Masum 301.Bölüm Özeti- 17 Ocak Pazar

Jigar Pari Boşandı! Radha FIRTINASI!

Masum dizisi 300.bölüm özetinde Radha minikleri kaçırmıştır. Modiler polise haber vermek istese de onlarında Urmila ile yaptığı ölüm oyunu yüzünden polise haber veremez. Radha bende sizin oyununuzu polise anlatır hepinizi hapse tıkarım diye tehdit eder. Modiler’in eli kolu bağlıyken Gopi gözyaşları içinde Radha’ya yalvarır. Çocuklarını bırakmasını söyler. Radha Gopi’ye ayaklarımı öpersen belki bırakırım der. Gopi çocukları için Radha’nın ayaklarını öpmeye razıdır. Ancak Ahem araya girerek onu engeller. Masum dizisi 301.bölüm özeti devam ediyor.

Radha istediğini yaptıramadığı için sinirlenir. Gopi’ye önce Umang’ı sonrada Jigar’ı elimden aldın der. Şimdi de Pari’nin yanındasın diye öfkelenir. Bu konaktaki tek düşmanının Gopi olduğunu ilan eder.

Diğer tarafta Jigar ve Pari ise konaktan ayrılmış ve otele yerleşmişlerdir. Pari Jigar’a yakınlaşmaya çalışsa da Jigar ona karşılık vermez. Bu arada Pari’nin babası arar. Babası planları doğrultusunda Pari’den Jigar’ı Delhi’ye getirmesini ister. Jigar’ı etkileri altına alırlarsa istediklerine kavuşacaklarını söyler.

Modi konağında ise Kokila, Urmila’ya kızar. Yakalandığı için işler bu noktaya gelmiştir. Ahem ise çocukları kurtarmak için Jigar’a ulaşmaya çalışır. Ancak Jigar telefonlara  bir türlü cevap vermez. Gopi’de Pari’yi arar ancak Pari’de açmaz. Pari Jigar’a aramaları göstererek buradan ayrılmayı teklif eder. Sürekli rahatsız edildiklerini dinlenmeleri için Delhi’ye gitmelerini söyler. Jigar’da bunaldığı için Pari’nin bu teklifini kabul eder.

Kokila olanlardan dolayı Gopi’yi suçlar. Jigar ve Pari’yi konaktan yollatanın Gopi olduğunu söyler. Gopi üzülürken Radha gelip Modiler’e Jigar’ın nerede olduğunu söyler. Ahem zaman isterken Radha miniklerin bağlanmış videolarını göstererek zamanlarının az kaldığını dile getirir. Jigar’ın yeri için ipucu ise Ahem’e mesaj olarak gelir. Jigar uçak bileti aldığı için şirkete bilet bilgileri mesaj olarak gelmiştir. Ahem Koki’yi de alıp hemen havaalanına yolculuğa çıkar. Jgar ve Pari ise güvenlikten geçip içeri girmişlerdir. Ahem’de güvenlikten geçmek ister ancak polisler biletsiz kişilerin geçemeyeceğini söyleyerek onları engeller.

Koki ise polise atlatıp geçmeyi başarır. Bu arada Pari Gopi’nin attığı mesajı görür ancak görmemezlikten gelir. Tabi bu işe yaramaz. İçeri giren Koki Jigar’ı çoktan bulmuştur. Jigar’a olanları anlatan Kokila Pari ile birlikte Jigar’ı alarak hemen konağa geri döner. Radha Jigar’ı gördüğü için mutlu olurken Jigar öfkeden deliye dönmüştür. Ancak Radha miniklere zarar veririm diyerek Modiler’i tehdit etmeye devam eder. Gopi ise Jigar geldi minikleri serbest bırak der.

Ancak Radha’nın istekleri bununla bitmez. Çok geçmeden konağa avukat gelir. Radha avukatı göstererek minikleri bırakması için Jigar ve Pari’nin boşanmalarını ister. Elbette Pari bu durumu asla kabul etmek istemez. Jigar ile boşanırsa onunla hiçbir bağının kalmayacağını iyi biliyordur. Jigar ise minikler için bunu yapmaya hazırdır ve kağıtları da imzalar. Pari ise kağıtları fırlatıp odasına gider. Radha yine Modiler’e baskı yapar ve Pari’yi ikna etmelerini söyler. Gopi Pari’nin odasına gidip ona yalvarır. Pari yine de kabul etmezken Jigar ona yanımda kalacaksın ve seni kabulleneceğim deyince Pari Jigar’a güvenerek kağıtları imzalar. Böylelikle Pari ve Jigar’ın evliliği son bulur.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Radha kağıtları hemen alır. Oldukça mutludur. Ama son darbesini de vurmayı ihmal etmez. Jigar’a meyve suyu içirip onu oyuna getiren kişinin Pari olduğunu söyler. Jigar Pari’nin böyle alçakça bir şey yaptığını öğrenince çok kızar. Pari’yi evden kovar ve hayatından çıkmasını ister. Bu arada Radha çocukları esir tutmaya devam eder. Kokila bu kadarına dayanamaz. Tüm istekleri yapılmasına rağmen çocuklar hala tutsaktır. Koki’nin bu yüzden gözü döner ve Radha’nın boğazına sarılır. Diğerleri araya girerek zorda olsa Koki’yi engeller.Radha’nın çocukları bırakmak için son isteği Jigar ile resmi olarak evlenmektir.

Koki ve Gopi ise bütün bunlara dayanamaz. Gopi videodaki sesi Koki’ye dinletip tren garı olabileceğini söyler. İkili çocukların izini sürmeye başlar. Sizce Gopi ve Koki çocukları bulabilecek mi? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir