Masum 292.Bölüm Özeti- 8 Ocak Cuma

Pari Hırsızlık YAPIYOR! Gopi Kanıt PEŞİNDE!

Masum dizisi 292.bölüm özetinde Hetal Pari’ye aile yadigarı bir kolye takmıştı. Gopi Pari ile karşılaştığında kolyeye rağmen bu ailenin bir gelini olamayacağını ona söyler. Evet kolye sana takıldı ancak Jigar seni sevmiyor ve sen asla bu aileye giremeyeceksin der. Pari Gopi’nin bu sözlerine sinirlenir. Gerçekten de Jigar onu sevmiyordur. Masum 292.bölüm özeti devam ediyor.

Pari odasına çıktığında Jigar’ın geldiğini görür. Hemen Jigar’ın önüne atlayan Pari ona kolyeyi göstermek ister. Pari kolyeyi göstererek Jigar’ı etkileyeceğini düşünür. Ancak birden Jigar’ın önüne atlayınca Jigar dengesini kaybedip yere düşer. Pari onu tutmak istese de Jigar yere düşmeyi Pari’nin ona dokunmasına yeğler. Jigar öfkeyle Pari’nin yanından ayrılır.

Jigar gittikten sonra Pari’nin boynundaki kolye aniden yere düşer ve kırılır. Pari aile yadigarı olan bu değerli kolyenin kırılmasına şoke olur. Kolyeyi hemen tamir ettirmek ister ancak eline aldığında kolyenin gerçek değil sahte olduğunu fark eder. Gopi’nin kolye hakkındaki sözlerini hatırlayan Pari kolyeyi Gopi’nin değiştirdiğini düşünür. Hemen salona inerek Gopi’yi kolyesini değiştirmekle suçlar. Elbette Koki, Pari’ye böyle suçlamalar yaptığı için kızar. Çünkü ortada hiçbir delili yoktur. Tam tersi Gopi’de Pari’yi suçlar. Kolyeyi çaldığını ve oyun oynadığını Koki’ye söyler. Ancak Gopi’ninde bu konuda hiçbir delili yoktur. Koki herkesi susturur ve durumu polise bildireceğini söyler.

Ancak Kokila’ya rağmen Pari ile Gopi tekrar kavga etmeye başlar. Koki delil olmadan ikilinin suçlama yapmamasını söylerken Pari delilinin olduğunu söyler. Babasının telefonunda kolyenin orijinal halinin fotoğrafları var diyerek odaya çıkar. Ancak Pari odada babasıyla konuştuğunda gerçeği öğrenir. Kolyeyi Pari’nin babası kumar borçlarını ödemek için çalmıştır. Pari böyle bir şey yaptığı için babasına öfkelenir. Jigar ile evlenmek isterken bu hırsızlığın duyulması evliliği baltalayabilecek bir şeydir.

Modiler Pari’nin delilini beklerken Pari aşağı indiğinde delilin silindiği yalanını atar. Pari’nin babası da kızını destekler. Varlıklı bir aile olduklarını ve kolyeyi çalmak için hiçbir nedenleri olmadığını söyler. O da Pari gibi kolyeyi Gopi’nin çalabileceğini ima eder. Pari ise bu sorunu acilen çözmesi gerektiğinin bilincindedir. Akis takdirde hayal ettiği gibi hapislerde çürüyecektir. Pari kolyeyi geri alması için babasına baskı yapar ancak babası parasının olmadığını söyler.

Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Hemen Tıkla

Pari tek yolunun Modilerden para çalmak olduğunu düşünür. Nitekim Hetal kolyesini bağlamak için ondan yardım etmesini istediğinde masadan gizlice Hetal’e ait bilezikleri çalar. Bu arada Gopi ise tanrıya dua ediyordur. Pari’nin gerçek yüzünün çıkmasını ister. Pari bilezikleri alıp hemen kuyumcuya gider. Şans eseri Urmi ve Kinjal’de oradadır. Pari bilezikleri verip köleyi geri alırken Kinjal bilezikleri tanır ama emin olamaz. Pari ise işini halledip hemen eve geri döner.

Kolyeyi Gopi’nin elinde bulunan çamaşır sepetine koyar ve Gopi’ye iftira atar. Ancak Koki araya girerek bu durumu engeller. Gopi’de kolyenin üzerinde duran kuyumcuya ait etiketi göstererek bu işte terslik olduğunu ima eder. Nitekim Pari için sorunlar devam eder. Çünkü u seferde bilezikler kayıptır. Baba kız bilezikleri almak için bu seferde Modiler’in yardım kuruluşuna verdikleri paradan bir miktar çalarlar. Pari hemen çaldığı parayla bilezikleri geri satın alır. Ardından da gizlice yere atarak bulduğunu söyler.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Hırsızlığa doymayan baba kız için bu sefer bir sorun daha vardır. O da yardım kuruluşunun kayıp para için Modiler’e geri gelmesi. İkili bu sorunu çözmek için kaçırılma oyunu yaparlar. Pari babasının kaçırılıp fidye istendiğini söyler. Koki polise haber vermek isteyince de para için babamın hayatını tehlikeye atmama yalanını uydurur. Koki bu konuda Pari’ye hak verir ve Ahem’den parayı hazırlamasını ister. Gopi ise bunca olayın Pari’nin başının altından çıktığına emindir. Bu amaçla paralara gizlice sindur sürer. Para belirtilen yere götürüldükten sonra Pari’nin babası üstü başı toz içinde geri gelir. Modiler’e onu kurtardığı için teşekkür eder.

Gopi ise planın  sonuçlamasını bekliyordur. Bu arada yardım kuruluşundaki adam parayı bulduklarını söyleyerek geri gelir. Gopi paraya bakınca sindur izlerini görür. Gopi her şeyi kanıtlayacağını düşünürken Pari yine ortaya atılır. Hemen parayı alıp buldukları içi dua etmeliyiz diyerek sunağa götürür ve içine sinduru düşürür. Gopi’nin tüm izlerini yok eder. Gopi tüm gerçeği söylese de Pari yardım kuruluşunca ki adamı da kandırdığı için Gopi hiçbir şeyi ispatlayamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir