Masum 309.Bölüm Özeti- 25 Ocak Pazartesi

Modiler Kılık Değiştirdi! Pari’yi Kurtarma Planı

Masum dizisi 309.bölüm özetinde Gopi, Pari’nin babasını ikaz etmiş ve ilgisinin kızını kurtarmaya yönelik olması gerektiğini söylemişti. Pari’nin babası ise Gopi’nin sözleriyle kendine gelir. Kokila’nın serbest kalmasına müsaade edeceğini ancak Gopi’nin kızını kurtarması için kendisine söz vermesini ister. Polisin bu dizide bir vasfı yok anlaşılan Gopi hallediyor tüm işi…Gopi’de tüm içtenliğiyle söz vererek Pari’yi kurtaracağını söyler. Böylelikle Modiler konağa geri döner. Masum dizisi 309.bölüm özeti devam ediyor.

Vivan ise Pari’yi bağlamış ve ona kendini kabul ettirmenin peşine düşmüştür. Bu arada Ahem Vivan’ı arar. Vivan’a Gopi’nin pişman olduğunu ve ondan özür dilemek istediğini söyler. Vivan eve gelmek istemese de Ahem’in ısrarlarıyla Modi konağına gitmeye karar verir. Vivan Pari’ye de durumu anlatır. Gopi’nin ona artık inanmadığını ve kendisini özür dilemek için çağırdıklarını söyler. Elbette bütün bunlar Modiler’in planıdır. Gopi Vivan’ı kendilerine çekerek ipucu yakalamak istemiştir.

Vivan konağa geldiğinde Gopi ondan özür diler. Çayı kendi eliyle Vivan’a verirken üzerine düşer. Vivan’da haliyle kalkıp gider. Gömleğin üzerindeki kazağı atar. Urmi Papu’nun köpeğine kazağı koklatır. Köpeğin koku yoluyla Pari’yi bulabileceğini söyler. Köpek önce Modiler arkada gider. Köpek Pari’ye çok yaklaşsa da bir türlü yerini tam tespit edemez. Pari’nin de ağzı kapalı olduğu için sesi çıkmaz. Köpeğin tam doğru yeri bulamam sebebi ise Radha’dır. Radha Modiler’in planını hemen Vivan’a yetiştirmiştir. Vivan’da bir çok noktaya parfüm sıkarak köpeği yanıltmıştır.

Modiler geri döndüğünde Vivan ile Radha ortaya çıkar. Pari Vivan ile Radha’yı görünce şaşırır. Ağzı açıldığında da Radha’ya hakaretler eder. Radha, Pari’nin hakaretlerine dayanamayarak ona tokat atmak isterken Vivan bunu engeller. İkili araçtan inip tartışmaya başlar. Bu tartışma Pari’ye zaman kazandırır. Pari bir şekilde iplerden kurtulup kamyonu çalıştırır ve kaçmak ister. Vivan durumu fark edip kamyonu yakalamaya çalışır ancak dengesini kaybedip düşer ve bayılır. Radha ise yine şeytanlığını yapar. Kamyonun önüne kendini atıp bebeğine zarar geldiğini söyler. Pari’de bu aldatmaya inanır. Tabi Radha’nın yanına gittiğinde onun saldırısına uğrar. Bu arada Vivan’da kendine gelip Pari’yi tekrar bağlar.

Bu arada bir ipucu ise Ahem’in şirketinden gelir. Kamyonlarından birinin ceza belgesi gelmiştir. Ahem belgeyi inceleyince kimsenin bu aracı almadığını öğrenir. Şirkete sorunca da en son Vivan’ın aracı aldığını anlar. Jigar’da bu durumdan haberdar olunca o da Pari’yi kurtarmaya karar verir. Pari’nin gerçekten kaçırılmış olabileceğini anlar.

Bu arada Vivan ise Pari’nin facebook hesabından sahte bir paylaşım yapar. Pari’yi tatildeymiş gibi gösterir. Amacı Modiler’in peşlerini bırakmasıdır. Ancak Koki fotoğrafı inceleyerek sahte olduğunu anlar. Modiler yine aldanmış gibi davranmaya karar verir. Vivan’ı arayıp Pari’nin bavulunu almaya gelmesini ister. Pari ile artık işlerinin bittiğini söylerler. Vivan hemen Modi konağına gider. Pari’nin eşyalarının yanı sıra Gopi ona Pari’nin yaptığı uçurtmayı da verir. Onun yaptığı hiçbir şeyi istemediklerini söyler.

Vivan eşyaları alıp Pari’nin yanına döner. Modilerin ona söylediklerini kayda almıştır. Hepsini Pari’ye gösterir ve moralini bozar. Pari umutsuzluğa kapılmışken uçurtmadaki ipucunu görür. Gopi fosforlu kalemle ipucu bırakmıştır.

Gopi’nin bıraktığı ipucunu Pari okur. İpucu Pari’nin panayır alanına gelmesidir. Pari Vivan’ı kandırır. Artık Modiler’i istemediğini ve Vivan’ı istediğini söyler. Vivan Pari’ye inanarak sarılır. Pari birlikte panayıra gidip eğlenmek istediğini söyler. Vivan’da Pari ile beraber panayır alanına gider. Modiler ise kılık değiştirerek alana gitmişlerdir. Sizce Modiler Pari’yi kurtarmayı başarabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir