Masum 307.Bölüm Özeti- 23 Ocak Cumartesi

Pari Kaçırıldı! Gopi AĞIR YARALI!

Masum dizisi 307.bölümde Vivan yaptığı planla Jigar’ın yerine geçmiş ve Modiler’in gözü önünde Pari , Vivan’a seni seviyorum demişti. Elbette Vivan’ın oyunu bununla bitmez. Vivan Pari’ye hiç fırsat vermeden yalanlarına devam eder. Pari’nin kendisini arayıp gelmesini istediğini söyler. Geçmişte onunla nişanlandığını ama onun bir para avcısı olduğunu görünce ayrıldığını söyler. Masum dizisi 307.bölüm özeti devam ediyor.

Modiler şok içinde Vivan’ı dinler. Bu durumdan en çok etkilenen Jigar olur. Pari’ye evlenme teklifi edecekken duyguları bir kez daha ihanete uğramıştır. Jigar odasına giderken Koki’de Pari’den derhal konağı terk etmesini ister. Kokila’nın ağzına sakız olmuştur bu kelime adeta. Pari son bir çabayla Jigar’ın peşinden gitse de Jigar odaya kendisini kilitler ve Pari ile görüşmez.

Bu arada bahçede Radha Viva’ın yanına gelir. İkili iyi iş çıkardıklarını konuşur. Radha Vivan’a bu konuda yardım etmiştir. Diğer yandan Pari ise son bir umut olarak Hetal ve büyükanneye yanaşır. Ancak Hetal’de Koki gibi düşünür. Pari’nin son çırpınışları da nafiledir. Koki, Pari’yi kolundan tuttuğu gibi dışarı atar. Pari suçsuz olduğunu anlatmaya yardım istemeye çalışsa da Modiler’in kapıları ona artık kapanmıştır.

Tüm bu yaşanan olaylara şüpheyle bakan tek bir kişi vardır. O da Gopi! Kokila Gopi’yi tanıdığı için onu uyarır. Pari’nin peşinden gitmemesini ve ne olursa olsun bu konaktan onun için çıkmamasını söyler. Ahem’de annesinin yanında yer alır. O da Gopi’den annesinin sözlerini dinlemesini ister. Gopi çaresiz kalır ve ne yapacağını bilemez. Vivan ise Modilerden izin isteyerek konaktan ayrılır ve hemen Pari’nin peşine düşer.

Vivan’ın gidişiyle Gopi onun odasına gidip ortalığı toparlar. Odayı toplarken Gopi’nin dikkatini bir ceket çeker. Bu ceket Jigar’a aittir. Gopi’nin kafasında hemen olaylar canlanır. Vivan’ın Jigar’ın ceketini giyerek karanlıkta Pari’yi aldattığını anlar. Kısaca Gopi oyunu öğrenmiş ve Pari’nin suçsuz olduğunu anlamıştır. Gopi hemen Pari’yi arayarak ona inandığını söyler. Kendisini beklemesini isteyip konaktan çıkar. Gopi, Koki’nin sözlerini hatırlar ancak Pari’nin hayatının daha değerli olduğunu düşünerek konaktan ayrılır.

Çok geçmeden Kokila, Gopi’nin gittiğini  fark eder. Bu arada Pari ise bir adam tarafından takip ediliyordur. Neyse ki Gopi son anda yetişerek Pari’yi kurtarır. İkili doğruca oradan uzaklaşır. Yolda Pari gerçek hikayeyi Gopi’ye anlatır. Vivan’la nişanlandığını ancak onun gerçek yüzünü sonradan gördüğünü söyler. Vivan’ın eski kız arkadaşlarına işkenceler ettiğini ondan kurtulmak içinde kaçtığını anlatır.

Gopi tüm bunları Modiler’in de bilmesi gerekir diyerek Pari’yi Modi konağına götürür. Ancak tüm gerçeklere rağmen Koki’nin inadı inattır. Koki Pari’nin güvenilmez olduğunu söyleyerek onu kovar. Gopi’den de konağa geri dönmesini ister. Ancak Gopi tüm Modiler’i şoke edecek bir harekette bulunur. Pari’nin hayatı tehlikede olduğu için onun yanında yer alacağım der. Gopi konaktan ayrılarak Urmila’ya sığınır. Bu arada Koki, Gopi’nin bu hareketine çok üzülmüştür.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Diğer taraftan Radha ise hemen Vivan’ı arar. Pari ve Gopi’nin gittiği yeri ona söyler. İkili yine bir plan yaparlar. Tabi Gopi ve Pari’nin hiçbir şeyden haberleri yoktur. Çok geçmeden Modi konağına komşular gelir. Komşular yeni yıl kutlamaları için Radha tarafından çağrıldıklarını söyler.

Hetal, Gopi ve Pari’nin eksikliğinin sorun yaratacağını düşünür. Hemen Gopi’yi arayıp gelmesini söyler. Gopi diğerlerini de alarak Modi konağına doğru yolculuğa çıkar. İlk taksiye Urmi ve diğerleri binip gider. Sonradan gelen taksiye de Gopi ve Pari binecektir. Pari tam taksiye bindiğinde taksi hareket eder. Taksideki kişi Vivan’dır. Gopi Pari’yi kurtarmak için taksinin peşinden koşmaya başlar. Taksiye tutunan Gopi, Pari’yi kurtarmaya çalışırken Vivan Gopi’yi iter. Dengesini kaybeden Gopi yerde yuvarlanır. Ardından da yol kenarında duran kocaman taşa kafasını çarpar. Vivan, Pari’yi kaçırırken Gopi yerde hareketsiz bir biçimde yatar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir