Masum 313.Bölüm Özeti- 29 Ocak Cuma

Bebeğin İsmi Rashi OLACAK!

Masum dizisi 313.bölüm özetinde Radha’nın bebeği doğmuştu. Koki Radha’yı konaktan kovsa da bebekten dolayı bu kararından vazgeçer. Ancak Modiler konağa döndüğünde Radha’ya bebeğin annesi gibi davranmazlar. Dışarıda yapılan törende Pari kutsanır. Tabi Radha bu duruma çok bozulur. Diğer tarafta Urmila da Kinjal’i Daval’a kötülemeye devam eder. Kinjal bebeği görmek için Modi konağına gitmek üzereyken Urmi ayaklarının ağrıdığını söyleyerek Kinjal’den krem sürmesini ister. Daval da Kinjal’den bugün ziyarete gitmemesini ve halasının yanında kalmasını ister. Tabi Kinjal bu duruma sinir olur. Masum dizisi 313.bölüm özeti devam ediyor.

Modi konağında ise bebeğin gelişiyle beraber oluşan mutluluğun yanı sıra hüzünde vardır. Bu hüznün sebebi Ahem ile Gopi’nin Amerika’ya gidecek olmasıdır. Minikler birbirlerinden ayrılmak istemezler. Tolu ve Molu, Gopi’ye sarılıp gitmemesini ister. Tabi bu duygusal manzara Koki’yi de oldukça zorlar.

Bu arada Radha şeytanın hedefinde bu sefer minik bebek vardır. Konakta kalmak için kullanacağı bebek şimdi adeta Pari’nin olmuştur. Radha bu yüzden bir şekilde bebeği öldürmeyi düşünür. Bu amaçla bebeğin masaj yağını kaynatır.  Yağı bebeğe sürerek onu öldürmeyi planlıyordur. Ancak Gopi, Radha’yı görünce tecrübeli olduğu için ona yardım etmek ister. Radha’da onu uzaklaştırmaya çalışırken yağa çarpar ve kızgın yağ yere dökülür. Gopi’nin eli yanarken bu durum herkesi şoke eder. Radha suçu hemen Meeti’ye atar. Kızgın yağı getirmekle onu suçlar.

Olay böyle kapansa da Ahem durumu Gopi ile konuşur. Radha’nın hiç değişmediğini ona söyler. Onun konaktan gitmesi gerektiğini savunur. Gopi ise kısa süre sonra Amerika’ya gideceklerini bu konuyu unutmasını ister. Tabi şeytan Radha ise bir şekilde bebekten kurtulmanın yollarını aramaya devam eder.

Diğer tarafta Urmila ise ortalığı fena karıştırır. Televizyonda soygun haberi gören Urmila’nın aklına sinsi fikir gelir. Urmi önce Daval’ı arayıp Kinjal’i kötüler. Ardından da Daval’ın dönüş saatinde üstüne çarşaf örter ve hırsız gibi eve girer. Kinjal kafası kapalı birini görünce korkar ve ona saldırmaya başlar. Bu arada Daval eve gelir. Kinjal’in Urmila’yı dövdüğünü görür. Daval Kinjal’e kızarken Kinajl ise kendini savunmak için Urmila’ya çıkışır. Daval bu duruma daha fazla dayanamaz ve Kinjal’e tokat atar.

Modi konağında Radha ise güvenlik kameralarından dolayı bebeğe zarar veremeyeceğini anlamıştır. Bu amaçla yeni bir plan yapar. Bebek masajı ile ilgili eğitim veren bir kadının konağa gelişini fırsat bilir. Kadına not bırakarak onu kandırır. Modiler tarafından tutsak tutulduğunu söyler. Kadında Radha’ya inanır ve ona kaçması için yardım eder.

Ancak köpek havlayınca işler ters gider. Koki bir şeylerin ters gittiğini anlayıp avluya çıkar. Bu arada masajcı kadın birilerinin geldiğini görüp kaçar. Radha’da hemen suçu kadına atar. Bebeğini kaçırmakla onu suçlar. Ahem polisi aramak isterken Koki kadına ulaşıp gerçeği öğreneceğini söyleyerek bunu engeller. Koki tüm olayların arkasında Radha’nın olduğunu düşünür. Bu arada Kinjal’de konağa gelir. Dava İle kavga ettiği için bavulunu da almıştır. Ancak Kinjal, Modiler’e olayları anlatmaz. Onları özlediği için kalmaya geldiğini söyler.

Ertesi gün minik bebek için isim töreni düzenlenir. Komşular ve herkes törene katılır. Bebeğin isminin ne olacağı düşünülürken Pari, Jigar ile beraber bir isim belirlediklerini söyler. Bebeğin ismi Rashi’nin anısını yaşatmak adına onun ismi olacaktır. Bu fikir Modiler tarafından da benimsenir. Koki bebeğin güzel ve sağlıklı bir ömür geçirmesini diler.

İsim töreni devam ederken bebeği çalmakla suçlanan kadın polislerle beraber konağa gelir. Kadın Modiler’i anne ve bebeğini alıkoymakla suçlar. Koki durumu anlatmaya çalışırken Radha ve bebeğin ortadan kaybolduğu fark eder. Hemen kamera kayıtlarını izler ve Radha’nın bebeği alıp kaçtığını öğrenir. Koki polise durumu tek tek anlatır. Polis bu sefer bebeği kaçıran Radha’nın peşine düşer.

Radha gizlenmek için tapınağa gider. Burada zengin bir kadına kendini acındırarak onun yardımını alır. Kadın şoförüne söyleyerek Radha’yı götürmesini ister. Bu esnada Gopi ve Koki’de tapınağa gelir. Şans eseri zengin kadın olanları duyar ve şoförünü tekrar arar. Radha olanlardan haberdar olunca arabadan kaçar. Modiler tekrar Radha’yı aramaya koyulurken polis Radha’nın yakalandığını Modiler’e bildirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir