Masum 288.Bölüm Özeti- 4 Ocak Pazartesi

Gopi Gerçeğin PEŞİNDE! Jigar Pari’yi İSTEMİYOR!

Masum dizisi 288.bölüm özetinde Pari minikler tarafından epey zorlanmış ve epey zor duruma düşmüştü. Koki miniklerin bu yaptıklarına kızarak Pari’yi korumuştu. Minikler Pari’den özür dileyerek bir daha böyle davranışlar sergilemeyeceklerini söyler. Diğer tarafta Urmila ise şarlatanlara inanmaya devam eder. Rashi ile konuşma amacıyla bir daha görüşmeye gidecektir. Ayrıca Urmi şarlatana kasasının ve anahtarının olduğu yeri de söyler. Masum 288.bölüm özeti devam ediyor.

Pari’den özür dileyen minikler ise odada tartışmaya devam eder. Pari iyi biri midir yoksa kötü mü? Minikler Pari konusunda ne yapacaklarını bilememektedir. Bu esnada Gopi gelir. Minikler Gopi’ye birinin iyi ve kötü yanları konusunda ne yapabileceklerini sorar. Gopi herkesin iyi ve kötü yönlerinin olabileceğini, bizlerinde o kötü yönleri iyiye çevirmemiz gerektiğini söyler. Minikler Gopi’nin sözleri üzerine Pari’ye yardım etmeye karar verir. Ancak kızlar ve Molu’nun aksine Tolu Pari’ye yardım etme fikrine karşı çıkar.

Molu ve Mira Pari’nin yanına gidip ona yardım edeceklerini söyler. Molu babasını arayarak rahatsız hissettiğini ve gelmesini söyler. Jigar eve geleceğini söyleyerek telefonu kapatırken ardından hemen Tolu arar. Tolu babasına Molu’nun hasta olmadığını yalan söylediğini söyler. Böylelikle Molu’nun planını bozar. Jigar’da Molu’ya yalan söylediği için kızar. Tolu ve Molu bu konuda kavga eder.

Diğer yandan Urmila’dan aldığı bilgi doğrultusunda şarlatanlar kasayı boşaltmak için Umri’nin evine gelirler. Ancak tüm bunlar Urmi ve Kinjal’in planıdır. Kinjal şarlatanın gerçek yüzünü Urmi’ye göstermiştir. Urmi şarlatana kaptırdığı parayı geri aldıktan sonra Daval polisleri çağırarak adam ve karısını tutuklatır.

Modi konağında ise Pari Jigar’ı bekler. Onun için oruç tutmuş ve açmayı bekliyordur. Pari’nin beklediği gibi Jigar konağa gelir ancak Koki’den para aldıktan sonra hemen gitmek ister. Pari orucunu açtırmasını söylese de Jigar bunu kabul etmez. Pari tam bu anda boğazına bir şey kaçmış gibi yaparak Jigar’ı kandırır. Jigar hemen Pari’ye su içirerek müdahale eder. Pari böylelikle Jigar’a orucunu açtırmayı başarır. Jigar ise kandırıldığı için Pari’ye öfkelidir.

Tüm bu olaylardan sonra Modi kadınları yine toplanır. Hetal, Pari’nin oğlu için iyi biri olmadığını Kokila’ya anlatır. Yaptığı davranışlar ve Jigar’ın günden güne evden uzaklaşmasına dikkat çeker. Büyükanne de Hetal ile aynı düşüncededir. Nitekim Jigar’da annesi ile konuşup Pari’yi istemediğini dile getirir. Pari’nin gelişiyle herkesin Rashi’yi unuttuğunu ama kendisinin unutamadığını söyler. Bu arada Pari ise gizemli telefon konuşmalarına devam eder. Her şeyin yolunda gittiğini gizemli birine söyler. Gopi konuşmaları yine duyar ve Pari’nin ne işler çevirdiğini araştırmaya  başlar.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Pari’nin ise aklı başka yerdedir. Arkadaşı ile randevulaşan Pari gizlice Modi konağından kaçar ve partiye gider.  Gece uyuya kaldığı içinde sabah geç gider. Gopi tabi Pari’nin olmadığını hemen Kokila’ya haber verir. Ancak Pari sanki tapınaktan geliyormuş gibi yaparak Modiler’i kandırır. Bu yalanını desteklemesi içinde Urmila ile anlaşır. Urmila’ya Jigar ile evlenirse çocukları ona göndereceğini söyler. Urmi Pari ile anlaşır ve tapınak yalanına ortak olur. Urmi ayrıca Pari’yi Jigar’ı tavlama noktasında da akıl danışmanlığı yapar.

Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Hemen Tıkla

Bu arada Savita ise elinde bir kediyle Modi konağına gelir. Minikler ısrarla kediyi Savita’dan sevmek için alır. Pari’nin ise kediye alerjisi vardır. Tolu bunu öğrenince Pari’yi bezdirmek için kediyi kullanır. Ancak Pari oyuncak fare kullanarak kediyi tuzağa çeker ve gizlice alıp arabanın bagajına atar. Savita kedisini almaya geri gelince kediyi ortalıkta bulamaz. Savita Modiler’in kendisini çaldığını söyleyerek hemen bulmalarını yoksa polise haber vereceğini dile getirir. Pari hemen minikleri kandırıp eğer kedi bulamazsanız hapse gireceksiniz der. Pari minik afacanlardan intikamını alırken minikler kediyi nasıl bulacaklarını kara kara düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir