Masum 295.Bölüm Özeti- 11 Ocak Pazartesi

Radha Jigar’la EVLENDİ!

Masum dizisi 295.bölüm özetinde Pari sonunda Jigar ile evlenme planında başarılı olmuştur. Pari evlilik için hazırlıkları tertip ederken Modiler Rashi’nin ölümünden sonra sade bir düğün ister. Ancak Pari ilk kez evleneceği için güzel bir düğün olmasını ister. Evet bu Jigar’ın ikinci evliliği olabilir ancak Pari’nin ilk evliliğidir. Nitekim Jigar Pari’nin isteklerini onaylar. Böylelikle konak düğün için süslenmeye başlanır. Masum dizisi 295.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Urmila ise bu düğüne karşı çıkmış ve kimsenin düğüne gitmeyeceğini söylemişti. Ancak Kokila, Urmila’nın ne olursa olsun düğüne gelmesinden yanadır. Urmila telefonlarını açmasa da Koki onu ısrarla arayarak telefonu açmasını sağlar. Kokila Urmila ile konuşarak düğüne gelmesini, gelmemesinin Rashi’ye saygısızlık olacağını ifade eder. Nasıl bir saygısızlık olabilir ki Kokila! Urmi istemese de düğüne geleceğini söyler. Ancak düğüne geliş amacı düğünü sabote etmek olacaktır.

Urmila’nın da katılımıyla nişan ile düğün başlar. Herkes sunağa toplanır ve dualar edilir. Tam bu esnada Pari’nin organizasyonu ile oyun ekibi düğüne gelir. Tabi ki Modiler bundan habersiz oldukları için bu durumu hoş karşılamaz. Pari ise oynamaya ve eğlenmeye başlar. Pari Koki’yi de oynamaya davet eder ancak Kokila oynamak istemez. Büyükannenin isteğiyle Kokila istemeye istemeye oynar. Düğüne gelen Urmila ve diğerleri ise herkesi böyle oynarken görünce şoke olur. Rashi’nin ölümünün üstünden az bir zaman geçmesine rağmen herkes oyun oynuyordur. Umrila elbette bu duruma sinirlenip düğünü sabote etmek için sunakta bulunan nişan yüzüklerini çalar. Urmila bizce bu sefer haklı!

Dans bittikten sonra Gopi yüzükleri almak için sunağa gittiğinde yüzükleri bulamaz. Durumu hemen haber verir. Pari, Urmila’yı sunağa giderken gördüğü için onu suçlar. Ancak Urmila’nın çantasından yüzükler çıkmaz. Ardından Pari ikinci şüpheli olan Gopi’yi arar. Nitekim yüzükler Gopi’nin sarisine asılı bir paketten çıkar. Gopi durumun şaşkınlığını  yaşayıp olayı inkar etmek istese de tüm suç ona kalmıştır. Elbette bu olayın altında tahmin ettiğiniz gibi Radha vardır.

Yüzüklerin bulunmasıyla nişan yapılır. Pari çok mutluyken Jigar’ın yüzünden düşen bin parçadır. Bu arada Radha ise rahat durmaz. Ertesi gün düğün günüdür. Radha bu sefer de geline sürülen zerdeçalın içine Vidya’nın boyasını katar. Suçu yine Gopi’ye atar. Üstüne sahte delillerde oluşturur. Gopi bir kez daha düğünü sabote eden durumuna düşer. Gopi durumu inkar etse de Pari onu düğünü sabote etmekle suçlar. Kokila’da Gopi’den şüphelenir. Gopi tüm bunların üzerine düğüne katılmayacağını söyleyerek odasına gider. Hetal Gopi’yi vazgeçirmek istese de Kokila bu durumun uygun olacağını söyleyerek Gopi’nin düğüne katılamamasını onaylar.

Gopi’siz düğün devam eder. Modiler gelini de alarak tapınağa doğru yola çıkarlar. Tapınakta ise Modiler’i Urmila elinde pankart ile karşılar. Urmi oldukça komiktir. Eline aldığı pankartta düğünü istemediğini yazmıştır. Urmi Jigar’a Rashi ile ilgili ağır sözler söyleyerek düğünü engellemeyi dener ancak Jitu Urmi’yi oradan uzaklaştırır.

Jigar ve Pari tapınağa gider. Bu arada Radha’da hemen ikilinin arkasındadır. Ritüeller yapılırken Radha’da tüm ritüellere katılır ve oda yapar. Kokila ise Gopi’ye haksızlık yaptığını düşünüp onu düğüne çağırır ancak Gopi yetişemeyeceğini söyler. Evdeki hazırlıkları yapacağını dile getirir. Bu arada düğün için ritüeller ise neredeyse bitmektedir. Jigar ritüelleri yaparken Rashi’yi hatırlar ve oldukça üzülür. Sindurun da sürülmesiyle düğün biter. Modiler tekrar konağa dönüp orada düğüne devam edecektir.

Jigar ve Pari konağa girerkende yine bir başka adeti yerine getireceklerdir. Gelinin kapıdan girmeden önce ayağı ile testiyi devirmesi gereklidir. Ancak Pari tam bunu yapacakken herkesi şoke eden şeyler olur. Hizmetçi Pari’den önce testiyi tekmeler. Ardından kafasındaki örtüyü çıkarır.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Modiler Radha’yı görünce şoke olur. Radha olanları bir bir anlatarak herkes daha beter şoke eder. Jigar’ın sütüne ilaç kattığını, aynı zamanda Pari’yi de uyuttuğunu ve Jigar’la kendisinin birlikte olduğunu, düğün esnasında da ikiliyle birlikte tüm rituelleri yaptığını ve Jigar ile artık evli olduğunu söyler. Pari ise tüm bu olanlara sinirlenerek Radha’ya tokat atar. Ardından Radha’yı boğazlamaya kalkar.

Bu esnada Madhu’da kızına tokat atmak ister ancak Radha bunu engeller. Ardından sahneye Gopi çıkıp Radha’yı asla kabul etmeyeceklerini dile getirir. Kısacası tüm Modiler Radha’ya tepki gösterip onu konaktan kovar. Radha ise Modiler’e meydan okur. Onu konaktan kovsalar bile olanları değiştiremeyeceklerini anlatır. Modiler istese de istemese de o bu konağa girecektir.

Radha’nın gidişiyle herkes gözyaşlarına boğulur. Geçmişteki kötü günler tekrar zihinlerde canlanır. Bu duruma en çok üzülen ve ağlayan iki kişidir. Biri Hetal diğer ise Jigar’la evlenme hayali kurup ortada kalan Pari…

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir