Masum 281.Bölüm Özeti- 28 Aralık Pazartesi

Masterji Rashi’yi ÖLDÜRDÜ! Son Sözleri AĞLATTI!

Masum dizisi 281.bölüm özetinde Gopi Masterji hakkında Rashi’yi ne kadar uyarmaya çalışsa da başarılı olamamış. Rashi bir türlü Gopi’ye inanmamıştır. Gopi, Masterji ile yüzleşmeye karar verir. Onun yanına giderek her şeyi bildiğini ve bu yalanlara son vermesini ister. Eşi ile konuştuğunu, neden boşandığını bildiğini açıklar. Masterji’ye konaktan gitmesini söyler. Ancak Masterji Gopi’nin dediklerini yapmaz. Rashi’nin dahi ona inanmadığını ve konaktan gitmeyeceğini söyleyerek Gopi’ye meydan okur. Masum 281.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi karşısında pişkin pişkin sırıtan Masterji’ye öfke dolu gözlerle bakar ve Rashi’ye Masterji’nin gerçek yüzünü kanıtlayacağını söyleyip odadan ayrılır.

Gopi Masterji’den hesap soruyor.

Bu arada Modiler avluda toplanmışlardır. Raki bayramını kutlamak için Urmi evine gideceklerdir. Paridhi ise geleneksel bir günün tüm detaylarını çekmek için kamerası ile kayıttadır. Modiler modern bir giyime sahip olan Paridhi’ye geleneksel bir sari hediye eder. Urmi ise Modiler’in evine geleceğinden dolayı mutsuzdur. Evde ekstra boğazları beslediği yetmezmiş gibi birde bir sürü Modi evine gelecektir.

Rashi maalesef Gopi’ye inanmıyor!
Gopi Rashi’ye, Masterji’nin Gerçek Yüzünü Göstermeye Çalışır.

Modiler yola çıkarken Gopi, Kokila’ya Rashi ile biraz geç geleceklerini söyleyerek izin ister. Gopi’nin amacı Masterji’nin gerçek yüzünü Rashi’ye kanıtlamaktır. Bu amaçla Modiler gidince Rashi’ye gerçeği kanıtlayacağını söyler. Masterji’ye raki bilekliği verip onu kendisine takmasını ister. Raki bilekliği sadece kardeşler arasında takılan bir adettir. Gopi  Masterji’nin bilekliği takmayarak gerçek yüzünü ortaya çıkaracağını amaçlar. Ancak işler öyle gitmez Masterji Rashi’nin yanında ne yapacağını düşünürken Rashi bu saçmalığa daha fazla katlanamayacağını söyleyerek konaktan ayrılır. Gopi’ye böyle saçma işlerle zamanını bir daha çalmamasını söyler.

Modiler Gopi’nin yokluğunun farkına varır.

Rashi’nin de gelişiyle tüm Modiler, Urmi evinde toplanır. Ancak Gopi’nin yokluğu çok geçmeden herkesi meraklandırır. Ahem Gopi’yi arar ancak ulaşamaz. Modiler hemen konağa geri döner. Ancak konak darmadağın olmuştur. Ahem tüm odalara baksa da Gopi’yi bulamaz. Hemen polise haber verilir. Modiler oldukça endişelidirler. Bu esnada Masterji’de konağa gelir ve durumu öğrenir. Gopi’yi merak ediyormuş gibi davranır. Paridhi ise Masterji’nin kemerine takılmış Gopi’nin küpesini görür. Çektiği fotoğraflara bakarak bundan emin olur. Hemen Rashi’yi kenara çekerek durumu ona anlatır.

Psikopat, Gopi’yi Kaçırdı!
Masterji Gopi’yi Kaçırdı!

Masterji gittikten sonra da tüm Modiler’e küpe olayı anlatılır. Ahem ve Modiler arabaya atlayarak Masterji’yi takibe başlar. Amaçları Gopi’yi sakladığı yeri tespit etmektir. Ancak Masterji kemerindeki küpeyi fark eder. Arkasında baktığında takip edildiğini de anlar. Hızla kalabalığın içinde kaybolarak Ahem’i atlatır. Kimseye yakalanmadan da Gopi’nin yanına gider. Gopi’ye gelinlik bilezikler almıştır. Bunları ona göstererek evleneceklerini anlatır. “Adam tam bir pislik çıktı Rıza baba” repliği Masterji için söylenmiş olabilir.

Rashi, Gopi’yi kurtarmaya çalışıyor.

Diğer yandan Modiler, Gopi’yi aramaya devam eder. Polisinde yardımıyla sokak sokak Gopi’nin izi sürülür. Şans eseri Gopi’ye en çok yaklaşan kişi Rashi olur. Gopi camdan Rashi’yi görüp ona bağırmak ister ancak Masterji durumu fark edince hemen Gopi’nin ağzını kapatır. Ancak Masterji’nin tüm çabalarına rağmen Rashi, Gopi’nin sesini duyduğu hissine kapılır. Gopi tüm engellemelere rağmen su borusuna gizlice raki bilekliğini atar ve Rashi’ye ipucu yollar. Nitekim Rashi’de yerde Gopi’nin Raki bilekliğini görünce onun bu binada olduğunu anlar. Modiler’e haber vermek ister ancak telefonu suya düştüğü için çalışmaz.

Rashi Gopi’yi Kurtarmaya Çalışır!

Tüm iş mecburen Rashi’ye düşer. Gizlice harabe binaya giren Rashi Gopi’yi kurtarmaya karar verir. Bu esnada Masterji ise Rashi’nin alnına sindur sürerek onunla evlenmektedir. Rashi tam bu anda içeri girer. Masterji’nin elindeki sindur tabağını suratına fırlatır ve Gopi’nin kolundan tutarak kaçmaya başlar. Ancak çok kaçamadan Masterji tarafından ikili sıkıştırılır. Gopi’yi tekrar yakalamak için Rashi’yi iter. Rashi kafasını duvara vurarak kanatır. Gop ise Masterji ile boğuşuyordur. Diğer yandan Modiler ise harabe binayı bulmuş hızla geliyorlardır.

Rashi, Masterji’nin sopasına maruz kaldı 🙁

Rashi eline aldığı demir sopayla Masterji vurup Gopi’yi onun elinden kurtarır. İkili yine el ele tutuşup koşmaya başlar. İkili çıkışa kadar koşarak gelmişlerdir. Demir kapının arkasında ise Modiler vardır. Rashi ve Gopi, Modileri gördükleri için rahat bir nefes alırlarken Masterji bir anda arkalarında biter. Eline aldığı demir sopayla Rashi ve Gopi’ye yaklaşan Masterji sonunun geldiğinin farkına varır. Gopi eğer benim olamıyorsa kimsenin olamaz diyerek elindeki demir sopayı tüm gücüyle Gopi’nin kafasına doğru sallar. Rashi tüm olanları görür. Gopi’yi kurtarmak için kendini demir sopanın önüne atar. Sopa sert bir şekilde Rashi’nin kafasına gelirken Rashi olduğu gibi yere yığılır.

Jigar’ın Sözleri Ağlattı!

Demir kapının arkasından Jigar göz yaşları içinde sevdiği kadına bakar. Rashi diye bağırır ancak Rashi hiçbir şekilde ona cevap vermez. Jigar bağırmasını sürdürürken istediği tek şey Rashi’nin bir kez de olsa adını söylemesidir. Tek bir kez Jigar iyiyim demesidir. Ancak Rashi’den hiçbir ses çıkmıyordur. Kapı açılır açılmaz Jigar, Rashi’ye koşar.

Bu arada Ahem Masterji’nin peşine düşer. Onu yakalar ve öldüresiye döver. Polisler zorlukla adamı Ahem’in elinden alır. Modiler ise Rashi’yi kaldırıp hemen ambulansa koyarak hastanenin yolunu tutar.

Rashi Gözlerini Yumdu! Hoşçakal Rashi…

Gopi, Rashi’ye seslenir. Rashi’nin o esnada gözlerinden küçük bir göz yaşı akar. Rashi kısıkta olsa gözlerini açıp Gopi’ye bakar.  Gopi’ye inanmadığı için ondan özür diler. Gopi ona bir çok kez gerçekleri anlatmış ama o inanmamıştır. Rashi  ardından Gopi’ye çocuklarına iyi bakmasını ve o yokken onları büyütmesini ister. Ardından eline Gopi’nin Raki bilekliğini alıp ona uzatır. Bilekliği Gopi’nin kendisine takmasını söyler. Gopi bilekliği taktırttığında Rashi artık sonsuza dek kardeşiz Gopi sözlerini söyledikten sonra gözlerini tekrar yumar ve bir daha açmaz.

Jigar göz yaşları içinde karısına seslenir. Ancak Rashi cevap vermez. Doktor Rashi’yi kontrol ederek onun öldüğünü bildirir.  Rashi ambulanstan alınarak Modi konağına götürülür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir