Masum 310.Bölüm Özeti- 26 Ocak Salı

Pari Kurtarıldı ! Radha’nın Yaptıkları Ortaya Çıktı.

Masum dizisi 310.bölüm özetinde Gopi, Pari’ye uçurtma aracılığıyla mesaj yollamış ve panayır alanına gelmesini istemişti. Pari alana giderken Modiler de kılık değiştirerek orada Pari’yi aramaya başlar. Gopi Pari’yi gördüğünü zannetse de panayır alanı oldukça kalabalık olduğu için onu bulmak çok zordur. Gopi Modiler’e uçurtmaya odaklanmalarını söyler ancak Ahem herkeste uçurtma olduğunu ve Pari’yi bu şekilde bulmalarının çok zor olduğunu dile getirir. Masum dizisi 310.bölüm özeti devam ediyor.

Bunun üzerine Gopi’nin aklına bir fikir gelir. Panayır alanındaki sahneye aralarından biri çıkacak ve mikrofonla konuşacaktı. Bu kişi Vivan’ın tanımadığı ancak Pari’nin tanıdığı biri olmalıdır. O yüzden sahneye Urmi’yi çıkacaktır. Böylelikle Pari, Urmi’nin sesini duyup sahneye gelecek ve Modiler Pari’yi bulacaktır. Gopi’nin planı büyük oranda işe yarar. Pari, Urmila’nın sesini duyunca Vivan ile beraber sahneye gider. O esnada hırsızlık olayı yaşanır. Pari bunu fırsat bilerek hemen sahnenin önünde bulunan bağış kutusuna küpesini atar. Ayrıca paraya nereye gideceğine dair notta yazıp bırakır.

Modiler bağış kutusunda Pari’nin küpesini ve notu bulur. Koki notu okur ve ikilinin uçurtma alanında olduğunu öğrenir. Modiler notta yazan yere giderken Radha’da da Modiler’i izlemişti. Olanları anlayınca Modiler’den önce Vivan’ı bulması gerektiğini anlar. Modiler havadaki uçurtmalara bakarak Pari’nin yerini anlamaya çalışır. Radha hemen uçurtma uçurup Vivan’ın uçurtmasını düşürür. Vivan ne olduğunu anlamaya çalışırken Pari’yi bayıltıp kaçırır. Bu arada Modiler Vivan’ı bulur. Gopi Vivan’a hakaret ederken Vivan Gopi’ye tokat atmak ister. Koki Vivan’ın kolundan tutup bu durumu engeller. Üstüne kendisi tokadı yapıştırır. Bu arada diğer Modiler polislerle gelip Vivan’ı tutuklatır. Vivan suçsuzum dese de Pari’nin telefonu cebinden çıkar.

Polis Vivan’ı götürürken Modiler de Pari’yi aramaya devam ederler. Bu arada Vivan polislere tuvalete gitmek istediğini söyler. O arada kaçarak polislerden kurtulur. Modiler Pari’yi bulmaya çok yaklaşsa da bir türlü başarılı olamazlar. Radha’da Pari’yi buradan çıkaramayacağını anlamıştır. Vivan Radha’yı arayıp ona Pari’yi sorar. Radha ise Pari’yi öldürüp ondan sonsuza dek kurtulacağını söyler. Diğer yandan Modiler de Radha’yı arar. Gopi Radha’nın da işin içinde olabileceğini söyler. Nitekim Radha yalan söyleyip evdeyim dese de Modiler onun yalanını çok geçmeden anlar.

Radha tüm olanlara rağmen Pari’den kurtulmaya kararlıdır. Yarı baygın haldeki Pari’yi alıp dönme dolaba götürür. Kabinlerden birinin vidalarını gevşetip Pari’yi bindirir. Ardından tam tepeye geldiğinde dönme dolabı durdurur. Pari tam tepede kendine geldiğinde neler olduğunu anlayamaz. Gopi, Pari’yi görüp hızla dönme dolaba koşar. Pari ise dengesini kaybedip dönme dolapta dengesini kaybeder ve aşağı doğru sarkar. Modiler korku içinde Pari’ye doğru bakarken Radha keyifle bu anları izler. Modiler hızlıca Pari’nin düşeceği noktaya çarşaf gererler. Pari kendini çarşafın üzerine doğru bırakır. Böylece Radha’nın hain planından kurtulmuş olur.

Bu arada Vivan’da Pari’ye doğru koşar. Polis hemen Vivan’ı yakalar ve tutuklar. Pari Radha’nın da bu işin içinde olduğunu söyler. Modiler konağa dönerken Radha hemen saklanır. Kokila Pari’yi yanlış anladığı için üzgündür. Pari gerçeklerin ortaya çıkmasıyla tekrar konağa döner.

Radha konağa korkudan geri dönemezken konaktaki hareketlilik onu meraklandırır. Konak süsleniyor ve sürekli birileri gidip çıkıyordur. Radha olanları öğrenmek için miniklerin telsizini kullanır ve Modileri dinlemeye başlar. Radha bu dinlemede Pari ve Jigar’ın evleneceklerini öğrenir.  Elbette bu Modiler’in Radha’yı yakalamak için bir oyunudur. Nitekim çok geçmeden Radha arkasında kadın hakları derneğiyle konağı basar. Jigar’ın kendisine tecavüz etmekle suçlar. Tabi Modiler de polisi çağırıp Radha’yı suçlar. Ancak delil yetersizliği yüzünden ne Jigar ne de Radha tutuklanmaz.

Kısacası tüm bu olanlara rağmen Radha yine paçayı sıyırmayı başarmıştır. Ancak Pari vazgeçmez. Vivan’ın yanına gidip onu konuşturmaya ve ses kaydı almaya karar verir. Böylelikle Radha’yı tutuklatacağını düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir