Masum 311.Bölüm Özeti- 27 Ocak Çarşamba

Ahem Gopi’yle Amerika’ya Gitmek İSTİYOR!

Masum dizisi 311.bölüm özetinde Pari zorda olsa Radha’nın oyunlarından kurtulmuştu. Jigar ise Pari’ye onca yaşadığı badireden sonra sürpriz yapar. Ona hem kıyafet alır hem de dışarıya yemeğe davet eder. Diğer tarafta Urmila ise yine para kazanma yolu bulmuştur. Urmi, Pappu’nun köpeğinin yeteneklerini kullanmaya devam eder. Komşusunun evine giren fareyi köpeğe çıkartır. Fareden kurtulduğu için komşu sevinirken Urmi ondan para ister. Urmi’nin komşusu mecburen para verirken Urmila kolay gelen bu para için çok mutludur. Masum dizisi 311.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Radha, Jigar ve Pari’nin yakınlaşmasından rahatsızdır. Gözünün önünde ikili yemeğe gidiyor ve birbirlerine olan ilgileri artıyordur. Radha bu amaçla yobaz bir dernek bulup Pari’ye saldırtır. Saldıran kadınlar Pari’yi açık giyinerek ahlaksızlıkla suçlar ve yüzüne kara çalarlar. Pari bir anda neye uğradığını anlayamaz. Modiler bu durumu görüp hemen olaya müdahale eder ve Pari’yi kurtarır. Kokila kadınlara kızarken Radha iftiralarına devam eder. Pari’yi açık giyinip kocasını ayartmak suçlar. Jigar ile evli olduğunu ama onun bu açık kadınla gezdiğini anlatır.

Radha’nın bu sözleri Gopi’yi kızdırır. Gopi araya girer ve herkesin istediği gibi giyinebileceğini bunda sorun olmadığını söyler. Ayrıca kadınlara Radha’yı da alıp yanlarında götürebileceklerini de sözlerine ekler. Radha işin kendine döndüğünü anlayınca kadınları yollar. Pari tüm bu olaylardan dolayı çok üzülürken Jigar onun yanında olur. Ona destek olarak üzülmesini engeller.

Her şeye rağmen Radha belası hala konakta olmaya devam ediyordur. Modiler’in umudu Vidan’ın Radha’nın ismini vermesi ve Radha’nında hapsi boylamasıdır. Ancak olaylar burada da istenildiği gibi gitmez. Vivan polislere Radha’nın ismini vermez ve onu görmediğini söyler. Radha Vivan’ı tehdit ederek bir kez daha yakayı kurtarmıştır. Modiler ise Vivan’ın sözleri karşısında şoke olurlar.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Radha oldukça rahat hareket etse de Gopi onu alt etmekten vazgeçmez. Gopi yeni bir görgü şahidi bulur. Bu kişi lunaparktaki görevlidir. Görevli Radha’nın Pari’yi zorla dönme dolaba bildirdiğini ve kabinin vidalarını söktüğünü anlatır. Radha köşeye sıkışmıştır. Yapacağı tek şey Modileri korkutmak olur. Bebeğine zarar vereceğini ve bıçaklayacağını söyler. Radha’nın bu hareketi onu tutuklanmaktan kurtarsa da Modiler polis ile konuşarak hem bebeğin velayetini hem de ev hapsi kararı aldırır. Radha itiraz etmek istese de yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Ayrıca Radha’nın kendisine zarar verebileceği her türlü eşya ortadan kaldırılır. Vantilatör, elektrik aksamları, prizler hepsi kaldırılır. Radha resmen köşeye sıkışmıştır. Bunca şeyin üstüne Koki, Pari ve Jigar’ın beraber yatmalarını söyler. Ancak bu işi Pari eline yüzüne bulaştırır. Olur olmadık yerlerde Rashi’yi anması Jigar’ı vicdanen yaralar. Jigar Pari ile yatmak yerine miniklerin odasında uyur. Elbette bu durum Koki’nin dikkatinden kaçmaz.

Masum 27 Ocak 311.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Tek sorun yaşayan Pari ve Jigar değildir. Gopi elektrik aksamları değişirken büyük bir kazayı Ahem sayesinde atlatır. Ahem Gopi’ye dikkat etmesini söyler. Ayrıca sürekli Radha ve Pari ile ilgilenmesinden de bunaldığını ifade eder. Ahem’in bu sitemi Gopi ile arasını açar. Kokila Jigar ve Pari’den sonra bu duruma da şahit olur. Ahem’in moralsiz halleri daha sonra da devam edince Koki, Gopi’den özür dilemesini ve küslüğe son vermesini ister.

Gopi Ahem’den özür dilese de Ahem’in asıl sorunu bu değildir. Ahem Amerika’dan iş teklifi almıştır. Oldukça önemli olan bu işi kabul ederse ailesiyle Amerika’ya taşınması gerekecektir. Ahem, Gopi ile yaşadıkları olayında etkisiyle gitme fikrine pek sıcak bakmaz. Koki gelinleri ve oğullarının mutsuz ve küskün olmalarına daha fazla dayanamaz. Sunağa gidip onlar için dua eder ve gözyaşı döker.

Herkesi barıştıracak fikir ise Koki’nin aklına minikler sayesinde gelir. Koki minikleri toprakla oynarken görür. Bu toprağı Pari, Jigar, Gopi ve Ahem’e verir. Hepsinin toprakla bir şey yapmasını ister. Toprağı alan çiftlerimiz bir şeyler yaparken geçmişi hatırlar. Jigar toprakla kelebek yapar. Pari’yi hayatına giren bir kelebek olarak gördüğünü söyler. Pari ise toprakla iki kişi yapmıştır. Bu ikili Jigar ve kendisidir. Diğer tarafta Ahem çiçek Gopi ise kendi tanrılarından birini yapmıştır. Ahem Gopi’nin hayatına girişini çiçek olarak nitelendirirken Gopi’de Ahem’den önce en güvendiği şeyin inancı olduğunu söyler. Şimdi ise hem inancı hem de Ahem onun tüm hayatı olmuştur. Kısaca Kokila’nın çamur oyunu tüm küslerin arasını düzeltir. Ahem bu olayla beraber Amerika’ya gitme kararını tekrar alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir