Masum 318.Bölüm Özeti- 3 Şubat Çarşamba

Gopi, Ahem’i Bulup Modiler’i BİRLEŞTİRECEK!

Masum dizisi 318.bölüm özetinde Gopi yıllar sonra hapisten çıkmış, heyecan içinde konağa gitse de duydukları karşısında şoke olmuştu. Kokila ona tüm yaşananları anlatmış, Gopi ailesinin paramparça olduğunu görmüştü. Kokila Ahem’in gidişini Gopi’ye anlatmaya devam eder. Ahem’in tüm olanlardan sonra konaktan ayrıldığını söyler. Koki oğlunu engellemek için elinden geleni yapsa da başarılı olamamıştır. Aynı şekilde Jigar’da Ahem’in karşısına çıkmış ve onu engellemek istemiştir. Ancak Ahem Jigar’a tokat atıp onu önünden çekmiş ardından da Modiler’e bir daha onu ve kızlarını aramamalarını söylemiştir. Eğer onun peşine düşerlerse polise haber vereceğiyle tehdit etmiştir. Masum dizisi 318.bölüm özeti devam ediyor.

 Kısaca Modiler tüm çabalarına rağmen Ahem’i engellemeyi başaramamıştır. Gopi elbette tüm olanları kabullenemez. Kokila’dan konağa tekrar geri dönmesini ister. Ancak Koki gelmek istemez. Ahem’in gidişiyle birlikte onu konakta tutacak hiçbir şey kalmamıştır. Tabi Gopi Koki’nin dönmesi için ısrarcı olmaya devam eder. Koki’nin eve dönmek için tek şartı Ahem’in geri gelmesidir. Gopi annesine bunun sözünü verir. Ne yapıp edip Ahem’i bulacak ve onu konağa geri getirecektir. Gopi böylece Urmi’nin evinden ayrılıp konağa geri döner.

Diğer tarafta Gopi’nin kızları Vidya ve Mera ise bambaşka bir hayat yaşıyordur. Mira alkole düşkünken ikilinin yeni anneleri vardır. Ahem yeni taşındığı yerde evlenmiş ve yeni bir hayat kurmuştur.

Gopi, Modi konağına doğru giderken Modiler de Kokila’nın geleceğini düşünerek hazırlıklar yaparlar. Ancak Modiler, Gopi’yi tek başına gelmiş görünce hayal kırıklığını uğrar. Kokila’nın da onunla geleceğini düşünmüşlerdir. Bu duruma sevinene ve Kokila’nın gelişini istemeyen tek kişi ise Kinjal’dir. Kinjal, Koki gelirse tekrar fakir hayatına döneceğini düşünür. Urmila’nın hizmetçiliğine tekrar geri dönmek istemez.

Gopi’nin ise onu bekleyen Modiler’e sitemi vardır. Gopi öncelikle büyükanneye konuşur. Ahem gittiğinde onun gitmesini engelleyebilecek tek kişinin o olduğunu ve bunu neden yapmadığını sorar. Ardından Jigar’a döner. Jigar’ın bir tokat yüzünden Ahem’in peşinden gitmeyişini eleştirir. Gururunu ailesinin bütünlüğüne tercih ettiğini söyler. Son olarak Pari’ye dönene Gopi en büyük hayal kırıklığını onun yaşattığını söyler. Hapse girmeden önce hem Rashi bebeği hem de ailesini ona emanet ettiğini söyleyen Gopi tam bir hayal kırıklığına uğramıştır. Pari hem ailesine sahip çıkmamış hem de Rashi’yi evden yollamıştır.

Gopi uzaktan olanları izleyen Kinjal’i görür. Kokila’nın takılarını taktığını fark eder. Gopi Kinjal’e de sert çıkar. Sorumluluklarını yerine getirmediğini, onun yerine Kokila’nın sorumluluk aldığını anlatır. Kinjal’in bu konaktan Koki’nin gelişiyle gideceğini söyler. Kinjal, Gopi’nin sözlerine çok kızar ancak Gopi’nin gözü hiçbir şeyi görmez durumdadır. Çünkü her şeyden önce Ahem’i bulmalı ve ailesini tekrar bir araya getirmelidir. Gopi bu amaçla Ahem’in odasına gider. Orada geçmişte yaşadıkları mutlu anları anımsar. Gözleri tekrar dolar. Modiler, Gopi’yi uzaktan izler. Herkes için oldukça duygusal anlar yaşanır.

Gopi geçmişin özlemini yaşadıktan sonra Ahem’i bulmak için hemen yola koyulur. Onun adresini bir şekilde bulması gerekir. Gopi bu amaçla polise giderek kayıp ilanında bulunur. Ancak Ahem’in 10 yıldır kayıp olduğunu öğrenen polis bu olaya yardım edemeyeceğini söyler. Gopi eli boş bir şekilde karakoldan ayrılır. Gopi ardından Koki’nin yanına gider. Ahem’i aradığını ancak ona ait hiçbir izin olmadığını söyler. Koki ise Gopi’ye aramaktan vazgeçmemesini söyler. Bu arada Jigar’da gelir. Jigar yaptıklarının pişmanlığını yaşar. Gopi’ye Ahem’i bulma konusunda yardım edeceğini söyler. Ahem’in hesap hareketliliklerini devam ettiğini belki banka üzerinden onu bulabileceğini anlatır. İkili hızla bankaya gider. Ancak banka kişisel verileri kimseyle paylaşamayacaklarını söyleyerek bunu reddeder. Gopi bir kez daha eli boş döner.

Bu olayı çözecek kişiler ise gençler olur. Rashi hemen Tolu, Molu ve Papu’nun yanına gidip olanları anlatır. Gençler el ele verir. Tolu ve Molu bankanın hesaplarını hacklemeye karar verir. Böylece Ahem’in adresini öğrenirler. Gençler hemen adresi Gopi’ye götürür. Gopi adresi alınca çok ama çok mutlu olur. Durumu Modilerle de paylaşan Gopi Jigar’la birlikte gitmeye karar verir. Jigar en yakın uçak biletini ayarlarken Gopi, Ahem’e doğru gitmenin heyecanını yaşar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir