Masum 303.Bölüm Özeti- 19 Ocak Salı

Radha, Hetal’i DÖVDÜRDÜ! Gopi Haddini BİLDİRDİ!

Masum dizisi 303.bölüm özetinde Jigar, Pari ile zaman geçirmeye başlamıştır. Jigar’ın Pari’ye olan bu ilgisi elbette ona olan aşkından değil Radha’ya olan nefretindendir. Pari bunu bilse de Jigar’ın yanında olmasından dolayı yine de mutludur. Bu arada Jigar’dan bir türlü ilgi alamayan Radha ise doğum günü planı yapmıştır. Kutlamaya ayrıca Urmila’yı da çağırır. Urmi ise böyle bir şeytanı doğurduğun için kutlama mı yapılır diyerek Madhu’ya laf sokar. Masum dizisi 303.bölüm özeti devam ediyor.

Modiler konağa geldiğinde ışıklar kapalıdır. Işıklar açıldığında ise Modiler karşılarındaki manzara karşısında şoke olur. Kocaman demir parmaklıklar konağın ortasında duruyordur. Koki, Radha’ya bu rezalette ne diye sorar. Radha bugün doğum günü olduğunu ve hapishanede yattığı katil ve psikopat arkadaşlarını çağırdığını söyler. Bu arada Urmi’de doğum günü için Modi konağına gelir. Urmila’nın Radha’ya hediyesi ise kaktüstür. Urmi senin için bundan daha iyi bir hediye bulamazdım diyerek kaktüsleri Radha’ya verir.

Urmila’dan hemen sonra da Radha’nın deli arkadaşları gelir. Deliler gelir gelmez oynamaya ve ortalığı talan etmeye başlar. Kokila zorda olsa odasındakileri dışarı çıkarmayı başarırken deliler bu sefer miniklerin oyuncaklarına saldırır. Urmila zorla onları miniklerin odasından çıkarır. Modiler bu sorunla baş etmek için çözüm önerisi ararken Koki’nin aklına harika bir fikir gelir. Modiler delilerin yakınına gider ve onların duyacağı şekilde doğum günününün aslında bir plan olduğunu konuşurlar. Ortada duran parmaklıkları hatırlatarak Radha’nın polis ile iş birliği yapıp tüm delileri hapse tıkacağını söylerler. Tabi bunu duyan deliler panikler ve sinirlenirler.

Koki son hamleyi de Radha’yı arayarak yapar. Deliler Radha’nın polis ile konuştuğunu zannedip iyice öfkelenirler. Ardından Radha’ya saldırmak isterler. Ancak Koki, Radha hamile olduğu için araya girer ve delileri konaktan yollatır. Tabi deliler Radha’ya intikamlarını alacaklarını söylemeyi ihmal etmezler.

Radha ve deli arkadaşları sorunu çözülse de Gopi ile Kokila arasındaki sorunlar devam ediyordur.  Pari bu sorunun farkındadır. Üstelik yaşanan problemin sebebi olduğunu da biliyordur. Pari ikilinin arasını düzeltmek için miniklerle iş birliği yapar. Gopi sanki hastalanmış gibi göstererek Koki’nin ona iyi davranmasını sağlamaya çalışır. Ancak miniklerin bu yalanı ortaya çıkar. Ateşi yüksek olsun diye konulan sıcak torbayı Koki fark edip Gopi’ye kızar. Pari aralarını düzelteceğine daha da kötü etmiş  olur. Gopi’ye kötü davranan tek kişi Kokila değildir. Ahem’de annesinden yana tavır alıp Gopi’ye ters davranır. Gopi’nin ona yaptığı yemekleri almak istemez.

Masum 19 Ocak 303.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Diğer yandan Radha ise hiç hız kaybetmeden oyunlarına devam eder. Bu seferki hedefi Hetal’dir. Kusma taklidi yaparak Hetal’le hastaneye gider. Radha hastanede Hetal’i kötü biri olarak gösterir. Doktora bebeğinin kız olması halinde evden atılacağını söyler. Diğer hastanedeki diğer insanları da kandırıp herkesin gözünün Hetal’e dikilmesini sağlar. Hetal kendini açıklamaya çalışsa da başaramaz. Bir anda yasalara aykırı gelmekle suçlanır. Doktor polisi arayacağını söyler. Hetal kadınlar tarafından tartaklanmaya başlar. Tam bu esnada Koki ve Gopi gelip Hetal’i kurtarır. Koki, Radha’nın deliler hastanesinde yattığını söyleyerek polisin aranmasını engeller ve durumu çözer.

Radha’nın yaptıklarının öcünü ise Gopi alır. Konağa Gopi’nin meşhur Raşi turşularından sipariş gelir. Radha turşu işini kendisi yapmak ister. Oradan gelen paraya göz koyar. Bu amaçla satıcıya daha kaliteli ve daha düşük fiyatta turşu önerir. Hemen fotoğrafçı çağırıp ambalaj tasarlatır. Ancak Radha için büyük sorun vardır. Turşu yapmayı bilmiyordur. Radha şeytanlık yaparak Raşi turşularını çalıp üzerine kendi etiketini yapıştırır. Ancak Gopi ve Pari bu yalanı ortaya çıkarmayı başarır. Kameralar önünde etiketi söküp altındaki gerçek etiketi gösterirler. Radha komplo olarak sıyrılmak isteyince de ambalajları değiştirdiği anların videolarını Pari ortaya çıkarır. Satıcı dolandırıcılıktan Radha’yı hapse tıkmak ister. Radha, Gopi’ye onu kurtarması için yalvarır. Gopi’nin onu kurtarması için bir şartı vardır. Hetal’in ayaklarına kapanıp özür dilemesi. Radha mecbur kaldığı için Hetal’in ayaklarına kapanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir