Masum 304.Bölüm Özeti- 20 Ocak Çarşamba

Gopi’nin Gözü DÖNDÜ! Radha’dan İNTİKAMINI Aldı!

Masum dizisi 304.bölüm özetinde Gopi Radha’nın sahtekarlığını ortaya çıkarmış, Radha da Hetal’in ayaklarına kapanarak ondan af dilemişti. Hetal bunun üzerine Radha’ya para verir. Radha, Hetal’den aldığı parayla borcunu ödeyerek düştüğü zor durumdan kurtulur. Herkes odalarına dağılırken Gopi, Radha’yı karşısına alır. Modiler’in ona sürekli iyilik yaptığını söyler. Onun hiçbir sebep yokken Modiler’e kötülük yapmaya artık son vermesini ister. Tabi huylu huyundan vazgeçmez. Masum dizisi 304.bölüm özeti devam ediyor.

Nitekim Koki sunakta dua ederken Hetal yanına gelir. Hetal Koki’den, Gopi’yi affetmesini ister. Bu yaşanan süreçte yaptıklarını anlatır. Radha ise tüm konuşmaları dinler. Koki ve Gopi’nin arasının iyice bozulması için planlar yapar. Koki ve Hetal sunaktan ayrılıp bahçeye gittiklerinde Mira’yı görür. Mira oldukça iyi bir dans performansı sergiler. Koki ve Hetal Mira’nın dansına bayılırlar. Mira’da bunun üzerine uluslararası bir dans yarışmasına katılmak için izin ister. İstediği de olur ancak Koki ve Gopi dersleri konusunda Mira’yı uyarır. Ne olursa olsun derslerini ihmal etmeyeceksin der.

Diğer tarafta müteahhitlerle anlaşan Urmila onlardan yüklü miktarda para alır. Urmi bu paradan kiracılara verip onların bir an önce taşınmalarını ister. Böylelikle inşaat firması mahalleye gelebilecektir. Ancak Urmila’nın bilmediği bir şey vardır. Mahalleli her şeyi Daval’dan öğrenmiştir. Urmi para dağıtmak isterken mahalleli Urmi’yi dağıtmak ister. Neyse ki Daval araya girerek bunu engeller.

Modi konağında ise gelin kaynana çatışması tekrardan alevlenir. Gopi Mira’nın ısrarları sonrası ders aralarında dans çalışabileceği iznini verir. Mira ara verince hemen dans etmeye gider. Ancak Kokila bu durumu görünce çok kızar. İki işin bir arada olamayacağını söyleyen Koki, Gopi ile çatışır. Bu arada ikili izleyen Radha ise oldukça mutludur. Çünkü Gopi ile Koki’yi ayırma yöntemini bulmuştur. Mira üzerinden ikiliyi zorlayacaktır.

Diğer yandan Mira ise dans etmek için Koki’den izin ister. Koki, Mira’yı kıramadığı için ona izin verir. Mira odadan çıkınca Gopi ile karşılaşır. Kokila, Gopi’nin Mira’yı bilerek odaya yollattığını düşünür. İkili yine kavga etmeye başlar. Gopi Koki’ye Mira’ya güvendiğini, kızının aynı anda iki işi yapabilecek potansiyeli olduğunu söyler. Kısacası Koki’ye meydan okur. Koki ise sessiz kalır. Mira’nın derslerinde bir düşüklük olursa o zaman konuşacaktır.

İşte tam bu kısımda Radha işe dahil olur. Radha Mira’nın odasına girer. Önce halhalını keser ve zillerin düşecek şekilde gevşetir. Ardından sınav takviminde de değişiklikler yapar. Dans yarışması günü geldiğinde Mira oldukça güzel bir performans sergilerken halhaldaki zillerin kopması yüzünden ayağı yaralanır. Gopi koşarak kızının yanına gider ve kanayan ayağına pansuman yapar. Pari ve Gopi bu durumdan Radha’yı sorumlu tutsalar da bunu ispatlayamazlar.

Akşam olduğunda ise Gopi Mira’ya hemen ders çalıştırmaya başlar. Koki’ye Mira’nın derslerinde başarısız olmayacağını söylemiştir. İkili sabaha kadar İngilizce çalışırlar. Ancak Mira sabah sınava girdiğinde şoke olur. İngilizce yerine matematik sınavı vardır. Haliyle Mira başarısız olur. Radha yaptığı planla Gopi ve Mira’nın her iki alanda da başarısız olmasını sağlamıştır. Bir nevi Koki ise haklı çıkmıştır. Koki bunun acısını Gopi’den çıkarır. Pari Koki’ye olanları açıklamak istese de Koki kimseye söz hakkı vermez. Radha ise uzaktan durumu keyifle izler. Koki Gopi’nin değiştiğini düşünürken Gopi’de Koki ile aralarının bir daha eskisi gibi olmayacağını düşünüp üzülür.

Tabi Gopi işin peşini bırakmaz. Önce Mira’nın sınav çizelgesinde sınavların yerinin değiştirildiğini öğrenir. Ardından da Radha’nın odasında Mira’nın halhallından parçalar bulur. Bu iki önemli delili düşünen Gopi tüm olanların yine Radha’nın işi olduğunu anlar. Gopi öfkeden deliye dönerek aşağı iner. Delillerini bir bir anlatarak tüm olanların suçlusunun Radha olduğunu söyler. Gopi’nin öfkesi tabi ki dinmez. Yere bardak parçaları koyan Gopi, Pari ile birlikte Radha’nın koluna girip onu camların üzerinde yürütmek ister. Amacı Radha’nın Mira’ya yaşattığının aynısını ona yaşatmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir