Masum 286.Bölüm Özeti- 2 Ocak Cumartesi

Kokila, Pari’ye Jigar’ın Karısı Olması İçin ŞANS VERİYOR!

Masum dizisi 286.bölüm özetinde Pari miniklere hadlerini bildirmek için ok ile onlara vurmaya çalışırken Vidya olanları hemen annesine yetiştirir. Gopi Pari’yi elinde oyuncak ok ile görünce ona kızar. Okun çocuklara zarar verebileceğini söyler. Pari ise plastik ok zarar vermez diyerek kendini savunur. Ardından da Jigar’ı beklemek için salona iner. Jigar eve geldiğinde Pari hemen önüne atlayarak ona yanaşır. Ancak Jigar Pari’ye oldukça soğuk davranır. Bu arada Kokila Pari ve Jigar’ı uzaktan izlemektedir. Masum dizisi 286.bölüm özeti devam ediyor.

Akşam yemeği zamanı da Pari’nin Jigar’a yakınlaşma çabası devam eder. Pari Jigar’ın yanına oturmayı planlarken hizmetçinin yanında olduğunu görür. Pari hizmetçiyi aşağılayıp sofradan kovmak istese de Kokila buna müsaade etmez. Koki Pari’yi zorlamaya ve onun tepkilerini görmeye kararlıdır. Pari ise Jigar’ın yanına oturamamanın sinirini yaşar. Hizmetçileri evden göndermeye karar verir.

Yemekten sonra da Kokila Pari’yi zorlamaya devam eder. Pari’ye ayaklarına masaj yapmasını ister. Elbette buna alışık olmayan Pari bu durumu yadırgar. Ancak Pari Jigar’a giden yolun Koki’den geçtiğini bilecek kadar da akıllı biridir. Bu amaçla Koki’nin ayaklarına hemen masaj yapar. Koki masajdan sonra Hetal ve büyükannenin yanına gider. 3’lü Pari hakkında konuşur. Pari’nin iyi  mi yoksa kötü mü biri olduğunu çözememişlerdir. Büyükanne buna rağmen Jigar’a bir kız bulmaları gerektiğini söyler. Hem minikler hem de Jigar’a bakması için Jigar’ın evlenmesi gereklidir. Pari ise gizlice uzaktan konuşulanları dinler. Aile büyüklerinin istediği gibi biri olursa evliliğini kabullendirebileceğini düşünür.

Pari kendini aile kabullendirmek iterken Gopi ise tam tersi Pari’ye takmıştır. Kahvaltı hazırlarken yağa basan Gopi yağı buraya Pari’nin döktüğünü düşünür. Gopi Pari’yi karşısına alarak Kokila’yı düşürmek için mi bu yağı sürdün diyerek onu azarlar. Evdekiler araya girerek olayı kapatır. Gopi ise Pari’nin foyasını ortaya çıkarmak için arayıştadır. Nitekim çok geçmeden Gopi kirli kıyafetlerin içinde Pari’ye ait bir otel faturası görür. Gopi Kokila’ya faturayı göstererek otele gitmek için izin ister.

Gopi otele gitmek için yola çıkarken Urmila ise evine daha önce gelen şarlatanı tekrar arar. Büyücünün yanına giden Urmi kızıyla konuşacağını düşünüyordur. Ancak şarlatan Urmila’nın duygularını kullanarak onu kandırır. Rashi’nin altınlarını büyücüye vermesini söylediğini Urmi’ye der. Kızının altınları kendisinden alacağını anlatır. Urmi kızının ölümüyle adeta kendini kaybettiği için altınları adama verir. Normalde para için ölen Urmila asla böyle bir hataya düşmezdi. Şarlatan ayrıca Urmila’yı daha rahat dolandırmak için Kinjal ve Daval’ı da Rashi’nin evden kovmasını söylediğini iletir. Urmi tüm bu oyunlara kanar. Eve gittiğinde Pappu’ya tokat atan Urmi Kinjal ve Daval’ı evden kovduğunu söyler. Ancak Daval buna karşı çıkarak hiçbir yere gitmeyeceğini söyler.

Gopi ise otelde resepsiyonla konuşur. Gopi orada çalışan birinden Pari’nin rüşvet verdiğini öğrenir. Gopi adamın söylediklerini telefonuna kaydeder. Bu suçlamayla Pari’yi hapse attıracağını düşünüyordur. Bu arada minikler ise Prai’nin arabasını binmişlerdir. Pari minikleri çıkaramazken minikler arabayı hareket ettirir.  Kapılar kilitlendiği için miniklerde panikler. Neyse ki Pari aracın gittiği yöndeki kamyonun kasasını açar ve kumun aşağı dökülerek aracı durdurmasını sağlar. Bu arada gelen Gopi olanlara şahit olunca Pari’ye kızar. Ancak burada suç Pari’de değil durmak bilemeyen yaramaz miniklerdedir.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Gopi Pari’ye seninle ilgili ipucu buldum diyerek onun sonunun geldiğini söyler. Pari bu duruma panikler. Bu arada Gopi’nin çağırdığı polislerde eve gelir. Polisler Pari’yi tutuklayabilmeleri için Gopi’den kanıtı göstermesini isterler. Gopi telefonu açıp kanıtı göstermek ister. Ancak kanıt telefonda yoktur. Gop kanıtın nasıl silindiğini anlayamaz. Hemen resepsiyonu arasa da ona rüşveti anlatan çalışanın işten çıktığını öğrenir. Pari tutuklanmaktan kurtulurken Kokila polislerden özür dileyerek onları yollar.

Çok geçmeden olayın iç yüzü ortaya çıkar. Kokila kaydı kendisini sildiğini söyler. Koki tüm olanlara rağmen Pari’ye bir şans daha vereceğini söyler. Pari’ye de bu şansı iyi değerlendirmesini söyler. Jigar, Hetal ve Gopi bu duruma itiraz etse de Kokila bu kararında ısrarcıdır. Koki Gopi’ye olduğu gibi Pari’ye de aynı hisleri hissetmiştir. Onun Jigar’a uygun biri olduğunu düşünmüştür. Pari bu kararından dolayı Kokila’ya teşekkür eder ve sarılır.  Pari Modilere kendini kabul ettirmek için elinden geleni yapsa da Kokila dışında bu durumu kimse kabullenmek istemez. Sizce Pari kendisini Modilere kabullendirebilecek mi? Peki Kokila Pari konusunda haklı mı çıkacak yoksa haksız mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir