Masum 316.Bölüm Özeti- 1 Şubat Pazartesi

Gopi Radha’yı ÖLDÜRDÜ! 10 YIL SONRA…

Masum dizisi 316.bölüm özetinde Gopi Radha’nın peşine düşerken, Modiler de Gopi’nin yokluğunu fark edip onu aramaya koyulur. Gopi Radha’nın peşinden gittiğinde ona seslenir. Radha yüksek bir tepeye çıkmıştır. Elinde Rashi bebeği tutar. Gopi, Radha’ya yalvarır ve Rashi bebeği vermesini ister. Ancak Radha oldukça öfkelidir. Rashi bebeği öldüreceğini söyleyerek Gopi’yi delirtir. Gopi ise gözyaşları içerisinde Radha’ya yalvarır. Ona zarar vermemesini ister. Gopi yalvarmasını sürdürürken Radha manyakça bir şey yapar. Kucağında bulunan Rashi bebeği fırlatarak nehre atar. Gopi gördükleri karşısında şoke olur. Koşarak nehre atlar. Her yerde Rashi bebeği aramaya başlar. Gopi gözyaşları içerisinde nehirde bebeği ararken Radha kahkahalar atarak onu izler. Masum dizisi 316.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi tüm aramalarının ardından Rashi bebeği bulduğunu düşünür. Ancak nehirden çıkardığı bebek sadece bir oyuncaktan ibarettir. Radha Gopi’yi kandırdığı için kahkahalar atar. Gopi nehirden çıkıp Radha’nın yanına gider. Bu yaptıklarından dolayı ondan iğrendiğini söyler. Onun bir kardeşi olmadığını yüzüne haykırır. Ardından Radha’ya tokatı geçirir. Gopi’nin sinirden gözü döner. Radha’ya tekrar tokat atıp bebeği ona vermesini isterken Radha Gopi’nin kolundan tutarak bunu engeller. Ardından Radha Gopi’ye vurarak onu yere düşürür.  Gopi’nin ağzı yüzü kan içerisinde kalır. Bu sefer gözü dönen Radha’dır. Gopi’yi yerden kaldırıp onu dövmeye devam eder. Umang’ın intikamını Modiler’den alacağını ilan eder. Hem Gopi’yi hem de Rashi bebeği öldüreceğini söyler.

Radha Gopi’yi döverken aynı zamanda yaptığı kötülükleri de anlatır. Paraları nasıl çaldığını ve onları nasıl kandırdığını. Gopi, Radha’nın korkunç yüzünü görür. Radha Gopi’ye yapacağı kötülükleri söylerken Gopi ise arkasında bıraktığı ipucunu söyler. Buraya kadar gelirken Modiler’in onu takip etmesi için kırmızı boya ile yola ayak izleri bıraktığını anlatır. Ancak Radha bunu umursamaz. Modiler nehri geçebilmeleri için saat 6’ya kadar zamanları olduğunu ve saatin çoktan 6 geldiğini söyler.

Radha’nın sözlerinin aksine Ahem Gopi’nin ayak izlerini takip ederek onlara yaklaşır. Bu arada Radha ise çığırından çıkmıştır. Gopi’nin saçlarını tutup çekiştirir. Ardından Gopi’nin kafasını taşlara vurmaya başlar. Gopi o kadar çok darbe almıştır ki kendinden geçerek yere yığılıp kalır. Radha’nın manyaklıkları bununla da bitmez. Gopi’yi sürüklemeye başlar. Ardından devasa bir taşa onu bağlar. Ayrıca Rashi bebeği de ağaca bağlamış ve ipi de tutmuştur. Radha Gopi’yi nehre doğru iter. Gopi taşla beraber nehrin karanlık sularında kaybolur.

Modiler bu anlara şahit olurken Ahem, Gopi’yi kurtarmak için var gücüyle koşar. Ancak Gopi’yi yakalayamaz. Gopi nehrin sularında kaybolurken Radha kimsenin yaklaşmamasını ister. Elinde Rashi bebeğin ipini tutarak herkesi tehdit eder. Koki, Radha’ya bebeğe zarar vermesi için yalvarırken Radha’nın arsızlıkları devam eder. Koki’den yerleri taşları yalamasını ister. Koki Radha’nın dediklerini yapar. Amacı Radha’nın boşluğunu yakalamaktır. Bu arada Ahem Gopi’yi hala aramaya devam eder ancak bir türlü bulmayı başaramaz. Koki ise beklediği boşluğu yakalar. Radha’nın dengesini kaybetmesiyle onun boğazına sarılır ancak Radha kurtulmayı başarır.

Herkes Radha’ya gözyaşları içinde tekrar yalvarmaya başlar. Olayların çözüm noktası ise Gopi olur. Gopi nehrin karanlık sularında sonunda kendine gelmeyi başarır. Uyandığında yanında nehre bıraktıkları putu ve onun çatal mızrağını görür. Gopi mızrağı eline alıp nehirden çıkarken Radha korku içinde Gopi’yi görüp dona kalır. Bu arada Koki bebeği Radha’dan almayı başarmıştır. Gopi gözü dönmüş şekilde Radha’nın üzerine doğru yürümeye devam ederken Radha öylece kalakalmıştır. Gopi ormandaki keşişin sözlerini hatırlar. Bu söz kötülüklerin bitmesi için iyilerin fedakarlık yapması sözüdür. Herkesin korku dolu bakışları arasında Gopi mızrağı Radha’nın kalbine saplar.

Radha oracıkta can verirken Gopi Rashi bebeği alıp ona sarılır ve vedalaşır. Bu olaylardan sonra Gopi hapse girer. Dizide uzun bir zaman atlaması olur. Gopi elbette hapishaneyi de değiştirmiştir. 10 yıllık esaretin ardından ise serbest bırakılma zamanı gelmiştir. Gopi ailesine geri dönmenin heyecanını yaşar. Ancak bunca yıldan sonra geri döndüğünde hiçbir şey bıraktığı gibi olmayacaktır. Ahem’in yerinde yeller eser.Mira alkolik bir kıza dönüşmüş Vidya ise ablasının arkasını toplamakla meşguldür. Tabi Gopi’nin eve geri dönüşü de öyle kolay olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir