Masum 29.Bölüm Özeti – 20 Nisan Pazartesi – Gopi Açlıktan Bayıldı

Kokila Gerçeği Öğrendi

Masum dizisi 29. bölüm izle! Masum dizisi son bölümde neler oldu? Masum dizisinde Kokila Gopi’yi depoya kilitlemiş, orucunu bozduğu için onu cezalandırmıştı. Elbette Gopi’nin bu durumu konaktaki herkesi mutsuz bırakmıştır. Bir kişi hariç o da Rashi. Rashi elinde tatlılarla Gopi’nin yanına gider ve ona teşekkür eder. Teşekkür etme nedeni ise Rashi’nin hiçbir etkisi olmadan Gopi’nin kendini böyle zor duruma düşürmesi ve neredeyse kendini konaktan kovduracak noktaya getirmesidir. Rashi Gopi’ye bu konuda teşekkürelr ederken o esnada Kokila gelir ve Rashi’ye kızar. Gopi’yi rahat bırakmasını söyler. Rashi Gopi’ye tatlı getirdim yalnı söyleyince Kokila Gopi’nin bugün fazlaıyla yemek yediğini söyler. Ancak işler pekte öyle değildir. Gopi orucunu sadece su ile amış ve tüm gün aç durumda kalmıştır.

Ahem İnatçılığını Sürdürüyor

Hint dizisi Masum 29. bölüm fragmanı ve özeti sizlerle. Kokila öfkeyle Ahem’in yanına gider ve ona haklı olduğunu söyler. Senin rızan olmadan Gopi ile seni evlendirmemeliydim. Ancak Ahem’in telefonla Gopi’yi aradığını ve ona hakaretler ettiğini öğrenince tüm fikri değişir. Gopi’nin neden orucunu bozduğunu anlamıştır. Kokila ikinci gerçeğide mutfaktaöğrenir. Bu gerçekte Gopi’nin yemek yemediği ve orucunu aslında bozmadığıdır. Bu esnada Gopi’de depoda açlıktan bayılmıştır.

Kokila apar topar depoya gider ve Gopi’nin baygın şekilde yattığını görünce endişelenir. Gopi’yi kaldırır ve kendine gelmesi için ona seslenir. Gopi’ye neden yalan söylediğini sorar. Ne için bu oyunu oynadın der. Kokila Gopi’nin bu hareketinden etkilenmiş aynı zamanda aç kadlığı iinde çok üzülmüştür. Nitekim Gopi’ye yemeği kendi elleriyle yedirir. Kokila tüm olanları oğlu Ahem’e de anlatmaya alışır ancak bunu başaramaz. Ahem’in Gopi’yeolan öfkesi o kadar büyüktürki hiçbir sözü dinlemez.

Kinjal’in Rashi’ye Oyunu

Bu arada Rashi’nin verdiği siparişlerde gelmiştir. Diğer yandan Kinjal içinde görücüler gelecektir. Kinjal hem görücülerin gelişini hem de Rashi’yi zor duruma düşürrecek bir plan yapar. Gizlice Kokila’nın kremini değiştirir.

Kokila’da kremini Gopi’ye söyleyerek yüzüne sürdürtür. Gopi kremi sürünce Kokila’nın yüzü kızarmaya başlar. Gopi durumu görünce Kokila’ya söyler. Kokila yüzünü görünce kızgınlıktan deliye döner ve kremi alıp hesap sormak için Rashi’nin yanına gider. Kinjal bu kremin kendisine ait olduğunu ve nasıl karıştığını sorar. Kabak Rashi’ye patlamıştır. Yüzü heba olan Kokila ise durumu nasıl kurtaracağını düşünür. Akşam misafirler gelicektir ve yüzü mahvolmuştur.

Rashi Kinjal’den İntikamını Alacak mı?

Rashi bu duruma çok öfklenir. Hemen annesini arar ve Kinjal’den intikam almak için ne yapması gerektiğini sorar. Urmila Kinjal’in sevgilisi ile ne zaman buluşacağını öğrenip onun peşine düşeceğüini söyler. Kinjal Umang ile buluşmak için konaktan çıkar. Kokila’ya kuaföre gideceğini söyler. Kokila Kinjal’in tek gitmemesi için yanında Gopi’yi de gönderir. Kinjal elbette Gopi’yi güzlellik salonunda bırakıp Umang’la buluşmaya gider. Bu arada Urmila’da peşindedir. Urmila kocaman gözlükleriyle Kinjal ve Umang’ı izler ve gerekli bilgileri toplaayıp Rashi’yi arar. Rashi ve Urmila’nın planı evliliği bozmaya alışan Kinjal’in tam tersi onu evlendirmek için ellerinden geleni yapmaktır. Sizce Urmila ve Rashi Kinjal’in planlarını bozup intikamalrını alabilecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir