Masum 291.Bölüm Özeti- 7 Ocak Perşembe

Pari, Gopi’yi Önce YAKTI Sonra KURTARDI!

Masum dizisi 291.bölüm özetinde Pari, dandiya dansına katılarak Gopi’yi alt etmenin planlarını kurmuştur. Pari Gopi’yi odada giyinirken görünce ona laf sokar. Boşuna bu kadar süslenmemesini, dandiya dansında onu yeneceğini söyler. Artık herkesin onu kabullendiğini ve yakında aileye gireceğini anlatır. Gopi ise Pari’yi tersler. Sen bu aileye gelin olarak girmiyorsun, planlarını bir bir ortaya dökeceğim der. Pari Gopi’nin lafıyla bozulur. Masum dizisi 291.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada dandiya dansı için herkes toplanmış, eğlence için her şey hazırdır. Törenler başlamadan Pari ve yanına aldığı iki kadın dans gösterisi sunar. Bu dans bir önceki törende Rashi’nin yaptığı dansın aynısıdır. Jigar dansı izleyince aklına Rashi gelir ve oldukça duygusallaşır. Jigar bu duruma çok fazla dayanamaz ve gözyaşları içinde dansı terk etmek ister. Pari dansı bırakıp hemen Jigar’ın önüne atlar. Ancak Jigar gitmekte kararlıdır. Gopi’de Pari’den Jigar’ı rahat bırakmasını ister.

Pari onca çalışması ve dansına rağmen Jigar’ı etkileyememenin öfkesini yaşar. Bu öfkeyi ise Gopi’den çıkarmak ister. Urmila’yı arayan Pari, dandiya dansında Gopi’yi saf dışı bırakmak için Urmila’ya planından bahseder. Pari’nin planı Gopi’nin ayağını kırmak ve yarışmaya girmesini engellemektir. Urmila saf değiştirdiği için telefonunu hoparlöre alarak tüm konuşmaları Gopi’ye de dinletir. Urmi Pari’nin bu psikopat hallerinden korktuğu için Gopi’yi uyarır ve dansa katılmamasını ister. Ancak Gopi dansa katılacağını ve Pari’nin gerçek yüzünü herkese kanıtlayacağını söyler.

Ertesi gün olduğunda dans zamanı gelmiştir. Herkes toplanmıştır. Savita da her sene olduğu gibi gelinlerini alıp gelmiş ve Kokila’ya meydan okumasını yapmıştır. Gopi Urmila’dan aldığı bilgiler doğrultusunda oldukça temkinlidir. Pari ile dandiya dansına başladığında da bir hayli gözü açık davranır. Pari ve Gopi dandiya dansına başladığında Pari’nin çubuğu kırılır. Pari çubuğu değiştirirken Urmila ise Gopi’yi son kez uyarır. Bir kızını kaybettiğini diğerini kaybetmek istemediğini söyler. Ancak Gopi kararlıdır ve Pari’nin oyununu ortaya dökecektir.

Dandiya oyunu tekrar başlar. Pari oldukça agresif oynayarak Gopi’yi geriye doğru iter. Gopi’nin arkasında ise mum yanıyordur. Nitekim Gopi arkasında yanan ateşi fark edemediği için sarisi ateşe gelir. Bir anda Gopi alevler içinde kalır. Pari ise gözünü karartarak alevlerin içine atlar. Elleriyle Gopi’nin ateşler içinde kalan sarisini söndürmeye çalışır ve onu alevlerden kurtarır. Pari tüm bunlardan sonra daha fazla dayanamayarak yere yığılır. Modiler törenden ayrılarak konağa geçer. Doktor Pari’ye yanık tedavisi uygular ve dansa katılamayacağını söyler.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Bu arada Pari’nin bu yaptığıyla herkesin taktirini kazanır. Kokila, Pari’nin Gopi’nin hayatını kurtardığını ve artık aileden biri olduğunu söyler. Ahem’de Gopi’nin hayatını kurtardığı için Pari’ye teşekkür eder. Jigar’ın bile Pari’ye bakışı az da olsa değişmiştir. Gopi’de Pari’ye sarılıp teşekkür eder. Ancak çok geçmeden gerçek ortaya çıkar.

Urmila ve Gopi Pari’yi odasına götürdüğünde Pari odanın kapısını kapatıp gülmeye başlar. Urmila ve Gopi’nin iş birliği yapacağını tahmin ettiğini söyleyen Pari planını değiştirmiştir. Bunun yerine Gopi’yi ateşe itmiş ve kurtararak Modiler’in güvenini kazanmış, kahraman olmuştur. Üstelik Gopi’nin sarisine yanıcı madde sürerken kendi eline de ateşten koruyan jel sürmüş ve yanmayı engellemiştir. Gopi ve Urmila, Pari’den duydukları karşısında şoke olur. Gopi Pari’nin tüm planlarına rağmen gerçeğin er ya da geç ortaya çıkacağını söyler.

Bu arada Pari çöpü atmaya gittiğinde Savita ile kavga eder. Savita Pari’yi dışlar. Modiler’den çok yakında gideceğini yüzüne vurur. Tabi bu durumu Hetal ve diğer Modiler görür. Pari üzülerek odasına giderken Hetal onun yanına gelip Pari’yi avutur. Kısacası bu da Pari’nin oyunlarındandır. Pari, Koki’den sonra Hetal’e de oynamaya başlamıştır.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Gopi, Urmila ile durumu konuşur. Pari’nin planlarıyla her istediğini yaptığını söyler. Bu arada Pari ikilinin yanına gelir. Pis bir sırıtış yaparak Gopi’ye artık herkesin kendi yanında yer aldığını ve çok yakında Gopi’yi konaktan kovacağını söyler.

Bu arada Pari’nin babası da konağa gelir. Pari’nin babası da Pari gibi rol keserek kızının burada olduğundan haberi yokmuş gibi davranır. İkilinin asıl planı Modiler’e sızmak ve onların zenginliğinden nemalanmaktır. Pari Jigar’a onu kabul etmesi için yalvarsa da Jigar kabul etmez. Pari’nin babası ise akşam gideceklerini söyler. Kokila ikilinin konakta kalmasına izin verir. Sizce Pari, Modi konağında kalmayı başaracak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir