Masum 308.Bölüm Özeti- 24 Ocak Pazar

Kokila Hapiste! Gopi KOMADA!

Masum dizisi 308.bölümde Vivan Gopi’yi itmiş, dengesini kaybeden Gopi’de kafasını taşa çarpmıştı. Vivan Gopi’nin hareketsiz yattığını görünce hemen oradan koşarak uzaklaşır. Umila ve Pari ise Gopi’nin başındadır.  Bu arada Modi konağında ise Gopi ve diğerlerinin hala gelmemeleri dikkat çeker. Ahem Gopi’yi arayıp ona ulaşmak ister ancak Gopi’ye ulaşamaz. Masum dizisi 308.bölüm özeti devam ediyor.

Urmila ve Pari ise Gopi’yi acilen hastaneye götürmüş ve Gopi ameliyata alınmıştır. Urmila durumu Modiler’e haber vermeleri gerektiğini düşünerek telefonunu çıkartır. Ancak telefonun şarjı bittiği için arama yapamaz. Pari ise kendi telefonu ile Jigar’ı arar. Jigar’da Pari’ye kızgın olduğu için telefonunu açmaz. Son çare olarak Pari durumu Modiler’e bildirmek için konağa gider.

Pari konakta herkese olanları anlatır. Modiler şoke olur. Hemen hastaneye giderler. Ahem hastanede doktora Gopi’nin durumunu sorar. Doktor kafasına darbe geldiği için durumunun kritik olduğunu söyler. Modiler üzüntüyle Gopi’nin iyileşmesi için dua eder. Bu arada polis olayları araştırmak için hastaneye gelir. Pari ve Urmi olanları anlatsa da Koki buna inanmaz. Pari’den şüphelendiğini açıkça dile getirir. Polis Urmi ve Pari’nin söyledikleri doğrultusunda Vivan’ı arar. Ancak Vivan olacakları bildiği için hemen kendini kurtaracak planı yapmıştır. Polislere Delhi’de olduğunu söyleyen Vivan sahte bilet düzenleyerek bunu kanıtlar.

Polis olayları araştırmak için ayrılırken Kokila, Pari’yi suçlar. Olanlardan Pari’yi sorumlu tutan Koki onun hastaneden gitmesini ister. Pari gitmemekte ısrarcı olunca Koki, Pari’yi kolundan tutar ve babasının yanına kendisi götürür. Ardından da hastaneye geri döner. Ancak Koki’nin gelişinden kısa süre sonra polisler tekrar hastaneye gelir ve Koki’yi tutuklar. Gerekçeleri ise Pari’nin Kokila tarafından kaçırılmasıdır. Olaylar sarpa sarıyor ve bir yandan da Kokila’ya iyi oluyor demekten kendimizi alı koyamıyoruz.

Modiler ne olduğunu anlayamaz. Şikayeti yapan kişi ise arkadan gözükür. Pari’nin babası Koki’yi kızını kaçırmakla suçlamıştır. Polis ayrıca arabada yaptığı aramada bagajda Pari’ye ait kıyafet bulur. Polis bu deliller üzerine Koki’y tutuklar. Modiler çaresiz kalmışlardır. Koki için ellerinden hiçbir şey gelmez. Hetal hastaneye dönerken diğerleri karakola gider. Hetal, Gopi’nin yanına girdiğinde ise Gopi komadan uyanır. Herkes onu sakinleştirmeye çalışırken Gopi olanları öğrenmiştir. Hemen kalkarak karakola gider ve onlara saldıran kişinin Vivan olduğunu söyler.

Polis Gopi’nin ifadeleri doğrultusunda Vivan’ı gözaltına alır. Ancak Vivan bunu da düşünmüştür. Gopi kanıt olarak Vivan’ın kolundaki tırnak izlerini göstermek ister. Ancak Vivan kolunu yakarak izleri kapatmıştır. Hiçbir delil olmadığı için serbest bırakılmasını ister. Ancak polisler şikayetler doğrultusunda tutuklanacağını söyler. Tabi Vivan avukatını yanında getirmiştir. Kefalet ödeyerek serbest kalır. Tüm bu işlerin  arkasında ise tahmin edeceğiniz gibi Radha vardır. Radha ve Vivan işbirliği ile Koki’ye komplo kurmuşlardır. Pari ise onların elindedir.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Pari’nin kaybolma olayı çözülemediği için Koki hapiste kalmaya devam eder. Modiler eve döner ancak herkes çok üzgündür. Radha ile Vivan ise sürekli iletişim halindedir. Radha, Pari’nin yakalanmaması için Vivan’a sık sık yer değiştirmelerini söyler.

Ertesi gün Modiler Kokila’yı serbest bırakmak için hemen karakola gider. Belgeleri toplayarak tıpkı Vivan gibi  kefaret ödeyerek Kokila’yı serbest bırakmak isterler. Koki nezaretten çıkarılır. Ancak tam serbest bırakılacakken Pari’nin babası buna itiraz eder. Kokila’nın kefaret ile serbest kalmasına karşı çıkar. Gopi ise Pari’nin babasının bu davranışına anlam veremez. Ona neden sürekli Kokila’yı hapse atmakla uğraştığını sorar. Kızı kayıptır ancak o burada Kokila ile uğraşıyordur. Yoksa o da mı kaçırılma işinin içerisindedir der. Bu suçlamalar ile beraber bir anda gözler Pari’nin babasına çevrilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir