Masum 315.Bölüm Özeti- 31 Ocak Pazar

Radha Gopi’yi ÖLDÜRMEK İSTİYOR!

Masum dizisi 315.bölüm özetinde Radha, Rashi bebeği kaçırmış ve Modiler’e şantaj yapmıştı. Modiler bebeği ararken Radha ise onlara şantaj yapar. Bu arada Kokila nehrin yanında dua eden insanları görünce Gopi ile beraber onlara katılır. İkili Rashi bebeği bulmak için dualar eder. İkili geri dönerken Gopi’nin dikkatini dilencinin kucağında duran bebek çeker. Bebeğin bilekliği de tıpkı Rashi bebeğin gibidir. Ancak dilenci bebeği ondan hemen saklar. Gopi’de Radha’yı aradıkları için bu durumun üstüne pek gitmez. Masum dizisi 315.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Ahem ve Jigar’da gelir. Radha’nın bebek için istediği fidye parasını getirmişlerdir. Gopi Radha ile buluşmak için belirtilen noktaya gider. Radha güvenlik için nehrin karşısına geçmiştir. Gopi parayı sandala koyarken Radha’da bebeği koyacaktır. Gopi denileni yapar ve takas gerçekleşir. Ancak Gopi sandaldaki bebeğin oyuncak olduğunu anlayınca hemen diğerlerine haber verir.

Kokila sandala saklandığı için hemen açığa çıkar ve Radha’yı yakalamaya çalışır. Koki Radha’ya okkalı bir tokat geçirip onu kaçırmamak ister. Ancak Radha rahat durmaz. Kokila’nın elini dişler ve dengesini kaybedip yere düşmesini sağlar. Radha fırsattan istifade ederek hemen oradan uzaklaşır. Modiler, Radha’yı ellerinden kaçırmışlardır. Çok geçmeden Modiler, Rashi bebeğin Radha tarafından kaybedildiğini de anlar. Modiler otele dönerken yine her şey başa sarmıştır. Herkesin morali oldukça kötüdür. Koki ise olanları ve keşişin söylediği sözleri düşünüp durur.

Ertesi gün Modiler bir yandan, Radha diğer yandan bebeği arar. Radha’da Modiler’i alt etmek için bebeği bulması gerektiğini düşünür. Bebek ise dilenci kadındadır. Kadın onu kullanarak dileniyordur. Bu arada Koki ve Gopi yine bir törene denk gelip katılır. Törende put nehre salınırken Gopi’nin gözü bir yılana takılır. Kokila’ya yılanı gösteren Gopi onu takip etmeleri gerektiğini söyler. Yılanın onlara yol gösterdiğini düşünür. Nitekim yılan onları dilenci kadına götürür. Dilenci kadın takip edildiğini anlar. Ayrıca polisleri de görünce korkar ve elindeki bebeği havaya fırlatıp kaçar. Gopi bebeği havada görünce şoke olur. Radha bu karmaşayı görünce bebeği yere düşmeden kapar ve kaçar. Akıl tutulması yaşatan dizi devam ediyor. Dilenci kadın ise polis tarafından yakalanır. Rashi bebek gibi kaçırdığı çocuklar polis gözetimine alınır. Gopi böyle güzel bir şeyi başarsa da Rashi bebeği hala kurtaramamıştır.

Çok geçmeden Radha, Gopi’yi tekrar arar. Bebeğin elinde olduğunu söyler. Bu sefer geçen ki paranın iki katını Gopi’den getirmesini ister. Modiler bunun son fırsatları olduğunu anlar. Kokila herkesin birbiriyle iletişim halinde olmasını söyler. Hep birlikte hareket edeceklerdir.

Modiler otele dönerler. Ertesi gün Radha ile buluşacaklardır. Bu yüzden dinlenirler. Ancak kimsenin gözüne uyku girmez. Gopi Mira’yı kaybettiği günü düşünür. Kokila’nın aklındaysa sürekli keşişin dedikleri vardır. Kötülüklerin yok olması için iyi insanların kendini feda etmeleri. Sabah olduğunda Ahem ve Jigar parayı ayarlar. Hep beraber Modiler buluşma alanına gidip Radha’dan haber bekler.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Radha bir önceki buluşmada başına gelenlerden dolayı akıllanmıştır. Radha, Modiler’in birlik yapmamaları için Gopi’ye biri aracılığıyla kağıt yollar. Kağıtta Gopi’nin kimseye haber vermeden kağıdı veren kişiyi takip etmesi yazılıdır. Ayrıca telefonunu da gelirken atmasını aksi takdirde Rashi bebeğin öleceği yazılıdır. Gopi bebeğe zarar gelmemesi için yazılanlara uyarak takip kağıdı getireni takip etmeye başlar. Tabi bu Radha’nın bir planıdır. Radha Gopi’yi yalnız getirerek yıllardır hayalini kurduğu şeyi yapacaktır. Umang’ın intikamını almak ve Gopi’yi öldürmek.

Çok geçmeden Modiler, Gopi’nin yokluğunu fark eder. Ayrıca para çantası da biri tarafından onlar fark etmeden değiştirilmiş içine taş konulmuştur. Ahem oldukça endişelenir. Gopi diye bağırır ancak onu bulamaz. Bu arada Gopi ise Radha’nın peşinden istediği yere gitmiştir. Modiler çaresizken Radha intikamını almak için Gopi ile baş başa kalmayı başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir