hızla yanından geçer. Dengesini kaybeden Gopi yere düşer ve yüzü çamur içinde kalır. Bu iki kız Vidya ve Mira’dır. Ne Gopi kızları ne de kızlar Gopi’yi tanımaz. Mira yaptığı şeyi umursamazken Vidya gidip annesinden Gopi’yi yerden kaldırır. Bu ufak kazadan sonra Gopi ve Jigar Ahem’in evine sonunda gelirler. Gopi kapıyı çalıp heyecan içinde Ahem’i beklerken karşısına bir kadın çıkar. Bu kadın Mansi’dir.

Gopi ve Jigar kendilerini tanıttıktan sonra Ahem’i sorar. Mansi, Ahem’in Amerika’ya gittiğini söyleyerek Jigar ve Gopi’ye yalan söyler. Ahem’in Amerika’ya gittiğini ve evi de ona sattığını söyler. Ayrıca karısı hakkında da kötü şeyler söylediğini dile getirerek Gopi’yi ağlatır. Gopi ve Jigar, Ahem’in Amerika’daki adresini Mansi’ye sorar ancak Mansi bu konuda hiçbir bilgisi olmadığını söyleyerek onların gitmesini ister. Ancak Gopi’nin olanlardan dolayı durumu kötü olunca Mansi su vermek için Gopi’yi içeri alır. İçeride Ahem ve kızlara ait eşyalar olmasına rağmen Gopi hiçbir şey göremez. Gopi ve Jigar eli boş geri dönerler.

Gopi, Jigar ile beraber otele döndüğünde oldukça üzgündür. Bu arada Modiler’den telefon gelir. Pari Tolu ve Molu’nun polis tarafından tutuklandığını söyler. Jigar olayı sorunca Mansi adında birinin onları şikayet ettiğini söyler. Gopi, Mansi adını duyunca aklına direk bugün gittikleri evdeki kadın gelir. Jigar ve Gopi tekrar aynı adrese dönerler. Mansi ikiliyi görünce endişelenir. Çünkü aynı anda Vidya ve Mira’da gelmiştir. Gopi, Mansi’nin yanına giderek durumu anlatır. Mansi’den Tolu ve Molu’ya yaptığı şikayeti geri çekmesini ister. Mansi ikiliyi başından defetmek için hemen geri çekeceğini söyleyerek polisleri arar ve ikiliyi gönderir. Tolu ve Molu böylece serbest kalır.

Gopi, Ahem’in hatıraları aklında taksiye binerek geri dönüş yoluna çıkar. Bu arada Rashi, Gopi için dua ediyordur. Tam o esnada Gopi takside Ahem’i görür. Taksiyi durdurup Jigar’a durumu söyler. Gopi hızla Ahem’e doğru koşar ancak onu yakalayamadan Ahem aracıyla hareket eder.

Ahem pazar yerine uğrarken Gopi ve Jigar’da onu aramaya koyulur. Gopi Ahem’i sonunda markette bulur. Hemen Jigar’a haber verir ancak Jigar gelene kadar Ahem yine kaybolur. İkili market sahibine Ahem’i sorar. Market sahibi Ahem’i tanıyordur ancak onun adresini bilmediğini söyler. Onun yerine kızları için düzenlenecek partinin adresini verir. Oraya sipariş götürdüklerini parti günü giderse onu bulacağını söyler.

Gopi ve Jigar sonunda Ahem’i bulmuşlardır. İkili bu yüzden çok mutludur. Gopi hemen annesini arar ve ona son durumu haber verir. Koki duyduklarından dolayı çok mutlu olur. Olayları Rashi’ye haber verir. Rashi’de duaları kabul olduğu için mutludur.

Ertesi gün Gopi partinin olduğu yere gitmek için hazırlanır. Kokila’nın ona verdiği çantayı açan Gopi içinde Ahem ile ilk tanışmalarında giydiği sariyi görür. Gopi sariyi giyip Ahem’in yanına gitmek için yola çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir