Masum 285.Bölüm Özeti- 1 Ocak Cuma

Pari, Modileri TUTUKLATTI!

Masum dizisi 285.bölüm özetinde Pari’yi takip eden Modiler onun gizemli biriyle telefon konuşması yaptığını öğrenmişti. Modiler Paradhi’nin konuştuğu kişinin kim olduğunu bulmaya çalışırken miniklerde plana dahil olurlar. Pari’nin olduğu odaya gelerek resim yapan minikler onu sinir eder. Pari’ye resim yapmayı bilmediğini söylerler. Paradhi kendini kanıtlamak için resim yaparken eline boya bulaşır. Boya silerek çıkmayınca Pari elini yıkamaya banyoya gider. Masum 285.völüm özeti devam ediyor.

Pari banyoda elini yıkarken Modiler’in gerçeği öğrenmesi için fırsat doğmuştur. Pari çıkar çıkmaz hemen odaya giren Modiler onun telefonunu alarak numarayı öğrenmeye çalışırlar. Tam bu anda Pari’yi arayan adam tekrar arar. Urmila telefonu açınca adam ondan parayı ve getireceği yeri söyler. Modiler duydukları karşısında şok olurlar. Modiler, Pari ile gizemli adamın buluşacağı yere gider.

Tüm olanlardan habersiz olan Pari aldığı parayla adamın yanına gider. Bu arada Modiler uzaktan ikiliyi izler. Gopi telefonunu açarak ikiliyi videoya kaydeder. Gizemli adam Pari’den parayı aldıktan sonra belgelerle ilgili gerçeği söylememi istemiyorsan daha fazla para getireceksin der.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Modiler elde ettikleri görüntülerle konağa dönüp Pari’yi bekler. Kokila, Pari geldiğinde görüntüleri ona göstererek her şeyi bildiklerini ve oyunun sonunun geldiğini söyler. Pari’yi tekrar konaktan kovar. Ancak Pari telefonda kaydedilen görüntüleri izlerken aniden videoyu siler. Modiler’e artık kanıtlarının olmadığını söyleyip konaktan ayrılmayacağını yineler. Ancak Modiler videodan çok sayıda kopyaya sahiplerdir ve Paradhi’nin bu sinsiliği boşa gider. Kokila ve Modiler, Pari’nin konağı artık terk etmesini söylerler. Pari herkesten özür dilese de nafiledir. Mecburen konağı terk etmek zorunda kalır.

Diğer yandan Urmila’nın ise hedefinde Rashi’nin altınları vardır. Urmi kızının altınlarını bir başkasına kaptırmamak için gizlice odasına girip hepsini alır. Gopi, Urmila’yı yakalasa da Urmila onu kandırarak odadan çıkmayı başarır. Gopi’ye kızının resimlerini aldığı yalanını söyler. 

Pari, Modiler’ i Polise Şikayet Eder!

Bu arada Pari’nin şikayeti üzerine polisler Modi konağına gelmişlerdir. Pari yüzünü gözünü morartarak Modiler’in kendine şiddet uyguladığını ve konaktan kovduklarını söyler. Modiler itiraz etmeye çalışsa da polis başta Kokila olmak üzere Jigar ve büyükanne dışında herkesi tutuklayarak götürür. Bu arada Modiler gidince Pari tüm telefonları toplayarak delilleri yok eder.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Pari’nin görüntüleri sadece Urmila’da kalmıştır. Urmi polis lafını duyunca korkar. Altınları çaldığı için Modiler’in onu polise ihbar ettiğini zanneder. Pari’de bu fırsatı değerlendirir. Görüntüleri silmesi karşılığında Urmila’yı polise vermeyeceğini söyler. Urmila’da hemen görüntüleri siler. Pari böylelikle herkesi alt etmiştir.

1 Ocak 285.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Jigar eve geldiğinde olanları öğrenir öğrenmez deliye döner. Hemen Pari’nin boğazına sarılır. Ancak Paradhi oldukça sakindir. Jigar’a Modileri serbest bırakması karşılığında onu kabul etmesini ve evden kovmamasını şart koşar. Jigar mecburen Pari’nin şartlarını kabul eder. Böylelikle Modiler serbest kalır.

Pari’nin şimdiki hedefi ise kendini Kokila’ya kabul ettirmektir. Bu amaçlar Pari Koki’nin her sözünü yerine getirir. Ancak Kokila Pari’nin yaptıklarının acısını ondan çıkartır. Pari’nin ellerini bağlar. Pari telefonuyla oynayamadığı için delirir. Ayrıca elleri bağlı olduğu için yemekte yiyemiyordur. Nitekim bu aşırı ceza yüzünden Pari bayılınca Kokila hemen onun ellerini çözer ve ona yemek yedirir.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Elbette Pari’nin kendisini Kokila’ya kabullendirmesi hiçte kolay olmayacaktır. Diğer yandan Gopi Pari’nin evden gitmesi için yeni deliller aramaya devam eder. Bu arada Urmila ise enteresan işlere girişir. Bir büyücü Urmi’ye ölen kızından haberlerim var der. Jitu ve Kinjal adamı kovmaya çalışsa da Urmila bunu gerçek zanneder. Neyse ki zorda olsa ev halkı Urmila’yı ikna etmeyi başarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir