Masum 299.Bölüm Özeti- 15 Ocak Cuma

Radha, Pari’yi KONAKTAN KOVDURDU!

Masum dizisi 299.bölüm özetinde Modiler Radha’yı kandırmış ve Urmila’yı ölü olarak göstermişti. Urmila ise sırf minikler için giriştiği bu işe daha şimdiden pişman olmaya başlar. Herkes onu ölü bildiği için kendi evine dahi gizlice girmek ve kimseye gözükmemek zorunda kalır. Bu arada Urmila’nın komşuları ise Kinjal ve Daval’a başsağlığı dilerler. Masum 299.bölüm özeti devam ediyor.

Modi konağında ise Urmila’nın ölümüyle beraber Radha ipleri iyice elinden kaçırır. Kokila Radha’yı polise vermekle tehdit eder. Radha ise Modiler’e yalvararak onu polise vermemelerini ister. Kokila’ya ne isterse yapacaklarını söyler. Radha’nın bu durumuna en çok Pari sevinir. Radha’nın ezilmesini keyifle izler. Kokila’nın Radha’ya şartları ise bellidir. Modiler’e saygısızlık etmeyecek, kendine ve bebeğine de asla zarar vermeyecektir. Radha bu şartları seve seve kabul eder.

Diğer tarafta ise Urmila evin içine hapsolmuş gibi hisseder. O dışarı çıkmalı, planlar yapmalı milleti delirtmelidir. Zenginlik hayalleri peşinde koşmalıdır. Ancak Modiler ile yaptığı oyun yüzünden şimdi eve tıkılmış ve çıkmasına izin verilmiyordur. Kinjal Urmi’yi kilitleyerek kaçmasını da engeller. Urmila bunun üzerine mahkum moduna girer. Açlık grevi yaparak özgürlüğünü ister. Neyse ki Gopi Urmila’yı arayıp sakinleştirerek onu şimdilik durdurmayı başarır. Urmila açlık grevine son verip yemek yer.

Bu arada Radha ise söz verip sakin davransa da gizlice dinlemeye başlar. Gopi ve Urmila’nın konuşmalarını dinler. Ancak Gopi Radha’yı fark edip ona ipucu vermez. Radha odasına döndüğünde ise minikler kapıda top oynuyorlardır. Miniklerin topu Radha’nın odasına kaçar. Minikler Radha’dan korktukları için odaya girmek istemez. Ancak Pari Radha’nın verdiği söze güvenerek odaya girer. Amacı Radha’ya eziyet etmektir. Miniklere de Radha’nın değiştiğini söyleyerek ondan korkmamalarını ister. Radha hiçbir şey yapamaz. Pari daha da ileri gidip Radha’ya acı biber yedirmek ister ama Radha bunu kabul etmez. Ancak Pari’nin odadan çıktıktan sonra minikleri azarlaması onun dikkatini çeker. Radha daha önceden Pari ve babasının konuşmalarını da hatırlar. Pari’nin çocuklardan nefret ettiğini bunu Pari’ye karşı kullanabileceğini düşünür.

Radha Rahat Duramaz!

Radha yeni planı doğrultusunda her fırsatta Pari’ye bebekler hakkında olumsuz şeyler anlatır. Sabahın köründe kalkıp onlara bakmaktan tutun bitmek bilmeyen ağlamalarına diyerek Pari’nin gözünü iyice korkutur. Pari kendini eve hapsolmuş bebek bakarken hayal edip iyice gerilir. Bu arada Gopi ise Urmila’nın yanına gider. Urmila’nın oyunlarını bozmaması için onunla konuşur. Urmila ise  eve hapsolmaktan şikayetçidir. Duruma Kokila’da el atar. Urmila’ya tatile çıkmasını ve tüm masraflarını karşılayacaklarını söyler. Karalar bağlayan Urmila bir anda canlanır.

Masum 15 Ocak 299.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Modi konağında ise Radha’nın kışkırtma planı işe yarar. Radha Pari’yi karşısına çekerek onu kışkırtır. Bebek bakımının yanı sıra konakta adeta köle olacağını söyler Pari ise Radha’nın bu sözlerinden sonra gaza gelir. Jigar’ı bu hayattan kurtaracağını söyler. Tabi bu esnada Kokila ve diğer Modiler’in arkasında olduğunu bilmiyordur. Kokila’nın ona bağırmasıyla Pari şoka uğrar. Radha fırsattan istifade ederek Jigar’a içirilen içeceğinde Pari’nin planı olduğunu söylemesi Koki’yi öfkeden çılgına çevirir. Koki tüm bunların gerçek olup olmadığını Pari’ye sorar. Pari başını eğip ağlayıp sunu kabul eder. Kokila Pari’ye söylemediğini bırakmaz. Gopi’nin aslında gerçeği söylediğini ona inanmayarak hata ettiğini, Pari’nin gerçek yüzünü şimdi gördüğünü haykırır. Koki Pari’yi kolundan tutup sürükleye sürükleye konaktan atmak ister.

Tam bu esnada Gopi gelir. Gopi olanları görünce Kokila’yı vazgeçirmek ister. Pari’nin Jigar’ı sevdiğini ve değiştiğini söyler. Ona şans verilmesi gerektiğini savunur. Üstelik Jigar uzun süre sonra kendine anca geldi der. Hetal’in de araya girmesiyle Koki durumu kabullenir. Ancak Radha rahat durmaz. Pari’nin işlerini hep bozup onu beceriksiz olarak gösterir. Koki Pari’nin sürekli hata yapmasına dayanamaz. Zaten onu tekrar kovmak için bahane beklerken Pari’nin hataları ona bu fırsatı verir. Koki baba kızı tekrar konaktan kovmak ister. Ancak bu seferde Pari gitmemekte kararlıdır.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir