Masum 294.Bölüm Özeti- 10 Ocak Pazar

Pari Jigar’la Birlikte Oldu! EVLENİYORLAR…

Masum dizisi 294.bölüm özetinde Vidya Radha’nın sarisine basmış, Radha’nın yüzü açılmasına rağmen Gopi görememişti. Bu arada büyükanne ise son zehirlenme olayıyla birlikte iyice hastalanır. Doktor büyükanneyi kontrol ettikten sonra stresten uzak durmasını ve yorulmamasını tavsiye eder. Büyükanneyi en çok strese sokan şey ise Jigar’ın durumudur. Ancak hem Gopi hem de Hetal, Jigar’ın Pari ile evlenmesi konusunda baskı yapılmaması yönünde kararlıdır. Masum dizisi 294.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Pari ise oldukça moralsizdir. Jigar’ı etkileyememiş ve oyun oynasa da giderek ona aşık olmuştur. Pari’nin babası ise kızına baskı yapar. Paraları göz göre göre kaybetmekten endişelidir. Bu esnada Modiler odaya girer. Koki Pari’nin artık konaktan gitmesini söylemek için gelmiştir. Büyükannenin durumunun da kötüleşmesi ile beraber Pari’nin gitmesi konakta gerilimi azaltacaktır. Pari bu haberle birlikte iyice yıkılır. Ancak yapacağı hiçbir şey yoktur.

Modiler’in Pari’ye yönelik sözlerini dinleyen bir kişi daha vardır. O da Radha! Modiler odayı terk ettikten sonra Radha odaya girer. Pari’ye bir planı olduğunu söyleyen Radha bu planla Jigar’ı onunla evlenmeye ikna edeceğini söyler. Pari elbette hizmetçiyi başta pek dinlemez. Oldukça umutsuz olduğu için Jigar’ın odasına gidip Hetal ve diğerleriyle vedalaşır. Gitmek için bilet aldıklarını söyler. Tabi o esnada Radha ise rahat durmaz. Mutfakta büyükanne için hazırlanan yemeğin içine ilaç katar. Amacı büyükanneyi daha da hasta etmektir.

Diğer tarafta ise Kinjal Urmila’dan iğne almak için odasına gider. Urmi iğnenin dolapta olduğunu söyler. Kinjal dolaba bakınca mahalleye dadanıp herkesi korkutan gorilin kim olduğunu bulmuş olur. Kinjal durumu hemen herkese haber verir. Daval, Urmila’ya bunu neden yaptığını sorsa da Urmila’dan cevap alamaz. Urmi’nin mahalleliyi kovma planı böylece açığa çıkmış olur.

Modi konağında ise Radha’nın yemeğe ilaç katmasıyla büyükanne tekrar rahatsızlanır. Radha hemen Pari’yi yanına çekerek planına katılmasını ister. Pari’de Kokila ve büyükannenin yanına giderek onlara büyükanne bu durumdayken konaktan gitmek istemediğini söyler. Kokila ile konuşup büyükanne bakmak için kalmak istediğini söyler. Koki buna müsaade eder. Tabi büyükannenin durumu giderek ciddileşir ve hastaneye kaldırılır. Doktor büyükannenin bir süre hastanede kalmasını söyler. Pari büyükanneye refakatçilik yapmak ister. Ancak Gopi bunu istemez. Tüm olanların altında Pari’nin olduğunu düşünür.

Geri kalanlar eve dönerken evde Radha Pari’yi tekrar sıkıştırır. Artık plan için zamanın geldiğini söyler. Pari Jigar ile evlenmek için gerekenleri yapacağını söyler. Radha hemen planı doğrultusunda Jigar’a süt götürüp içirmek ister. Jigar sütü içtikten sonra sersemlemeye başlar. Yatağına geçip Rashi’nin resmini alır. Bu süt yüzünden Jigar hayaller görmeye başlar. Bu esnada Radha Pari’yi de alıp Jigar’ın odasına getirir. Pari’ye de içecek içirtir ve Jigar’ın yanına gitmesini ister. Jigar Pari’yi Rashi sanarak ona sarılır. Radha planın kusursuz ilerlemesinden dolayı mutludur.

Bu arada büyükanne ve diğerleri de hastaneden geri gelir. Pari Modiler’in gelişiyle birlikte bavulunu alarak aşağıya iner. Modilerle vedalaşıp kapıya doğru ilerler. Artık onun için tüm macera bitmiştir derken olanlar olur. Jigar hızlıca gelerek Pari’nin gitmemesini ister. Onun elinden tutarak konağa geri alır. Herkes Jigar’ın neden böyle yaptığını merak ederken Jigar, Pari ile birlikte olduğunu herkese söyler. Tüm Modiler şoke içerisinde kalır.

Bu şoku yaşayan diğer bir kişide Pari’nin babası olur. Kızına tokat atar ve ona kızar. Pari’nin babasının istediği şey Modiler’in parasıdır ancak kızının böyle bir şey yapmasına tahammül edemez. Pari gözyaşları içinde Koki’ye sarılır. Kokila ise bir an önce Jigar ve Pari’nin evlendirileceğini söyler. Evlilik kararıyla birlikte Pari mutluluktan uçar.  Babası da evliliğin olmasından dolayı kızıyla barışır ve sarılırlar. Pari ayrıca Radha’ya da sarılarak ona teşekkür eder. Onun sayesinde Jigar ile evlenecektir. 

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir