Masum 296.Bölüm Özeti- 12 Ocak Salı

Radha Konakta TEHLİKE SAÇIYOR!

Masum dizisi 296.bölüm özetinde Radha planlarıyla konağın altını üstüne getirmiştir. Tüm Modiler üzüntü içerisindeyken bu durumdan en çok etkilenen Pari olur. Pari gözyaşları içinde ne yapacağını bilemez. Jigar’ın yanına gidip onunla konuşmak istese de Jigar yaşadıkları yüzünden yerle bir olmuştur. Pari’nin gelişi onu öfkelendirir. Pari’ye onu sevmediğini söyleyen Jigar konaktan gitmesini ister. Pari Jigar’ın onu kabul etmesinden dolayı konaktan gitmeye karar verir. Para için başladığı bu oyunda Pari Jigar’a gerçekten aşık olmuştur. Üstelik Radha’yı konağa sokan ve bunca şeye sebep olanda odur. Masum 296.bölüm özeti devam ediyor.

Pari gitmek isterken Gopi buna karşı çıkar. Gopi Pari’ye Jigar ile evli olduğunu, konaktan gitmeyip mücadele etmesi gerektiğini anlatır. Pari,Jigar’ın onu kabul etmediğini söylese de Gopi geçmişte Ahem ile aynı şeyleri yaşadığını ve sabırlı olmasını ondan ister. Pari Gopi’nin söylediklerini kabul ederek gitmekten vazgeçer. Bu arada Kokila ve büyükannede Jigar’a baskı yapar. Pari ile artık evli olduklarını söyler. Jigar Pari’ye onu asla sevmeyeceğini, istemeyeceğini bunu eğer kabul ediyorsa konakta kalabileceğini teklif eder. Pari Gopi’nin söylediklerini de düşünerek kalmaya ve savaşmaya karar verir. Gopi’de Pari’nin bu mücadelesinde onun yanında olacağını söyler. İkili birbirlerine sarılır.

Pari’nin konakta kalmasıyla beraber ikili için poja yapılacaktır. Jigar bu durumu istemese de mecburen Pari ile evli olduğu için pojaya katılır. Ancak poja tam yapılacakken dışarıdan gelen müzik sesleri Modiler’i avluya toplar. Gelen kişi tahmin ettiğiniz gibi Radha’dır.

Radha kendini kabul ettirmek için Modi konağına gelmiştir. Radha pojaya kendisinin de katılacağını Modiler’e söyler. Koki Radha’nın bu saygısızlığına dayanamayarak ona tokat atmak istese de Radha bunu engeller. Nitekim Radha’nın Modiler’e göstereceği kanıtlar herkesi zor duruma düşürür. Radha Jigar ile birlikte oldukları görüntüleri göstererek onu konağa almalarını ister. Eğer konağa geri alınmazsa polise Jigar’ın fotoğrafları ile gidecek ve ona tecavüz suçlamasında bulunacaktır. Radha’nın bu tehditleri herkesi çaresiz bırakır. Jigar istemese de iki gelinle birlikte poja törenini gerçekleştirir.

Modiler Radha’ya nefret dolu baksalar da Radha durumundan oldukça memnundur. Koki, Gopi ve Hetal bu durumu nasıl çözecekleri konusunda bir çözüm arar. Gopi’nin ilk düşüncesi Radha’nın elindeki fotoğrafların gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu öğrenmektir. Pari bu amaçla gizlice Radha’nın odasına girip telefonundaki fotoğraflara erişmek ister. Ancak Radha’nın telefonu şifreli olduğu için bu plan başarısızlıkla sonuçlanır. Bu arada Radha ise Jigar’ın yatağına yatarak ona yakınlaşmaya çalışır. Ancak Jigar ona oldukça öfkeli davranarak odasından kovar.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Ancak Radha’nın arsızlıkları bitmez. Tüm komşuları gelin bahşişi için konağa çağırır. Konağa gelenlerden biri de Urmila’dır. Konuklar Radha’nın yüzünü görünce şoke olur. Urmi kolundan tutup Radha’yı kovmak isterken Radha’nın telefonu düşer. Pari fırsatı değerlendirip fotoğrafları kendi telefonuna gönderir. Bu arada Radha Urmila’yı durdurup gerçeği anlatır. Urmila gerçeği öğrenince içten içe sevinir. Modiler’in Rashi’ye yaptıklarından sonra Radha’nın onlardan intikam alması onu mutlu etmiştir.

Kargaşa bittikten sonra Gopi Pari’nin aldığı görselleri fotoğrafçıya gönderir. Fotoğrafçı görselleri inceledikten sonra Gopi’ye haber verir. Gopi’nin düşündüğünün tersine fotoğrafların gerçek olduğu söyler. Gopi, Radha’nın bu derece ileri gitmesi karşısında donup kalır.

Tabi Radha’nın marifetleri bunlarla da kalmaz. Modilerle adeta dalga geçmeye başlar. Jigar’ın suyuna zehir kattığını söyleyerek herkesi korkutur. Ardından şaka yaptım der. Kusma taklidi yapıp hamileyim diyerek Modiler’in yüreğini ağzına getirir. Ancak onunda şaka olduğunu söyler. Kısaca Modiler’i paranoyak eder.

Pari ise Radha’yı alt etmek için miniklerle plan yapar. Minikler Radha’yı kızdırıp peşlerine takar. Pari’den bu anları kayda alır. Ardından bu kaydı polise göstererek Radha’yı çocukları dövmekle suçlar. Çocuklar polislerin yanına geldiğinde yüzü gözü mosmordur. Ancak Radha darp izlerinin kontrol edilmesini isteyince işin gerçek yüzü ortaya çıkar. Çocukların suratındaki morluklar boyadır. Polis böylelikle Radha’yı tutuklamaktan vazgeçer.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir