Masum 302.Bölüm Özeti- 18 Ocak Pazartesi

Radha ve Jigar EVLENDİ! Modiler Çaresiz…

Masum dizisi 302.bölüm özetinde Radha minikleri kaçırmıştı. Onları serbest bırakmak içinde bir şeyler şart koşmuştu. O şartlardan sonuncusu da Jigar ile evlenmek. Radha Jigar ile evlenme hazırlıkları yaparken Gopi ve Kokila ise minikleri aramaya koyulur. Koki bu arama esnasında telefonunu düşürüp kaybeder. Konakta Modiler ise düğünü geciktirmek için plan yapar. Hetal, Radha’yı kandırmak için sahte evde sahte düğün yapacağını söyler. Hetal’in planı tutar. Radha düğünü evde değil mabette yapacağız der. Modiler bu planla Gopi ve Koki’ye zaman kazandırdıklarını düşünür. Böylelikle Jigar, Radha ile evlenmeden minikleri getirip düğünü engelleyeceklerdir. Masum 302.bölüm özeti devam ediyor.

Düğün mabette devam ederken Koki ve Gopi ise her yerde minikleri aramaya devam eder. Nitekim ikili sonunda ipuçlarından yola çıkarak minikleri bulup kurtarmayı da başarır. Ancak telefonu düşürdükleri için evdekilere haber veremezler. Bu arada Jigar ise at üstünde mabede gelir. Radha’da Jigar’ı merdivenlerde bekler. Jigar son bir umut olarak at ile kaçar. Belki Gopi ve Koki’ye zaman kazandırabileceğini düşünür. O esnada Koki ve Gopi’de miniklerle birlikte eve doğru geçiyorlardır.

Radha’nın elbette bu gecikmeye tahammülü yoktur. Hemen telefonunu çıkarıp adamları arar. Karşısındakiler telefonu açmayınca yalandan konuşmaya başlar. Yarım saat içinde Jigar gelmezse çocukları öldürün diye emir verir. Ahem mecburen hemen Jigar’ı bulmak zorunda kalır. Ahem’in Jigar’ı geri getirmesi ile birlikte mabette düğün yeniden başlar. Pari üzgün üzgün bakar. Ne de olsa evliyken boşanmış şimdi ise düğününü izliyordur. Radha ise Jigar ile evleneceğinden dolayı oldukça mutludur.

Bu arada Koki ve Gopi sonunda konağa varır. Konağa geldiklerinde ise kimseyi göremezler. Düğünün tapınakta yapıldığını ise Meeti’den öğrenirler. İkili telefonla arayıp haber vermek ister ancak Radha telefonu ateşe atarak bunu engellemiştir. Koki ve Gopi tabana kuvvet koşmaya başlar. Ancak tapınağa vardıklarında iş işten çoktan geçmiştir. Jigar, Radha’nın alnına sinduru sürer ve evlilik ritüelleri yerine getirilir. Mira ve Vidya’nın orada olması da hiçbir anlama gelmez. Radha, Jigar ile evlenerek zafer kazanmanın mutluluğunu yaşar.

Konağa dönüldüğünde ise Modiler, Radha’yı hiç istemezler ancak yapabilecekleri bir şey yoktur. Radha son olarak testiyi devirip konağa girer. Jigar gözyaşları içindedir. Bir noktaya kadar Pari’ye tahammül ederken şimdi Radha ile evlenmek ona katlanılmaz bir acı verir.

Masum 18 Ocak 302.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Bu arada Pari ise konaktan ayrılmak için herkesle vedalaşır. Jigar ile boşanmış Modiler ile hiçbir bağı kalmamıştır. Nitekim Kokila da Pari’nin gitmesinden yanadır. Radha belasını konağa sokan ne de olsa Pari’dir. Pari’nin gidişini istemeyen tek kişi Gopi’dir. Gopi Pari’nin aşkı için savaşmasını ister. Ancak başta Koki olmak üzere Ahem’de Gopi’ye kızar. Gopi’de artık bu Pari meselesini fazla abarttı. Pari’ye tavırlıyken şimdi de savaş savaş diye tutturdu!

Radha ise olaylar çıkarmaya devam eder. Hetal tüm olayların yorgunluğuyla odasına gittiğinde Radha gelir. Amacı Rashi’nin mücevherlerini almaktır. Hetal buna müsaade etmese de Radha anahtarı kapar ve dolaptan takıları alır. Modiler, Hetal’in sesini duyup odaya gelir. Urmila da Radha’yı engellemek ister. Oda da tam bir kargaşa olurken Koki herkesi durdurur. Radha’nın hamile olduğunu hatırlatıp gitmesine izin verir. Hetal ise tüm olanlara daha fazla dayanamayarak baygınlık geçirir.

Hetal’in durumu kötüleşirken imdadına Pari yetişir. Pari, Hetal’in ilaçlarını sipariş ettiği için hemen getirip içirir. Hetal böylelikle kendine gelir. Pari ayrıca Radha’nın aldığı altınlara da kaşıntı tozu döker. Radha mücevherleri takınca kaşınır. Sinir olup takıları yere atar. Pari hemen altınları toplayarak Hetal’e verir. Kısacası Pari,, Modilerin gözüne girmeyi başarır.(Bu kadar kolaydı!) Koki onu göndermek isterken Jigar Pari’nin gitmesini istemediğini söyler. Pari böylelikle bir süre daha Modi konağında kalmayı başarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir