Masum 293.Bölüm Özeti- 9 Ocak Cumartesi

Şeytan Radha GERİ DÖNDÜ!

Masum dizisi 293.bölüm özetide Urmila’ya yeni dolandırıcılar, lüks daireler vereceklerini söyleyerek kandırırken Modi konağında ise bir hayli ilginç olaylar yaşanır. Gopi mutfakta yerlerin pis olduğunu görünce Meeti’ye kızar. Neden yerleri temizlemediğini sorar. Meeti yerleri temizlediğini söylese de baktığında durum hiçte öyle değildir. Meeti’nin kafası karışır. Yerleri temizlemesine rağmen nasıl kirlenmiştir anlam veremez. Masum 293.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Urmila ise zengin olma hayalleriyle evdekilere onlara belli etmeden nasıl evden ayrılmaya ikna edeceğini düşünür. Bulundukları mahallenin artık çok tehlikeli olduğunu söyleyen Urmi bir şekilde korkutmaya çalışır. Ancak ne Daval ne de Kinjal bu sözlere kanmaz.

Bu arada Modi konağının bahçesinde ise tam bir kargaşa yaşanır. Minikler Savita’nın çocukları ile kavga ediyorlardır. Modiler hemen koşarak bahçeye gidip ne olduğunu anlamaya çalışır. Tolu ve Molu diğer çocukların onlarla alay ettiklerini, anneleri olmadığını söylediklerini anlatır. Bu yüzdende kavga ettiklerini dile getirir. Bu arada Pari, Savita’nın karşısına dikilerek miniklerin annesinin kendisi olduğunu kimsenin onlarla alay etmemesini söyler. Ancak Pari’nin bu hareketi Jigar’ın desteğini almaz.  Tam tersi Jigar Pari’ye eşi gibi davranmamasını söyleyerek öfkeyle gider.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Jigar’ın öfkesini bir yana bırakırsak Meeti’nin başına ilginç olaylar gelmeye devam eder. Çocukları okula yollayan Meeti konağa dönerken kapıya bağlı bir köpeğin yanından geçer.  Ancak gizemli bir el köpeğin ipini çözer. Köpek koşarak Meeti’ye saldırmaya başlar. Meeti köpekten kaçmak istese de onun ısırıklarıyla yaralanmıştır. Modiler hemen koşarak Meeti’yi köpekten kurtarır. Ancak Meeti’nin elleri yaralandığı için doktor dinlenmesi gerektiğini söyler.

Yani Meeti belli bir süre iş yapamayacaktır. Tabi ki Gopi işleri üstlenir. Gopi ilk olarak yemek yapar. Ancak konaktaki gizemli olaylar kaldığı yerden devam eder. Gopi’nin yemeklerini yiyen Modiler bir bir dökülmeye, halsizlikle kıpırdayamayacak hale gelir. Yemek yemediği için sadece Pari etkilenmemiştir. Pari şanslı mı şanssız mı tartışılır ancak evin tüm işleri ona kalır. Miniklere yemek hazırlamak, akşam yemeği, temizlik Pari için işler dayanılmaz bir hale gelir. Üstelik Tolu ve Molu’da kavga eder. Pari yemekleri yese daha az halsiz düşerdi diyebiliriz.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Diğer tarafta Urmila ise mahalleliyi korkutup evleri satmak için yeni bir yol bulup dener. Bu fikir muz yerken aklına gelmiştir. Urmi goril kıyafeti satın alarak mahalleliyi kovalar. Ancak bu iş ters teper. Mahalleli sopalarla Urmila’yı bir güzel döver. Urmi’nin tüm planı patlar, üstüne de güzel bir sopa yer.

Modi konağında ise Pari akşam yemeği için pazar alışverişine gider. Tüm yorgunluğuna rağmen evde tek hasta olmayan o olduğu için mecbur kalmıştır. Pari alışveriş esnasında kavgaya denk gelir. Bir adam karısını şiddetli bir şekilde dövüyordur. Pari hemen araya girerek kadını kurtarır.

Radha Hizmetçi Kılığında Modi Evine Döndü!

Kadın Pari’ye yalvararak onu bırakmamasını söyler. Pari’nin o anda aklına bir fikir gelir. Bu kadını eve hizmetçi olarak sokabileceğini ve tüm işlerden kurtulabileceğini düşünür. Kadını alıp doğrudan konağa gelir. Pari içeri giderken arkada kalan kadın kafasındaki örtüyü açar. Örtünün altından çıkan Radha’dır. Radha tüm bu olayları bir bir yaparak Modi konağına hizmetçi olmayı planlamıştır. Radha, Modi konağına intikam için gelmiştir.

Sabah olduğunda Modiler kahvaltı masasına oturduklarında şoke olurlar. Muhteşem bir masa hazırlanmıştır. Koki sofrayı Pari’nin hazırladığını düşünürken Pari daha yeni uykusundan uyanır. Radha onun yanına gelerek kahvaltıyı hazırladığını söyler. Kokila ise Pari’ye kahvaltıyı sorunca gerçeği öğrenir.

Koki ondan habersiz hizmetçi alınmasına karşıdır. Bu yüzden kadını istemez. Üstelik yüzünü gizliyordur. Ancak Radha bunlarında üstesinden gelir. Önce yüzüne kara yanık izi görüntüsü vererek Koki’yi kandırır. Ve yüzünü kapatmaya onu ikna eder. Ardından da Pari’ye yaranarak polisten alınan izin işini ona hallettirir. Pari Radha’nın yalanlarına kanıp Meeti’nin kimliğiyle izin belgesi alır. Kısacası Radha hizmetçi olarak konağa girmiştir. Tabi Radha kimliğini saklaması oldukça zor olacaktır. Nitekim Vidya yerleri silen Radha’nın başındaki örtüye basıp yere düşer. Radha’nın kafası açılırken Gopi’de Vidya’yı yerden kaldırır. Ancak Gopi Vidya odaklandığı için Radha’nın yüzünü göremez ki bir süre daha göremeyeceklerdir.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir