Masum 305.Bölüm Özeti- 21 Ocak Perşembe

Pari ve Jigar’ın Yeni Belası VİVAN!

Masum dizisi 305.bölümde Gopi ve Pari, Radha’nın kollarından tutup cam parçalarının üzerinde yürütmek ister. İkili Radha’nın Mira’ya yaptıklarının hesabını sormak için böyle bir yol izlemiştir. Gopi Radha’yı sürüklerken ondan gerçekleri itiraf etmesini ister. Radha ikilem yaşayıp başta söylemek istemese de Gopi’nin suratındaki ifade onu korkutur. Camlara atılmaktan kurtulmak için gerçeği itiraf eder. Masum dizisi 305.bölüm özeti devam ediyor.

Koki, Radha’nın böyle aşağılıkça bir şeyi yapmasına çok öfkelenir. Torunlarına zarar vermesi affedilemeyecek bir şeydir onun için. Radha da Koki’nin suratındaki öfkeyi görünce çok korkar. Hetal olayların büyümemesi için Radha’yı odasına yollarken Koki tüm hıncını Pari’den çıkartır. Pari durduk yere Koki’den bir sürü azar işitmiştir. Zamanında Raşi’ye yapılanlar şimdi de Pari’ye yapılıyordur.

Akşam olduğunda ise oldukça gizemli bir olay gerçekleşir. Koki odasından uyurken biri gizlice içeri girer. Koki için değerli olan bir kıyafeti alıp farenin önüne atar. Daha sonra farenin delik deşik ettiği bu kıyafeti yerine asar. Koki sabah uyandığında kıyafetin halini görünce şoke olur. Dün Pari’ye kızdığı için bütün bunları onun yaptığını düşünür. Ancak Pari bunu kabul etmez. Hiçbir şey yapmadığını söyler. Pari hem kendini iyiye çıkarmak hem de Koki’nin kalbini kazanmak için gizlice kaşkolü Koki’nin odasından alır. Koki kaşkolün tekrar kaybolduğunu görünce Meeti’ye sorar. Meet’i kaşkolü Pari’de gördüğünü söyleyince Koki hışımla odasına gider. Ancak Koki’yi orada sürpriz bekler. Pari kaşkolü güzelce tamir edip Koki’ye geri verir. Koki Pari’nin bu hareketinden çok memnun olur.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Ardından tüm konak yemeğe iner. Yemek tabaklarında fare pisliği çıkar. Böylece kaşkolün yırtılmasının sırrı çözülür. Koki şimdi ise konakta gezinen farenin peşine düşer. Koki yerdeki kırıntıları görür ve takip etmeye başlar. Kırıntıların peşini takip edince Pari’nin odasına gider. Pari, Koki ve Gopi’yi odadan çıkarmak istese de Koki kırıntıları takip etmeye devam eder. Nitekim fareyi Pari’nin odasında bulur. Pari farenin kendisine ait olmadığını söylese de Koki oldukça öfkelidir. Koki, Pari’yi suçlar. Kıyafetini bilerek fareye yedirdiğini ve daha sonrasında gözüne girmek için bunu yaptığını söyler. Pari kendini kurtarmaya çalışsa da kurtaramaz.

Koki’nin yanı sıra Gopi, Pari’nin yanında yer alır. İkili olanların arkasında Radha’nın olduğuna emindir. Bu esnada Radha ise uzaktan olanları izleyip gülüyordur. Elbette tüm bu yapılanları yapan Radha’dır.

Gopi ve Pari’nin konuşması devam ederken Ahem gelir. Ahem’in müşterisi gelecektir ancak otelde yaşadığı sorun yüzünden kalacak yeri yoktur. Pari hemen lafa atlayıp müşteriyi konakta ağırlayabileceklerini söyler. Ahem bu fikri mantıklı bulur. Pari konaktakileri etkilemek için konağı süsler. Ancak Ahem’in gelen misafirini Pari görünce şoke olur. Bu kişi Pari’nin eski sevgilisi Vivan’dır. Vivan iş görüşmesi adı altında Pari için gelmiştir.

Vivan her fırsatta Pari’ye yakınlaşmaya, ona dokunmaya sıkıştırmaya başlar. Pari ise bu durumdan oldukça rahatsız olur. Vivan’dan kurtulmak içinde babasını arar. Ondan yardım ister. Vivan’ın yakınlaşma çabaları ise Pari’yi oldukça üzer. Pari gözyaşlarını tutamaz. Jigar ise Pari’nin durumunu görünce üzülür ve ona yakın davranır. Vivan ise Pari ile Jigar’ın yakınlaşmasına oldukça sinirlenir. Vivan’ın tek isteği Pari’dir.

Nitekim Vivan Pari’yi takibe devam eder. Pari babası ile konuşmak için otele gidince Vivan’da onu takip eder. Vivan Pari ile babası konuştuktan sonra eve dönerken Vivan yolunu keser. Vivan Pari’nin kendisi ile gelmesini isterken Pari Jigar’ı sevdiğini söyler. Bu arada tesadüf eseri Ahem ikiliyi görür.

Pari konağa döndüğünde evdekiler nerede olduğunu sorar. Pari tapınaktaydım derken Ahem araya girip gördüklerini söyler. Pari oldukça zor duruma düşerken Vivan yalan söyleyerek Pari’yi kurtarır. Vivan’ın Pari üzerindeki baskıları devam eder. Odasına gizlice girmeler, eski fotoğraflarını asmalar. Pari ise Vivan’dan çok bunalır, gözyaşlarını tutamaz. Jigar Pari’yi ağlarken görünce yanına gider ve gözyaşlarını siler. Jigar’ın Pari’ye ilgisi günden güne artıyordur. Vivan ise bu yakınlaşmayı öfkeyle izler.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir