Masum 312.Bölüm Özeti- 28 Ocak Perşembe

Radha’nın BEBEĞİ DOĞDU!

Masum dizisi 312.bölüm özetinde Kokila küs olan çiftleri barıştırmıştır. Jigar bu zamana kadar Pari’ye hep acı çektirdiğini söyleyerek üzgünlüğünü belirtir ve ona hak ettiği değeri vereceğini söyler. İkili odalarına gittiğinde ise onları bir sürpriz bekler. Radha ikilinin barışmak için çamurdan yaptığı şekilleri parçalamıştır. Çok geçemeden Kokila, Radha’nın kolundan tutup odaya girer. Koki eve güvenlik kameraları yerleştirdiği için tüm olanları görmüştür. Durumu Jigar ve Pari’ye de anlattıktan sonra Radha’yı alıp odadan çıkar. Jigar ve Pari uzun bir zaman sonra ilk kez baş başa kalmanın heyecanını yaşar. Masum dizisi 132.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Urmila rüyasında Kinjal tarafından yaşlılar evine bırakıldığını görür. Urmi sıraya girmiş yemek bekliyordur. Rüyasından uyanan Urmi korku içinde kalır. Bir an her şeyin gerçek olduğunu zanneder. Kinjal’in odasına gidip ona bakar. Urmi kendisi kabuslar görürken Kinjal’in böyle mışıl mışıl uyumasına da sinir olur.

Modi konağında ise Ahem ve Gopi Amerika’ya gitmek için hazırlanıyordur. Ancak Ahem Koki’ye oldukça bağlı olduğu için onu da götürmek istediğini Gopi’ye söyler. Gopi Ahem’in bu kararını destekler. İkili Koki’nin yanına gidip düşüncelerini onunla da paylaşır. Ancak Koki Amerika’ya gelemeyeceğini söyler. Radha gibi bir bela varken evi bırakıp hiçbir yere gidemez. Koki ikiliyi üzmemek için onları ziyarete geleceğini de sözlerine ekler.

Bu arada konaktaki şeytanımız Radha ise boş durmaz. Pari’ye iftira atıp onu zor duruma düşürmek ister. Bu amaçla Meti’nin getirdiği suyu üzerine döker ve suçu Pari’ye atar. Tabi ki Radha’nın planı tutmaz. Koki yine kamera kayıtlarından Radha’nın yalanını görür. Diğer tarafta Urmila’nın rüyası ise başına gelir. Urmi, Daval’ın kredi kartını çalıp alışveriş yapmıştı. Bu durum ortaya çıkar. Daval Urmila’ya sinirlenirken Kinjal’de halasına öfkelenir. Urmi’yi bakım evine verip ondan kurtulmalıyız der. Urmi kabusunun gerçekleşeceğini düşünmeye başlar.

Diğer tarafta Radha Pari’ye karşı oyunlarına devam eder. Bu sefer işini garantiye almak için bahçedeki kamerayı etkisiz hale getirir. Ardından da su kuyusuna atlar. Pari’ye iftira atarak kendisini onun ittiğini söyler. Jigar, Radha’yı hemen kurtarırken Gopi Pari’ye kızmaya ve onu azarlamaya başlar. Gopi Radha’nın planlarının sonu gelmeyeceği için böyle bir şey yaparak onu bir nevi durması için kandırır.

Radha’nın yaptıklarının bir benzerini de Urmila yapmaya başlar. Kinjal’in kendisini kovacağını düşünen Urmila onu Daval’a kötülemeye başlar. Ekmekleri yakarak Kinjal’in kendisine yanık ekmek verdiğini söyler. Ardından Kinjal arkadaşlarını çağırıp eğlenirken Urmi Kinjal’e şirin gözüküp yemekleri yapmak istediğini söyler. Ardından Daval’ı arayıp Kinjal tarafından köle gibi çalıştırıldığını anlatır. Daval da bu yüzden Kinjal’e kızar.

Modi konağından ise Savita Radha’nın gayri meşru bebeği için Koki’ye laf çarpar. Bebeğin kutsama töreninin yapılmayacağını ima eder. Koki de bunun üzerine törenin yapılacağını dile getirir. Radha törenin yapılacağı için sevinçlidir. Ancak işler hiçte onun istediği gibi gitmez.

Koki bebeğin annesi olarak Radha’yı değil Pari’nin kutsanılmasını ister. Radha deli olduğu için çocuğa annelik yapmayacaktır. Tabi ki Radha bu duruma çok ama çok bozulur. Pari’ye yaptığı iftiralara devam eder. Pari ile tartışıp bebeği ona yar etmeyeceğini söyler. Ardından kızın ellerinden tutarak kendini merdivenlerden ittirir. Radha için bu da yetmez. Bu sefer bahçede ateş yakar ve Pari’den yardım ister. Pari’nin dökmesini istediği suyun içine yanıcı madde döker. Sanki Pari onu ateşe veriyormuş gibi algı yapar.

Radha karnında bebekle bu kadar aksiyonu yapınca haliyle sancılanır ve bebeğin doğumu başlar. Apar topar hastaneye götürülen Radha ameliyata alınır. Radha’nın bir kızı olmuştur. Herkes bebeğin doğmasıyla çok mutlu olur. Kokila minik bebeği alır ve Pari’ye verir. Bundan böyle bebeğin sorumluluğunun Pari de olduğunu söyler. Radha’nın deli olduğunu ve son dönemde yaptıklarıyla da bunu ispatladığını söyler. Koki Radha’nın bundan böyle Modi konağına girmeyeceğini söyler. Ancak Pari’nin gönlü anne ile bebeği ayırmaya izin vermez. Pari bebeği sevmesi için Radha’ya verir. Koki de fikrini değiştirip Radha’nın konakta kalmasına müsaade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir