Masum 300.Bölüm Özeti- 16 Ocak Cumartesi

Radha Gerçeği ÖĞRENDİ! Minikler KAYIP!

Masum dizisi 300.bölüm özetinde Kokila’nın baskılarına dayanamayan Pari işleri artık yapmayacağını söyler. Gopi ise Pari ile konuşarak böyle yapmamasını mücadele etmesini ister. Aksi takdirde Jigar’a ve aileye kendini kabul ettiremezsin der. Urmila ise saklanması için Kokila tarafından tatile yollanacaktır. Urmi yurtdışı hayalleri kurarken Ahem’in sözleri onu hayal kırıklığına uğratır. Ahem daha yakında bir yerde tatil ayarlamıştır. Urmila bu duruma itiraz ederek gitmeyeceğini söyler. Ahem konağa tekrar dönüp durumu Koki ile görüşmeye karar verir. Masum dizisi 300.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Pari ile konuştuktan sonra Gopi bu seferde Kokila ile konuşup Pari’yi affetmesini ister. Ancak Kokila oldukça kararlıdır. Ne olursa olsun Pari onun güvenini yıkmış ve konaktan ayrılması gereklidir. Bu konuşmanın üstüne Ahem gelir. Ahem Gopi’nin annesine itiraz ettiğini görünce Gopi’ye kızar. Annesinin sözünden çıkmamasını söyler. Bu arada Jigar gelince hemen tartışma sona erer. Modiler Pari’nin yaptıklarını Jigar’dan saklama kararı almıştır. Jigar ne olduğunu sorunca Koki yemeklerle Pari’nin hataları ile ilgili diyerek geçiştirir.

Tabi Jigar Pari’ye patlamak için fırsat beklediği için direk Pari’nin yanına giderek ona söylenir. Pari Jigar’ın sözleriyle üzülür. Onun kendi arkasında durmayacağını bir kez daha anlar. Fırsattan istifade eden Radha’da Pari’yle dalga geçer. Jigar’ın da onu sevmediğini yüzüne söyler. Bunun üzerine Pari Radha’ya kızarak tokadı yapıştırır. Radha öfkeden deliye döner. Urmila’nın ölümü olmasaydı sana bu tokadın hesabını sorardım diye içinden geçirir.

Diğer tarafta Ahem Urmila’nın isteğini kabul etmiş ve ona yurtdışı için uçak bileti almıştır. Urmila, Kinjal ve Daval’la vedalaşıp havaalanına gider. Ancak uçağı rötar yapınca torunlarının yanına gidip vedalaşmak ister. Ancak Urmila’nın bu hareketi tüm planları alt üst eder. Urmi miniklerle vedalaşırken Radha çarşaflı kadının kim olduğunu merak eder. Onu takibe alır. Urmila’da para için taksiciyle kavga edince Radha Urmi’nin yüzünü görür.

Masum 16 Ocak 300.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Radha gerçeği öğrendikten sonra eve dönünce müthiş bir rahatlama hisseder. Kokila’ya karşı koyar, Jigar’a sarılmaya çalışır, Pari onu polise şikayet etmekle tehdit ettiğinde kime edersen et diye rest çeker. Tüm bunların üstüne sunağı ateşe verip suçu Pari’ye atar. Pari Kokila’dan büyük azar işitir. Koki Pari’nin tüm yaptıklarını bir bir yüzüne vurur. Tabi bu olay en çok Jigar’ı etkiler. İki karısı vardır ve ikisi de birbirinden beterdir. Jigar tüm bu olanlardan bunaldığı için belli bir süreliğine dışarı bavulunu toplayarak konaktan ayrılmak ister.

Jigar tam gidecekken Gopi araya girer. Gopi Pari’nin de Jigar ile gitmesini ister. Jigar Pari’yi sevmiyorum dese de Gopi onun hakkı olduğunu söyleyerek Jigar’ı ikna eder. İkili böylelikle konaktan ayrılır. Ancak Gopi’nin bu hareketi başta Koki olmak üzere herkesi şoke eder. Radha’da Gopi’ye oldukça sinir olur.

Koki Gopi’yi alkışlayarak onu tebrik eder. Biz Jigar’ı konaktan yollamak istemezken sen onun hem gitmesine izin verdin hem de kovmaya çalıştığımız Pari’yi de yanına verdin der. Koki Gopi’nin bu davranışına çok ama çok kızgındır. Söylediği sözlerin üstüne Gopi’ye artık onun annesi değil kaynanası olduğunu da ekler. Kısaca Koki Gopi’ye büyük bir mesafe koymuştur. Ahem’de Gopi’den yana olmaz. Annesinin yanında yer alır ve Jigar’ın bir daha dönmeme ihtimalinden Gopi’yi sorumlu tutar. Gopi ise gözyaşları içinde doğruyu yaptığını açıklar.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Tabi olaylar bununla da kalmaz. Tolu ve Molu okuldan gelir ancak Vidya ve Mira yoktur. Gopi hemen durumu Modiler’e haber verir.. Ahem okulu arar ama minikler orada da yoktur. Ahem polise haber verecekken Radha araya girer ve çocukları kendisini kaçırdığını söyler. Modiler Radha’yı Urmi ile tehdit etmek ister ancak Radha gerçeği biliyordur. Radha Modileri peşinden sürükler ve onlara bir şey göstereceğini söyler. Modiler ne olduğunu anlayamazken Radha odanın kapısını açar. Odada Urmila bağlı şekilde duruyordur. Modiler Urmi’yi görünce şok olurlar. Planlarının açığa çıktığını görürler. Radha ise kendine oynanan oyunun öcünü almakta kararlıdır. Radha’nın çocukları vermek içi ise tek şartı vardır. Jigar’ın ona geri dönmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir