Masum 298.Bölüm Özeti- 14 Ocak Perşembe

Radha, Urmila’yı ÖLDÜRÜYOR!

Masum dizisi 298.bölüm özetinde Modiler, Radha’ya yaptıkları oyuna devam eder. Radha ise Pari ve babasının onu öldürmek istediğini düşünür. Bu yüzden Modiler ile beraber tapınağa gitmek istemez. Midesinin bulandığını söyleyerek tapınağa gelmeyeceğini söyler. Bu arada Pari ve babası ise oyunlarına devam eder. Bu seferde Radha’nın duyacağı şekilde onu konakta öldüreceklerine dair sözler söylerler. Radha giderek korkmaya ve paranoyaklaşmaya başlar. Kendisini odaya kilitler. Masum 298.bölüm özeti devam ediyor.

Modiler’in yaptığı bu planın sebebi Radha’yı korkutup odasından çıkmamasını sağlamak ve Jigar’ın iş konferansında Pari’yi eş olarak tanıtmaktır. Nitekim plan kusursuz ilerlemiş ve Modiler’in isteği olmuştur. Ancak işleri bozacak biri vardır. Urmila Modi konağına gider. Orada sadece Radha’yı bulunca şaşırır. Urmila Jigar’ın iş davetinden haberdardır. Rashi’nin intikamını almak için Urmila bu daveti Radha’ya anlatır. Radha kandırıldığını anlayıp hemen davete gider.

Radha Pari’yi etkisiz kılmak için oturduğu sandalyeye gizlice yapıştırıcı sürer. Pari sandalyeye oturduğunda oraya yapışır. Jigar sahneye çıkıp konuşmasını yaptıktan sonra Pari’yi de konuşması için çağırır ancak Pari kalkınca elbisesi yırtılır ve tekrar oturur. Burada Kokila hemen devreye girer. Radha’yı sahneye çıkacakmış gibi davranıp köşeye çeker. Takı ve makyaj malzemesi verip hazırlanmasını ister. Bu arada Gopi’de Pari’nin elbisesindeki yırtığı onarır. Radha konuşma için kürsüye çıktığında konuşamaz. Koki ruja yapıştırıcı katmıştır ve Radha’nın ağzını yapıştırmıştır. Pari böylelikle hemen Radha’yı köşeye iterek konuşmayı yapar. Pari Jigar’ın karısı olarak konuşurken Radha sinirden deliye döner.

Herkes konağa döndüğünde ise Radha intikamını almaya kararlıdır. Bu amaçla ilk olarak Mira’ya dadanır. Kızın ağzına acı biber sokar, Mira ise acıdan bağırmaya başlar. Neyse ki Gopi gelip Mira’yı bu durumdan kurtarır. Akşam olduğunda Ahem olanları öğrenince delirip Radha’yı öldürmek ister. Ancak Koki araya girip onun bir deli olduğunu ve tekrar aynı yere sokmaları gerektiğini söyler. Kısacası Modiler yeni bir plana başlar.

Pari bu planla ilgili olarak Urmila’dan yardım ister. Plan Radha balkondayken saksıyı düşürecek, Urmila altından geçince saksı kafasına düşecektir. Böylelikle Radha Urmila’yı öldürdüğünü zannedecektir. Ancak Urmila, Modiler’e asla yardım etmeyeceğini söyleyerek teklifi reddeder. Pari ve Gopi konağa dönüp durumu anlatır. O esnada planları duyan Kinjal gelip onlara yardım edeceğini söyler. Tabi Urmila Kinjal’in Modiler’e yardım edeceğini öğrenince delirip konağa gider.

Modiler planı yapıp Kinjal balkonun altından geçerken Radha yanlışlıkla saksıyı düşürür. Ancak saksı Kinjal’e değil o esnada Modi konağına öfkeyle gelen Urmila’nın kafasına düşer. Urmila olduğu yere bayılır. Modiler ise hemen Urmila’nın öldüğünü söyler. Radha şok olurken Gopi hemen polisi aramalarını söyler. Radha korkudan ne yapacağını bilemez duruma gelir.

Radha polisi aramamaları için Modiler’e yalvarır. Bu arada Urmila kendine gelmeye başlayınca Gopi, Radha’yı hemen içeri götürür. Urmila kendine gelince Modiler’e yardım etmeyeceğini söyler. Bu esnada minikler gelir. Radha’nın yaptıklarından korkan minikler Urmila ile konuşunca Urmi onlar için oyuna dahil olacağını söyler. Radha tekrar gelince Umrila’nın yerde cansız bedenini tekrar görür. Radha, Modiler’e yalvarıp ne isterlerse yapacaklarını söyler. Tek istediği Modiler’in onu polise teslim etmemeleridir.

Modiler’in planı işe yararken Radha odasında panik ve korku içindedir. Radha son olarak Urmila’nın cenazesine de katılmak ister. Koki ise onu polise vermeseler de Urmila’nın ruhunun onu rahat bırakmayacağını söyler.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir