Masum 283.Bölüm Özeti- 30 Aralık Çarşamba

Paradhi, Jigar’a Aşkını İLAN ETTİ!

Masum dizisi 283.bölüm özetinde Gopi miniklere Rashi’nin bir daha gelmeyeceğini söylemiştir. Jigar’da anneniz sizi izliyor onu mutlu etmek için üzülmeyin diyerek miniklerin yüzünün gülmesini sağlar. Minikler tüm söylenenleri akıllı bir şekilde dinler. Hem babalarına hem de Gopi’ye sarılırlar. Masum dizisi 283.bölüm özeti devam ediyor.

Jigar bu duygusal anlardan sonra odasına çıkar. Miniklere annelerinin durumunu anlatmak içindeki acıyı tekrar körüklemiştir. Jigar gözyaşları içinde Rashi’nin resmine bakarak ona olan özlemini gidermeye çalışır. Bu arada Paradhi ise Jigar’ı izler. Paradhi Jigar’ın mutsuzluğuna dayanamıyordur. Onu gözyaşları içinde görünce kendisi de gözyaşlarını tutamaz.

Paridhi Jigar’ı mutlu etmenin yollarını arar. Ona bir projeksiyon aleti ile sürpriz yapmak ister. Ancak Pari’nin sürprizi elinde patlar. Aleti fişe takınca elektrik aksamını bozar. Tüm konak bir anda elektriksiz kalır. Kokila bu duruma çok sinir olur. Pari’nin bu yaptığı yüzünden evdeki tüm işler aksiliğe uğrar. Bu aksiliğe rağmen tüm Modiler kahvaltıya iner. Koki Jigar’ı kahvaltıda göremeyince Pari’den onu çağırmasını ister. Pari Jigar’ın odasına gittiğinde onu bulamaz. Koşarak Modilere haber verir. Ahem hemen Jigar’ı arar ancak ona ulaşamaz. Modiler ,Jigar’ın kendine bir şey yapmasından endişelenir. Miniklerde yaşadıkları kötü psikolojiden dolayı hemen babamızda mı bizi bırakacak derler. Gopi onları sakinleştirir.

Urmila Acısını Modiler’den Çıkarmaya Kararlı!

Bu arada Urmila ise kızının hatırasını yaşatmak için evlerinin olduğu apartmanın adını değiştirir. Eskiden ‘Urmila konağı’ yazan tabelayı ‘Rashi konağı’ olarak düzenler. Daval, Urmila’nın yanına giderek ona sarılır ve Urmi’yi sakinleştirir. Ancak Urmila yine rahat durmaz. Bu seferde Modi konağına gider. Amacı Tolu ve Molu’yu almak ve evine götürmektir. Ancak Hem Modiler bu karara karşı çıkar hem de Tolu ve Molu’da konaktan ayrılmak istemezler. İkili koşarak Gopi’ye sarılıp bizi gönderme diye ağlar. Urmila, Gopi’nin torunlarının beynini yıkadığını düşünür ve sinirle konaktan ayrılır. Urmi eve gittiğinde ise karşısında kovduğu Madhu’yu görür. Urmi tüm sinirini hala evinde duran Madhu’dan çıkarır.

Masum 30 Aralık 283.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Diğer yandan Jigar ise hala ortalıkta yoktur. Pari bir yandan Ahem bir yandan Jigar’a ulaşmaya çalışır. Pari Jigar’ı bulmak için telefon konumunu kullanır ve arabasıyla onu aramaya başlar. Nitekim sonunda da Jigar’ı bulur. Pari Jigar için endişelendiğini dile getirse de Jigar Pari’yi görmezden gelir. Jigar eve girdiğinde ise minikler hemen babalarına sarılırlar. Tüm Modiler de bir hayli endişe içinde kalmışlardır. Jigar’ı görünce onlarda rahatlar. Jigar’ın ortadan kaybolma sebebi ise Rashi’nin çok istediği kolyeyi almaktır. Jigar kolyeyi Rashi’nin resmine asarak onun ruhunu mutlu etmek ister. Hetal Jigar’ın bu davranışına anlamlı bulur ancak oğlunun bir daha kimseye haber vermeden konaktan ayrılmamasını söyler. Özellikle minikler için bu durumun oldukça yıpratıcı olduğunu söyler. Jigar annesine bir daha habersiz ayrılmayacağına dair söz verir.

Jigar hüzünle odasına gider. Jigar çok mutsuzdur. Tüm bu olanların üstüne postacı gelir. Jigar’a Rashi’yi sorar. Jigar Rashi’nin olmadığını söylerken postacı ona Rashi’nin aldığı tatil biletlerini verir. Bu biletler Rashi’nin ölmeden önce Jigar’a yapacağı sürprizdir. Jigar üst üste gelen bu haberlerle bir kez daha derinden sarsılır. Bu arada Pari ise Jigar’dan habersiz onun odasına girip mumlarla her tarafı süsler. Amacı masaj yaparak birazda olsa Jigar’ı mutlu etmektir.

Ancak Kokila Pari’nin yaptıklarını görünce şoke olur. Tüm bu rezillikte ne diyerek bağırır. Pari ise Koki’yi daha da şok edecek bir şey itiraf eder. Bu itiraf Pari’nin Jigar’a aşık olduğu ve onu sevdiğidir. Bu esnada bağrışmaya gelen Modiler de Pari’nin sözlerini duyar. Jigar Pari’yi karşısına alarak Rashi’yi sevdiği, Rashi’nin onun ilk ve son aşkı olacağını söyler. Koki’de Pari’yi konaktan kovar. Ancak Paridhi konaktan gitmemenin yolunu arar.

Jigar tekrar yalnız kaldığında her yerde Rashi ile olan anılarını görür. Bu yüzden konaktan ayrılmaya karar verir. Annesi ile konuşan Jigar bu kararını ona da iletir. Bu esnada Kokila Pari’yi konaktan göndermek için salondadır. Jigar bu olayın üzerine gelerek Pari’nin evden gitmesine gerek kalmadığını kendisinin gideceğini söyler.  

Paridhi elbette Jigar’ın sözlerini yanlış anlar. Jigar’ın da ona karşı hislerinin olduğunu bu amaçla Jigar’ın böyle davranarak konaktan kovulmasını engellediğini düşünür. Pari hemen Jigar’ın peşinden gider. Rashi’nin anısını yaşatmak için beraber ikilinin eskiden gezdikleri yerleri görmeyi teklif eder. İkili beraber şehir turu yapar. Ardından eve döndüklerinde Jigar herkese ABD gideceğini açıklar. Tabi Paridhi aşık olduğu adamı bırakmak istemez. Onu vazgeçirmek için yeni planlar yapmaya karar verir.

Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Hemen Tıkla

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir