Masum 297.Bölüm Özeti- 13 Ocak Çarşamba

Radha Jigar’dan HAMİLE!

Masum dizisi 297.bölüm özetinde Modiler Radha’ya oyun oynamış ancak plan işe yaramamıştı. Kokila ise Gopi’ye kanıt olmadan böyle bir plan yapılmasından dolayı kızar. Radha’nın buna misilleme yapacağını söyler. İkili bu konuşmayı yaparken kapı çalar. Gelen kişi Savita’dır. Savita Kokila’ya hemen televizyonu açmasını söyler. Gopi kumandayı alıp televizyonu açtığında herkes şoke olur. Tüm haber kanallarında Jigar ve Radha’nın uygunsuz görüntüleri dönüyordur. Jigar kendi görüntülerini televizyonda görünce ne yapacağını bilemez. Ahem ise hemen gerekli yerleri arayarak görüntülerin kaldırılmasını ister. Masum 297.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada olayların baş sorumlusu Radha’da gelir. Görüntüleri televizyonlara kendisinin verdiğini Modiler’e söyler. Kendisi için yapılan plana karşılık bir cezalandırma yapmıştır. Radha bu sözleri söylerken aniden gözü kararır ve baygınlık geçirir. Radha Modiler’e sürekli böyle şeyler yaparak aldattığı için Modiler bayılmayı başta ciddiye almazlar.  Gopi ise durumun ciddi olduğunu anlayarak Radha’yı düşmeden yakalar.

Modiler hemen doktora haber verir. Doktor gerekli kontrolleri yaptıktan sonra gerçeği söyler. Radha hamiledir. Jigar doktorun sözlerini duyunca gözleri büyür, ikinci bir şok daha yaşar. Bu arada Radha ise oldukça mutludur. Karşısında buz kesilmiş Modiler’i görmek onu mutlu etmiştir. Koki bu durumun kabul edilemez olduğunu söyleyerek Radha’nın konaktan ayrılmasını ister. Ancak Radha er ya da geç beni ve bebeğimi kabul edeceksiniz der.

Olaylara en çok üzülen ise Pari’dir. Pari Jigar’la evliliğinin baltalanması yetmezmiş gibi şimdi de Radha’nın hamileliği gerçeğiyle karşılaşmıştır. Pari’nin babası kızını avutarak Jigar’ın karısı olduğunu, herkesin onu kabul ettiğini söyler. Bu arada Radha ise yeniden oyunlarına devam eder. Gopi sunakta dua ederken Radha onun yanından geçer ve doktorla konuşuyormuş gibi yaparak bebeği aldıracağını söyler. Gopi Radha’nın sözlerini duyunca şoke olur.

Radha’nın hamilelik haberi Urmi konağına da ulaşır. Kinjal olanları öğrenmiştir. Hemen Urmila’nın yanına giderek ona anlatır. Urmi başta Kinjal’in şaka yaptığını düşünse de çok geçmeden gerçek olduğunu anlar. Urmi bu gerçekle kendinden geçer ve bayılıp yere yığılır.

Modi konağında ise Gop, Radha’dan duyduklarını herkese anlatır. Radha’nın doktor ile konuşup kürtaj kararı aldığını bunu engellemeleri gerektiğini söyler. Modiler Radha’yı konakta aramaya başlar. Sonunda Radha’yı bahçede bulurlar. Radha olgunlaşmamış hali ile bebeğe zarar veren bir meyve yiyordur. Modiler onu durdurmaya çalışırlar. Bu arada Pari meyvenin olgun olduğunu söyleyerek Radha’nın yalanını ortaya döker. Radha’yı herkese rezil eder. Tabi bildiğiniz gibi Radha yine oyunlarından vazgeçmez. Ağır işler yapar, masaya çıkıp tavanı siler. Bebeğe zarar verebilecek hareketler yaparak Modiler’i korkutur.

Masum 13 Ocak 297.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Radha’nın marifetleri bunlarla da kalmaz. Pari’nin odasına eşyalarını yerleştirerek onu kovmak ister. Bu arada Jigar gelir ve Radha’nın yaptıklarını görüp kızar. Pari’nin elinden tutar ve bundan böyle kendi odasında beraber yatacaklarını söyler. Radha bu olay karşısında sinirden kıpkırmızı olur. Radha bu olayın öcünü almak için gece yarısı yüksek sesle müzik açar. Bebeğinin bunu istediğini söyleyerek Modilerle alay eder. Ayrıca Gopi’ye zorla dans ettirir. Koki bunu öğrenince Radha’ya zorla Gopi’den özür diletir.

Radha ise bunun öcünü almak için Koki’ye zorla çok uğraş gerektiren bir yemek yaptırmak ister. Koki bunu istemeyince de zehir içiyor gibi yaparak onu zorla ikna eder. Akşam olduğunda ise yemek için getirilen değirmen taşını Pari’nin babası Radha’yı öldürmek için kullanmak ister. Pari araya girerek bunu engellerken Radha çok korkar.

Bu arada Gopi Radha’nın Mira’yı köle gibi kullandığını öğrenir. Artık tek yapılacak şey Radha’dan bir şekilde kurtulmaktır. Bu amaçla Modiler Radha’yı kandırır. Sanki onu tapınağa götürüp öldürülecek imajı verirler. Radha ise Pari’nin babasından sonra bu olayla birlikte iyice paronayaklaşır ve her şeyden korkmaya başlar.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir