Masum 284.Bölüm Özeti- 31 Aralık Perşembe

Jigar ve Paradhi ZORLA EVLENDİLER!

Masum dizisi 284.bölüm özetinde Jigar Amerika’ya gitmeye karar vermişti. Jigar bu kararının arkasındadır. Tüm Modilerle vedalaşıp yola çıkmak için hazırlanır. Hetal oğlunu vazgeçirmeye çalışsa da onu ikna edemez. Jigar, Rashi’yi unutmak için bu yolculuğa çıkmak zorunda olduğunu söyler. Bu arada minikler babalarına sarılıp ağlar. Herkes çok üzgündür. Kokila’nın dikkatini ise Paradhi’nin olmayışı çeker. Pari Jigar’a aşkını ilan etmişken böyle bir anda burada olmaması tuhaftır. Masum dizisi 284.bölüm özeti devam ediyor.

Jigar Ahem’den kendisini havaalanına bırakmasını ister. İkili havaalanına doğru yola çıkarken çok geçmeden polis arabası ikiliyi durdurur. Polis, Jigar Modi’yi sorar. Jigar polislere kendisini tanıttıktan sonra ne olduğunu sorar. Memurlar, Jigar’ın genç bir kızla evli olduğunu şikayet üzerine geldiklerini söyler. Bu şikayet Jigar’ın genç bir kızla evlenip yurtdışına kaçmasıdır. Polis bu durumdan dolayı Jigar’ın ülkeyi terk edemeyeceğini söyler. Jigar şok içinde kalır. Ne evliliği ne genç kızı diye şaşırır. Çok geçmeden şikayeti yapan genç kız polis aracından iner. Bu kişi Pari’dir.

Bu olay üzerine Ahem herkesi toplayarak Modi konağına geri döner. Hetal oğlunu görünce çok sevinir. Jigar’ın kaçmaktan gitmekten vazgeçtiğini zanneder. Ancak Pari polislerle içeri girince ve tüm gerçek ortaya çıkınca Modiler şoke olur. Jigar evli olmadıklarını söyleyip Pari’ye kızar. Ancak Pari evlilik belgelerini Modilere gösterip Jigar’la evli olduklarını kanıtlar.

Urmila Küplere Biner!

Bu arada Koki’nin baş düşmanı Savita’da polisleri görüp konağa gelir ve gerçeği o da öğrenir. Durumu hemen Urmila’ya haber verir. Urmi daha kızının ölümünün üstünden kısa bir süre geçmişken Jigar’ın evlenmesine kızar. Üstelikte Paradhi ile evlenmesini Rashi’nin ölümüne saygısızlık olarak görür.

Modi konağında ise başta Kokila olmak üzere herkes bu evliliğe karşı çıkar. Kokila, Pari’ye yaptığı bu saygısızlıktan dolayı tokat atmak ister. Ancak Pari oldukça kararlıdır. Kokila’nın elini tutarak tokat atmasını engeller. Ardından da Jigar’ın kendisi sayesinde Amerika’ya gidemediğini, bana kızmak yerine teşekkür etmeliydiniz diyerek Kokila’ya çıkışır. Kokila bu kadar saygısızlığın çok olduğunu söyleyerek Pari’yi konaktan atmak ister. Ancak Pari Kokila’nın yanaklarını sıkarak beni konaktan atarsanız polislere sizi şikayet ederim diyerek bunu engeller. Pari resmen yürek yemiştir. Jigar’da Pari’nin bu hareketlerine kızar ve bu evliliğin geçersiz olduğunu söyler.

Bu arada Urmila’da konağa gelir. Urmi öğrendikleri yüzünden ateş püskürür. Paradhi’nin zorla evlendirildiğini düşünüyordur. Modiler’in bir kızını öldürdüğünü diğerini de zorla evlendirdiğini söyleyerek onlara hakaret eder. Koki araya girerek durumu anlatır. Urmila Pari’yi önüne çekip gerçeği sorar. Pari gülerek zorla değil kendi isteğiyle evlendiğini Urmi’ye söyler. Urmi çok sinirlenir ve Pari’ye tokatı geçirir. Ancak Pari üzülmek yerine mutluluğunu devam ettirir.

Herkes Pari’ye Kızgın!

Urmila oldukça sinirli bir şekilde merdivenlere doğru yürür. Tolu ve Molu’nun odasına gider. Torunlarını tuttuğu gibi kendi evine götürür. Tüm olanlardan dolayı herkes Pari’ye öfke dolmuştur. Jigar ise gitmekte kararlıdır. Tekrar odasına gidip hazırlanır. Ancak Pari, Jigar’ın gitmesine izin vermeyeceğini söyleyerek herkesin içinde Jigar’ı odaya kilitler. Gopi bu davranışlarından dolayı Pari’ye kızarken Pari ileride yaptıkları için ona teşekkür edeceklerini söyler.

Pari’nin yaptıkları bununla da bitmez. Urmi’nin evine gidip onu iple sandalyeye bağlar. Ardından minikleri Modi konağına geri götürmek ister. Minikler itiraz ettiğinde ise gelmezseniz babanız Amerika’ya gidecek der. Tolu ve Molu eve gittiklerinde babalarını görünce koşarak ona sarılır. Jigar çocuklarına sarılarak mutlu olur. Pari tüm Modiler’e zafer bakışı atar. Pari Jigar’ın gidişini engellemek içinde hemen Jigar’ın odasına koşar. Jigar’ın pasaportunu alıp yakar. Jigar bu duruma çok öfkelenirken Pari çok mutludur.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Modiler ise Pari’nin tüm bu davranışlarından sonra ondan kurtulmanın yolunu arar. Gopi’nin türlü ısrarlarıyla Urmila’da onlara katılır. Urmi, Pari’nin babasını arayıp tüm olanları anlatır. Amaçları Pari’nin babasını çağırıp kızını götürmesini sağlamaktır. Ayrıca Modiler, Pari’nin gizli telefon konuşmalarını da fark edip onu takibe alır. Ayrıca miniklerde Pari ile uğraşıp onu bunaltmaya çalışır. Sizce Modiler, Pari’yi konaktan gönderebilecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir